0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Kızlar hergun bir saat olsa da bisyler öğretmek istyorm 

6 Cevaplar

+1 oy
(48,501 puan) tarafından
bekliym surda bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sözünüzü dinliyorsa namaz öğretin siz yanında durun el hareketleri ile aşağı yukarı secdeye gibi işaretler yapın namaz rekatlarını öğretin ilk önce artan zamanda dualara başlatın öğrensin
(48,501 puan) tarafından
bunu hemen kapiyorlar kizimda cok hevesli kiliyodu benimle ben birakinca namazı oda bıraktı
tarafından
Bırakmasın siz kılmasanız bile seccade evin köşesinde gözünün önünde dursun o heves ettikçe sizde kılarsınız
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Çocuklar şarkı formun da olan bir çok şeyi kolayca öğreniyor o şekilde elif ba yi öğretebilirsin sonra tekerlemelerle ya da soru cevap seklond e peygamber efendimiz ve sahabelerin hayatini öğretebilirsin her gün bir satır şeklinde namaz dualarını öğretebilirsin her bir namaz duasını ezberleyip bitirdiğinde bir büyük ödül kazansın mesela bir oyuncak bebek gibi 
0 oy
tarafından
Temel öğretilerden başlamanı öneririm. Kelşme-i Tevhid, Şahadet, kolay dualar ve sureler. Puzzle şeklinde Arapça harfleri boyama ve eşleştirme. Etkinlikli Allahın sıfatlarını peygamberlerin sıfatlarını İslamı şartlarını öğreten kitaplar var onlardan alabilirsin 
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Benim kızım 6 yaşında rabbin kim diyorum Allah diyo peygamberin kim dinin ne kimin ümmetindensin İslami şartı kaç say bakalım  imanın şartı kaç say bakalım kaç tane büyük halife var isimlerini söyle ilk peygamberimiz kim son peygamberimiz kim vs soru cvp yapıyoruz özelikle ölümü cenneti cehennemi çok soruyo engeli insanları görünce Allah bizide böyle yaratabilirdi onlara yardım etmeliyiz dalga gecmemeliyiz diyo hayvanların dili yok onlar günah vs diyo tabi hepsini ben öğretim arada sor diyo soruyorum anneeee yanlış sordun önce nasılsın de nasılsın kızım diyorum elhamdülillah iyiyim diyo tabi peltek çoğu harfi diyemiyo :)))

Bugün gogil geçmişime baktım gönder gelsin şarkısı varmış o sesli dönder dönder delfin demiş çok güldüm yaa

(791 puan) tarafından
Allah bağışlasın ınsllh canm buda Allah km kaç peygamber adını faln bilyo
(7,927 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah
0 oy
tarafından
Eğitici dini çocuk videoları var. Onlardan baslayabilirsin.

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 326 göst.
0 oy
34 cevap 939 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 86 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.

378,334 soru