0 oy
985 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün gezmeye çıktık. Arabada giderken samimi Bi konuşma geçti sonra eşim çekirdek ailem benim dedi kızımida benide öpüp sarıldı. üzülme ev borcumuz bitince çok rahat etcez filan bana umut vaad ederek konuştu. 

Şaşırdım düzelir miyiz gerçekten olur mu eskisi gibi olur mu hersey. 

Guvenebilecek miyim eşime eskisi gibi beni sevecek mi acaba .Sürekli ailesi ve kendisi hep samimiydiler artık benle bir bütün olur mu annesinin acitasyonlarina kanmiyor artık . Bişey olsa bana danisiyor bilmiyorum içimde genede Bi eksiklik var. Ya gene aynısı olursa aynı şeyler yoksa gene mi hüsran olacak. 

Ama yinede evlilik terapistine gideceğiz. Eski postlarını okuyanlar bilir bosanicaktik şiddetli geçimsizlikten ama vazgeçtim şans verdim. 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sıddet uyguluyor muydu, eger sıddet varsa hıcbısey olmaz 
tarafından
Şiddet yoktu ama sürekli tartisioduk
tarafından
Tamam duzelır o zaman bazı adamlar aılelerın degerlerını gec anlarlar cunku
tarafından
İnşallah öyle olur
-Reklam-
0 oy
(1,258 puan) tarafından
Sen bunun farkındasın ama sorguluyorsuun Umarım sorgulaman da biter 

Sende sahip çık eşinde sahip çıksın inşallah ailenle daha çok güçlü ve mutlu olursunuz 
tarafından
Amin çok sagol inşallah bu şüphem biter
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Ne olduğunu bilmiyorum ama eskileri açıp kendini de eşini de üzme. Bi şans daha ver pişman gibi görünüyor 
tarafından
Umarım gene hüsran olmaz çünkü enerjim kalmadı artık
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Huylu huyundan vaxgeçmez derler ama umarım düzelir ve kıymetini bilir eşin.
tarafından
İnşallah bilir
0 oy
tarafından
Her evlilikte tartışma olur şiddet aldatma yoksa sorun çözülür ♥️
tarafından
Sanki gene aynı şeyler olacak hissi bunu atamıyorum kafamdan yeri geldi saygısızlıkta oldu hakaret
tarafından
Minik inanki çok büyük sorunlar yoksa evliliğini kurtarmak için çabalayin çünkü gerçekten çok zor yanliLik
tarafından
Çocuğum var babasına düşkün onunla mutlu oluyor kıyamadım o yuzden çabalıyorum birazda
tarafından
Sana bir tavsiye vereyim mi ♥️

Evinde hergun bakara aç.

Oku okuyabiliyorsan

Vede mesela gece yatıyorsun ya tele indir bakarayi yatarken aç sesini hafif açık biraz bir odaya koynokusun
tarafından
Tmam bunu yapcam çok sagol
0 oy
(800 puan) tarafından
Eşin sana bir adım atmış sende ona 2 adım at. Mutlulugunuz daim olsun 
tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Bizim evlilgimiz da çok yollardan geçti ben en son bı bırakıp gittim onu şükürki anladı ciddiyetimi şimdi aynı senin eşin gibi eve gelir benim guzl ailem iki tane kızımız var benim canım kızlarım diye öper koklar hepimizi herkesin başından olaylar geçiyor canım aldatma yoksa düzelir sende destek ol eşine belliki biseyleri anlamaya başlamış eski konuları açma bırak kendi farketsin 
tarafından
İnşallah beni yanıltmaz çünkü enerjim bitti
0 oy
tarafından
Ne oldu bilmem ama esine çocuğuna sen de sahip cik seviyosan esini yuvani unut olanları dile getirme samimi buluyasan esini  saril dua et kutar evini yuvanii
tarafından
Seviyorum ama güvenmek de istiyorum yani gene aynı şeyler olacak gibi bilmiyorum artık deneyip görecez
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşinin aklı başına gelmiş seni kaybetme korkusu yaşamış.

Senin adına sevindim .İnşallah daim olur.
tarafından
İnşallah öyle olmuştur yinede bilmiyorum emin olamıyorum
0 oy
tarafından
Esin çaba harcsa düzelir önceki postlaej bilmiyorum cnim
tarafından
İnşallah düzelir çocuğum var yoksa çoktan biterdi
0 oy
(1,147 puan) tarafından
İnşallah herşey istediğiniz gibi olur
tarafından
İnşallah olur hayırlısı artik
0 oy
(2,385 puan) tarafından
Böyle davranınca güzel olduğunu anlar ve aynı şekilde devam eder bence 
tarafından
İnşallah eder
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Bir yerde dank ediyor erkeklere. 5 senelik evliyim bu zamana kadar hep ailem diye kök ailesini görürdü. Eltim çocuklarını bırakıp gitti. Kaynimda bana itelemeye çalıştı çocuklarını. O zaman bizimki ağzını açtı ve dedi ki " benim ailem karımla kızım. Onları üzecek herkesi çıkartırım hayatımdan. Herkes kendi çocuğuna baksın. Ne sen bunu söyledin ne biz duyduk tadımız kaçmasın" ben şok oldum. Ya evlilik yeni oturuyor yada adamın kafasına saksı düştü. 
tarafından
Bende 5 yıllık evliyim tekrar güvenmek istiyorum eşine de bravo ne güzel savunmuş sahiplenmis
(1,837 puan) tarafından
O kadar yediği nanelerden sonra bende daha güvenmiyorum ama elbet zamanla guveniriz ya. Her şeye kuşkuyla yaklaşma yoksa bu defa da sen bozuk yapmış olursun yine başa sarar terslikler
tarafından
İnşallah zamanla bunuda asariz
(1,837 puan) tarafından
İnşallah canım. O sana güzel adım atınca sende at ki karşılık verdiğini görsün. Erkekler karşılık görünce daha çok çabalarmis
tarafından
Tmam canım çok sagol
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Düzelme var çok şükür sende değiştiğini göster sımsıkı sarıl eşine kekler yap biraz daha ilgi göster gülümse her işten geldiğinde koşa koşa kapısını aç bunu göster dikkatini çek yani kızına da aaa babamız gelmiş de erkekler bundan çok hoşlanıyor ben hep böyle yaparım Bi gün eşim demişti böyle yaparak beni deli ediyorsun evden çıkasım gelmiyor işte çalışmak zor geliyor artık demişti.

Sanırım borçlar vs sizi çok bunaltmoş o yüzden takmayın üzülmediğini göster o bunalabişir yetersiz görebilir kendini ama sen evinin direği gibi göster onu size 4 elle sarılsın 
tarafından
İnşallah sarılır cabaliycam genede çocuğuma kıyamıyorum babasını çok seviyor
(1,015 puan) tarafından
Belki tekrar aşık olursunuz belli mi olur bazı yaşanan şeyler borçlar eee bide kriz var Bi anda bunalmışsınız düzelir inşallah
tarafından
Evet hersey üstüste geldi ve eşimin yaptığı hatalar çok bunaldım ev çocuk derken bide evlilik sorunları beni tuketti
(1,015 puan) tarafından
Herşeyi unut hiç Bi sıkıntı yokmuş gibi devam et herşey yoluna girer herşeyin bir çözümü var
0 oy
tarafından
İnşAllah düzelirsiniz canım. Bir yuvayı bozmak kolay, kurmak zor.
tarafından
Amin canım sagol
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Ne kadar üzücü bir kadının şu şekilde kırılması bu erkekler alana kadar aldıktan sonra böyle oluyor ne çok post okuyoruz  Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın Rabbim size huzur versin inşallah eskisinden daha güzel olur her sey
tarafından
Amin çok sagol canım gerçekten Bi yere kdar dayanıyorsun sonra artık ne olcaksa olsun moduna giriyorsun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay çok sevindim kız, maşallah size
tarafından
Keşke bende tam anlamıyla sevinsem Bi sagol canım
0 oy
(15,239 puan) tarafından
Madem düzeltmek için bir umudunuz var son ana kadar bu umut için çabala canım tek tavsiyem şu an için başka çocuk yapma demek olur Allah korusun ama araniz yeniden bozulursa en çok çocuklar perişan oluyor daim olsun mutluluğunuz
tarafından
Kesinlikle başka çocuk düşünmüyorum bakalım sonumuz hayrolsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 298 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,662 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 346 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,660 göst.
1 Ekim 2019 Aile kategorisinde Annesinin Aşkı ❤ (86 puan) tarafından soruldu