0 oy
374 göst.
Aile kategorisinde (10,775 puan) tarafından
Hem annem hasta hemde bayram diye anneme geldim aramız 6 saat. Kocam araba bulup getirdi bizi ve 26 sında donemi lazım oyle yada boyle. Gelirken konustuk boyle pahalıya geldi hem araba kirası hem benzin filan dedi. Bende dedim ki ucakla geleyim. Hem yolda gecmez gunun hemde daha ucuza geliyor. Dedim hesapla sen hangisi uygunsa onu yapalım. Adam ya hani ben hesapladım ama gene de kendi görüp hesap yapsın Kı basıma ekşimesin dedim. O Gunde baktım ucak bilet fiyatlarına. Bana dedi ki bu gun hesaplar hallederim. Neyse tamm dedim. Halletsin diye bekliyorum. Bana diyor ki şimdi hesapladım ucak uyguna geliyor oyle gelin. Simdi bir baktım o gune ucak biletleri 2katı olmus. Şimdi hata bende mi? Hesapladım uyardım hatta simdi almazsak daha da artar fiyatları dedim.otobuse filanda binenem el kadar bebek birde kızım var. Ben gitmicem anneme dedim götüreyim hava al bende yokum evde dedi. Kendim de istemedim. Allah askına simdi ben ne yapayım? Bana o fiyatlar degil baktım biletlere diyor

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence sen olayları aşırı abartan bir yapıya sahipsin ve normal durumları bile çok kafana takıp abartıyorsun
tarafından
Benim cevabının altına yazma anlamıyor musun sen laftan anlattığın gibi bir hayatın yok hayalindeki hayatı gerçek diye anlatıyorsun çünkü bu yönden eksiksin ve bunu hayal gücünde yaşıyorsun noktaaaa hadi naş yazma cevabımın altına
tarafından
Hayalmi :) buyrun evime davet edeyim yaşantımda ailemi görün neden yalan demem lazimki bir sebebi olması lazım allah herkese daha iyilerini versin.. annem baba
(10,775 puan) tarafından
Düşmez kalkmaz Allah Allah. Haddini bil. Sen benşm 3 sene onceki hayatımı ruyanda göremezsin anladın mı. Kımseye de anlamadık sukur. O 20 bin diye hava attıgım otellere gitmiyorduk biz. Allah buyuk bir tepe taklak olursun. O araban satılır once.
tarafından
Ya bebem bu kadını ciddiye alma hayal dünyasında o
tarafından
Nasil düşünüyorsunuz benim adıma allah size daha fazla kat kat versin iyi yada kötü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok mu abartmissin sanki. 
(10,775 puan) tarafından
Canım ama uyardım yani. Neden fiyat artmasını ben yapmışım gibi davranıyor
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Uçak bileti fiyatları sürekli değişiyor yani. Bunh eşinin biliyor olması lazm. 
(10,775 puan) tarafından
Kız cok pahalı ya. Saka gibi. Şimdi bizim araba yok. Bende kimseden alsın istemiyorum. Arabaların kirası 400 TL en mantıklısı yol 6 saat mecbur 2 gun kiralanacak oldu mu sana 800 birde 400 TL benzin oh babam oh. Ucak ama baktığımda 3 kisi sadece 600 TL tutacaktı
(1,151 puan) tarafından
Kız kızımla gidecem bin binbeşyüz lira bilet inancn olsn. Mecburi gidecem yoksa gitmezdm. Adanada inecem. Öyle antebe geçecek. Direk antebe yok hepsi aktarmalı. Zaten aktarmalı daha pahalı.
(10,775 puan) tarafından
Evet aktarma zaten cok para el insaf hani bunlara bir kanun vardı da 200 TL gecemiyorşardı hiç denetlenmiyor bunlar
(1,151 puan) tarafından
Kkz pandemide nereden çıkacak para işte
(10,775 puan) tarafından
Sorma vallaha. Ben o parayı kazanca diye bir yerimden xatlıyorum. İnsanlara kolay ki bu kadar cıkıyor
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim çünkü gerçekten çok para 2 bin lira ve sadece uçak için bir de orada harcayacağın para var. Ama çok yoruluyorum orda biraz dinlenirim kafam dağılır diyorsan ve para çok da önemli değil diyorsan git derim.
(10,775 puan) tarafından
Ben annem deyim zaten canım eve donecwgim mecbur bir sekilde donecegim
(4,668 puan) tarafından
Aaa ben annenlere yeni gideceksin sandım. Uçak biletlerinin parasını eşin ödesin ya da yarı yarıya ödemeyi teklif et.
(10,775 puan) tarafından
Ama Allah askına kendını ıyı hıssetsun kocam dıye sen ılgılen dedım el elın essegını turku cıgırarak aramıs o hesap bızımkı
(4,668 puan) tarafından
Ondan sonra da sen kocanı saymıyorsun her isi kendin yapıyorsun diye ahkam keserler. Ama arada giden senden gider.Yine kötü sen olursun.
Ben de öyleyim her işimi garantiye alırım mümkün olduğunca. Allahtan eşim alıştı bu huyuma ilk zamanlar çok çatıştık ama çözdük.
(10,775 puan) tarafından
Sonra da sen beni mi dinliyorsun sanki kafana göre takılıyorsun oluyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Cok  büyütmeye  gerek  yok  ama  bileti  hemen  o an alması  lazımdı  bilmiyormu  esin  uçak  biletlerinin  her saniye  degistigini 
(10,775 puan) tarafından
Kız bilmez mı hep ucak kullanır kendi

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 721 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,166 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 238 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 194 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,133 soru

11,317,574 cevap

34,763 kullanıcı