0 oy
192 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,537 puan) tarafından
Arkadaşlar lazere başlayacağım ama hiç bilgim yok. Gideceğim abla jiletle alıp ertesi günü al dedi ve ayda bir seans oluyormuş bu ay alıp diğer aya kadar tüyler ne kadar uzuyor 1 ay az zaman değil normalde ağda ile yapıyordum ona rağmen 1 ayda rahatsız edecek kadar çıkıyordu şimdi jilet vurunca nasıl olur bilgi verirseniz sevinirim.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım jilet asla yapma yoksa emeklerin boşuna gider bende ilk bir kaç ay jilet yaptım sırf traj makinesi almamak için sonuçta köküne müdahale ediliyo lazerde jiletle alsam ne olur dedim  arkadaşım bir kaç ayda güzel sonuçlar aldı benim aynen devam ediyordu  tüyler. Sonra dedim arkadaşımla aynı gün başladık beraber gidip geliyoruz niye o daha güzel sonuç aldı diye sordum neyse sonra itiraf ettim her geldiğimde jiletle temiliyorjm dedim. Her yerimi çok  kizdilar bana kuru kuru traj makinesiyle sifirlayacaksin demedik mi dediler neyse makine ile aldım sonuç harika şimdi hiçbir şey Yok. Ay da bir gidiyordum seanstan sonra 10 gün i iki hafta içinde tüyun çıkıyo ve dökülüyor kese yapsan elinle çeksen bile geliyo sonra 2 haftaya anca çıkıyo sen sıfırlayıp seansa gidiyorsun.  
(1,034 puan) tarafından
Bende yeni başladım2 seansta cok azaldı cok uzunları orda alıyorlar zaten makinayla jilet asla yapma dedi gittiğim yer gerçektende pıt pıt cıkıyo kız elinle cektiginde
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben gittim lazerden birgün önce jılet kullandım teknjılet kullanmam Seans oncelerıdır.sonra lazere girdim bir ay dokunmadım.gene aynen seanstan 1 gece önce jılet kullandım 6bseansta bitti. Hamilelikte uc bes tane geri vcıktı
0 oy
tarafından
Jilet kullanma tras makinesiyle kısaltıp gidiliyor
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bizde jilet yok tras makinası ile kısaltma var benim kıllar iki ayda çıkmaya başladı o yüzden seanslar grnellikle 2 ayda bir oluyor koltuk altı İst bacak hiç çıkmıyor desem yeridir bikini 1 aydan fazla rahatsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 612 göst.
0 oy
1 cevap 59 göst.
15 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
1 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
26 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,363 cevap

34,861 kullanıcı

...