0 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde (7,289 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Herkez ama herkez bı hata yapiyimda bana laf söylesinler diye tetikte bekliyor sanki yeni doğum yaptım 8 günlük ve iki buuck yaşında iki oğlum var bana göre gayet iyi gidiyoruz ama büyük oğlum ister istemez kıskançlık yapıyor bunu gören ha sen bakamadım bu ikisine çok zorlanirsin diyo büyük oğlum bayramın birinci günü hastaydı artı bugün kene yapışmış hastaneye götürdük hemen duyanlar beni aradı başta kaynana noldu bı çocuğa bakamadınmi diye gel sen bak ozmn dedim bende burda bnm nerde hatam var çocuk deyilmi bu hepimiz hasta olmuyozmu hasta oldu diye kötü anne bakamaz anne oldum gayete güzel bakıyorum vala ikiside uyuyor şuan yemeğim hazır evim temiz be napimm daha ne istiyorlar benden anlamış değilim 

21 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Herkezz ne ya herkes denir ona 
tarafından
Napıyosunuz kız ben yokken oksijen alamayan tayfa :D
tarafından
Ayyy eceee lokum kombat naber ? Ben geldim .Fan club başkanın.
tarafından
Alamiyoruz sensiz ölüyoruz yasiyamiyoeiz ececece diye ortalığı kaldiriyoruz
(6,047 puan) tarafından
Ben bayadir hissediyordum ececec yokluğunu hiç denk gelmemistim yorumlarına. Moraaalmanlarim duzeldi
tarafından
Bende siziiiiii
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Gayet güzel gidiyomuşsun boş ver onlari. hep sustur böyle
(7,289 puan) tarafından
Vala kız beş kuruş yararları yok bana laf yapıyorlar hayır daha ne yapabilirim ki
0 oy
tarafından

Aman boşver canım takma Allah aşkına sen mükemmel bir annesin her şeyin üstesinden de gelirsin Allahin izniyle <3

(7,289 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm ♥️ onlara muhtaç olim istiyorlar sanırım yaparmiyim öyle bı hata düşsem bile düştüm demem vala
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun canım

Boşver takma gereksizleri onlar kendilerine baksınlar önce 
(7,289 puan) tarafından
Saol cnm bnm ♥️ yok onlar mükemmel dir
0 oy
tarafından
Ağzı olan konuşuyor boşver sen güzel cevap vermissin
(7,289 puan) tarafından
Sustu kaldı zaten bişey diyemedi
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Aman salla canim hiç takma herkes bisilet söyler benimkide 6 ay oldu hala kıskanıyor o normal yani çocuk bunlar hasta da oluyorlar Rabbim dermansız dert vermesin kimseyi takma
(7,289 puan) tarafından
Aminn cnm cümlemize inşallah ♥️ yapan bide yakının olunca tuhaf oluyor vala insan
(13,821 puan) tarafından
Boşver hiç takma söylesinler dursunlar vallahi kimse anneligime laf etmesin takma o yuzden
(7,289 puan) tarafından
Verdim cvb i sustu zaten hahaha bida zor laf eder :)
0 oy
(285 puan) tarafından
Anneliğime laf etmek size mi kalmış de... En **** oldugum şeyler.. Sizene ya Sizene çocuk benm çocugum hasta olsa en çok ben üzülür ben ugrasırım size ne girip çıkıyor acaba tövbe tövbe.. He sen daha çok düşünüon benden çocugumu çok tecrübeliysen doğur bida ona bak 
(7,289 puan) tarafından
Giz nere bakiyo doğurup doğurup salmış sokağa şuan binevi ben analık yapiyom gorumcelere kayinlara
(285 puan) tarafından
Yaa hiç duyma insan yerine koyma yada ver lafını oturt :))
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ay ben hem bitlendim hem hasta oldum hem keneler yapıştı annem bize miiss gibi de bakardı *** sürmeye çalışan çok aman siktiret 
(7,289 puan) tarafından
Hayır ben kenenin basinimi tutayım napim bahçede oynarken yapışmış tobe yarabii
(1,092 puan) tarafından
Yahuu düşcek kalkcak kolunu bacağını kırcak düşcek dikiş atılcak bunlar hepimizin başından geçen şeyler sen bunları engelleyemezsin ki canı yanınca sarıp sarmalıyor mu pamuklara koyuyor mu diye bakcak çocuğa nasıl faydalı olcaz diye düşüncek iiini gücünü bırakıp yardım etcek oturduğu yerden köm köm ötmekle ebe dede olunmaz
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Akraba akrep boşuna dememişler 
(7,289 puan) tarafından
İlk başta kaynana vala
0 oy
tarafından
Gayet güzel gidiyoruz derken . Gidemeyebilirsinde evin pisde olabilir bu senin kötü anne olduğun anlamına gelmez
(7,289 puan) tarafından
İşte onlara göre dört dörtlük olcam ama yine laf yapacaklar
tarafından
Aman boşver o zmn. Konuşup dursunlar
0 oy
tarafından
Gelinler cahilde o yüzden. Zaten bu yaşa kadar gelmemiz şans eseri onlara göre
(7,289 puan) tarafından
Evett :D nasıl geldik biz bu yasa şaşırtıcı:). Jsjsjs
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Valla iki çocukla dediklerini yapabildiysen sana maşallah, onlar da çatacak başka birini arasın.. Ben tek çocukla zor baş ediyorum, bi de diş, atak, ayrılık korkusu hepsi bir araya geldi diye halim harap desem yeridir
(7,289 puan) tarafından
Yemeğim hazır cnm büyük oglumada kıyafetlerini katlatim evi supurdum bulaşık yıkadım tamam
Hayır daha ne yapayım agzimla kuş tutsam yaranamam sanırım
(1,552 puan) tarafından
Hee hee de onlara.. Allah sizden razı olsun, şimdiye kadar hep siz baktınız ya, siz olmasanız nere giderdi bu çocuklar (!) de
(7,289 puan) tarafından
Bnm cocukalr aç sefil onlar bakıyor herlade bn neden bilmiyorsam :)
(1,552 puan) tarafından
Senin haberin bile yok, o iyilik melekleri kimseye belli etmeden yapıyor :D
0 oy
(13,006 puan) tarafından
He ya oğluma da siz baktınız şimdiye kadar sanki de 
(7,289 puan) tarafından
Kaynana bakmış ben yatmisim :D öyle diyo
(13,006 puan) tarafından
Tabi tabi onlara göre öyle
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Bu mükemmel anneliğine bir de etrafi takmamayı eklersen tadından yenmezsin valla:) ne istiyorsun kendinden kendini bu düşünceler ile hırpalama kim ne diyorsa desin herkes kendine baksın.
(7,289 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm bnm ♥️ o senin mükemmeliğin ♥️♥️
Ha işte bu onu beceremiyorum bende :D
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Herkesi s.tir et kendine bak sen halinden memnunsan yeter başkasını ölsen memnun edemezsin ölmeseydi ben mı dedim öl diye derler 
(7,289 puan) tarafından
Memnunum vala arada tokezlesemde:) şükür
Doğru dedin vala bizmi dedik derler
(4,426 puan) tarafından
Öyle tabi canım ben kimseyi memnun etmekle uğraşmam senin iki tane çocuğun var evinde dünya bir iş var daha birde başkalarının lafını takıyorsun derdin yok gibi "))
(7,289 puan) tarafından
Evet ya o huyumu sevmiyorum işte :)
0 oy
tarafından
Oyyyy kurban olsunlar sana bana bizim gibilere 50 gün oldu doğum yapalı oğlum 8 gün kuvozde kaldı ben sezaryen olmama rağmen 3. Günü kalktım hemen büyük oğlum için kaynana geldi oturdu yemeğini ben yaptm oğlum çıkmadan bütün işimi yaptım 8. Gün kalktım giyindim esimi oğlumu aldım gittim minik paşamı evime getirdim kaynanam o gün geldi gece yattı zaten bebeğe bakmadı bile annemde gündüz geldi gitti

O gün bugündür ikisiyle de aslan gibi ilgileniyorum evim temiz çocuklarım yanımda günlük banyoda yaptırırım kafam rahat kimseyi de istemem kalsın 

Sende eminim çok güzel bakıyorsun yavrularına 

Benim büyük te 5 gündür iştahsız ishal ateş var ama olsun çocuktur hasta olur 
(7,289 puan) tarafından
Bnm kaynanada kaldı yanımda yardıma sözde uyumaktan başka hiç bişey yapmadı sırf ona muhtaç olmamak için yürüyebilir sın dedikleri an ayağa kalkmaya çalıştım basardimda kendisi horul horul uyuyodu eşimin yanındada bn söylüyorum Fatma istemiyo doyodu şuan 8 günlüğüz ufagiz o zorluklar var tabiki ama sefil edecek kadar zorlanmiyorjm bn hasta etmişim gibi muamele yapıyorlar bide allhain cezaları
tarafından
Boşver canım sen
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Allah aşkına takılma benim bir arkadaş vardı daha ilk gebeliğime ay bunları iyi günlerin hamileliğin geçen aylarını gör yatamayacaksin kusacaktin vs milyon tane laf çocuk doğdu daha yenidir çekersin dedi yok gazıdır yok ağlamasıdır yok uykusuzdur seni çok zorlar dedi hiçbir şeyini görmedim çocuğun şu an kızım 3 yaşında o zaman bir buçuk yaşındayken hala söylüyordu düşün sonra dedim ki ya Allah aşkına sen ne olsun istiyorsun ve onu hayatımdan çıkardım yani bazıları konuşur da konuşur aslında kötü olmanı istiyorlardır senin hiçbir şey yapamayacağını beceremeyeceğini düşünüyordur. Ben ikinci çocuğumu da erken yaptım ona da aynı şeyi söyledi yok Zor olmuyor mu yok şöyle yok böyle ay ikisi ile uğraş dur ben olsam yapmam sana ne ben halimden memnunum bakabiliyorum çocuklarıma zorlanmıyorum da çocuklarım rahat çocuklar eni öyle zorlamadı ikisi de hiçbir şeylerini görmedim neyse uzatıyorum ama öyle yani kimse İnan ki kötü olman için sürekli böyle söyler o yüzden dinleme ben böylesini hayatımdan çıkardım anladım ki benim iyiliğimi değil kötülüğümü istiyorlar
(7,289 puan) tarafından
Kız ilk başta kaynana diyo onu nasıl çıkartım zaten mesafeli yım baya ama yinede konuşuyor hanfendi anladım ki onlara çok güzel bakarak herşeyin altından kalkarak ancak susturabilirim
(2,522 puan) tarafından
Ev halkından da isteyen oluyor istemesw öyle dermi kıza yok bakamadin yok beceremedin sanki o anı bekliyormuş var böyle insanlar malesef bı hata yapmani bekliyorlar . Ben şimdi iki çocukla yanlızım eşim iş gereği yurtdışında herşeyi mi kendim yapıyorum ikisine gül gibi bakiyorum kimsenin ağzında laf vermiyorum emin özellikle erkek tarafı akrabalardan yılanlar çok oluyor
(7,289 puan) tarafından
Malesef allha akıl fikir versin hepsine kendileri dortdortluk bakıyor sanki
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sadece sen bu durumda değilsin emin ol
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ard arda iki bebe olunca illa ki yetememe durumu olur. İhmal olabiliyor. Tek basinaysan bu kaçınılmaz bi durum. 
(7,289 puan) tarafından
Tek olmayı kimse istemez ilaki yanında biri olmasını ister
0 oy
(356 puan) tarafından
Üzülme boşver ağzı olan herkes konuşur benimde millet 4 gözle iflas etmemi bekliyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 376 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 235 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.
19 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu

379,567 soru

11,362,564 cevap

34,839 kullanıcı

...