0 oy
603 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (40 puan) tarafından
kızlar merhaba

ben Dilan polat Beylikdüzü şubesine lazer epilasyon için gitmeyi düşünüyorum ama öncesinde size sormak istedim giden ve memnun kalan var mı çoğu yerde tüyler tekrarliyo bitmiyo diyolar memnun kalmayanlar oluyo Dilan polat nasıl acaba onu merak ettim giden yada gittiğini duyduğunuz memnun kalan kalmayan birilerine ihtiyacım var 

1 cevap

0 oy
(148 puan) tarafından
Canım ben Tekirdağ merkezdekine gidiyorum 3.seans oldu çok memnunum makinalar çok iyi ve ciddi anlamda dökülmem var pişmaniye gibi çektikçe tüy geliyor :))
(148 puan) tarafından
Kizlar ben yarım vücut gidiyorum 1500 tl aldim paketi, koltukaltö genital tam bacak yaptiriyorum ama 3 seansta ciddi anlamda dökülme var :)
tarafından
McLsKn16 sen hangi merkeze gidiyorsun canım tanınmış biryermi bende yarım vücut istiyorum bayramdan sonra başlayacağım eğer Dilan Polat falansa bulunduğum şehirde var ilk önce oraya danışayım fiyatı uygun geldi
(148 puan) tarafından
Tekirdag merkez canım
(9 puan) tarafından
Canim sana atis derecesini kac yapiyorlardi
(148 puan) tarafından
Bacaklarda ve kol altında yüksek yaptiriyorum fakat genital bolgede atisi dusurtturuyorum canim ama cok memnunum 4 seans oldu neredeyse tüy kalmadı personellerde cok iyi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 284 göst.
0 oy
4 cevap 358 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
15 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
12 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu

378,320 soru

11,323,336 cevap

34,774 kullanıcı

...