0 oy
922 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Aradım bugün canımız sıkıldı kızla AVM ye gidelim mi onu oyuncaklwra bindirrim dedim hayır dedi bende kapattım bişey demedim. Şimdi konu tekrar açıldı. Millet çocuğuyla yurtdışına gidiyor arkadaşlarıyla beraber sen beni AVM ye göndermiyorsun dedim hava soğuk dedi ilk önce. Bende dedim hayır çok güzel hava çocuklar sokakta oyunuyolardi zaten dolmuşla gidicektik dedim arkadaşımızın eşi yürüyerek gidiyor AVM yi geziyor esi hiç bişey demiyor dedim ben o kadar geniş değilim dedi o kadar sinirlendim ki. Ne yapmaya giriyorum da sanki geniş değilim diyosun dedim bağırdı çağırdı sustu o kadar moralim bozuldu ki. Ailemden 18 saat uzakta yaşıyorum burada hiç tanıdığım yok yeni tayinimiz çıktı buraya. Çok sıkıldım günlerdir. Ona bile hayır dedi ya çok moralim bozuldu. Konuşmayacam da bidaha öküzle 

25 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Keşke konuşmamak çözüm olsaydı . Bence bunu kabul ettirmen gerekir bağırmak cagirmek da sorunu çözmez ki . Cozmen gerek neden istemediğini seninde bir insan olduğunu . Birbirinize eş oldugunuzu seninde ihtiyaçların olduğu anlamalı 
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Hiç yorum yapmicam haklısın yeterli
(25,224 puan) tarafından
Allahını seversen yap :Dsjsj
(13,824 puan) tarafından
Genislikle ne alakası var cahilce bir dusunce insan çocuğuyla hava almaya cikamazmi
(13,824 puan) tarafından
Al yaptım  neden öle dedin Selo:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(25,224 puan) tarafından
Senin yorumların önemli :) ❤️
(13,824 puan) tarafından
Ah canım :⁠-⁠D:⁠-⁠D♥️
0 oy
tarafından
Genişlikle ne alakası var ya cocugunla dışarı çıkmak genişlik mi oluyor
0 oy
(113 puan) tarafından
Eşin polis mi kuzum 
(13,824 puan) tarafından
Hiç de anlamam burçlardan :⁠-⁠D:⁠-⁠Dben terazi
(48,508 puan) tarafından
ekimde mi doğdun bende anlamam inanmam da☺️
(13,824 puan) tarafından
Evet Ekim 8☺️
(48,508 puan) tarafından
iyiki doğmuşsun o vakit☺️
(13,824 puan) tarafından
Teşekkür ettim☺️☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bencede tam bir öküz kocan. Ne demek geniş değilim. Ben haftada bir götürürüm çocugumu müsait olursam kocam geniş mi yani. Tam bir geri kafalılık kocanınki
(262 puan) tarafından
Çok bunaldım artık ya ağlamak istiyorum
(25,224 puan) tarafından
Yani haklısın her konuda böyleyse Allah sana sabır versin kardeşim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Geniskikle ne alakası var hadi salgın var korkuyorum desin sacmalamış
(262 puan) tarafından
Ağlamak istiyorum ya çok bunaldım
(2,651 puan) tarafından
Ağlama yada ağla rahatla canım içine atmaktan iyidir ailenin yanına gitsen biraz imkan varsa iyi gelir
0 oy
(663 puan) tarafından
Ben aldım İtalya'ya götürdüm, kocam geniş mi şimdi benim. Gelsin bana bi laf desin sıkıyorsa, polis molis demem ağlatırım adamı. Şu mesajımı okut Allasen. Ya da okutma, şimdi burayı da yasaklamaya kalkar sana, neme lazım. 

Şöyle takozları koca diye almayın bekâr hanımlar. Bu ne ya. 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Genislikle ne alakası var ya. Nasıl insanlarla evlisiniz abi anlamıyorum. Yani kocan senin sahibin değil sen onun malı kölesi değilsin. Burda yazılanları görünce hayretler içinde kalıyorum. Valla Allah kolaylık versin canım işin zor yanı bu düşüncede biriyle 
0 oy
(6,247 puan) tarafından
He bi de okumuş cahil.. Allah yardımcın olsun canım. 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Eşini avm ye göndermekle geniş biri olmanın arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyorum hayır yani ne alaka benim kızım 10 aylık olucak beraber çıkar gideriz her yere eşim bu durumda geniş biri mi oluyor madem gitmenize izin vermiyor kendisi götürsün sizi
(262 puan) tarafından
Kendisi her gün götürür ama bu hafta gündüz çalışıyor hep birde arabayı sattık akşam geldiği zaman da çıkamıyoruz bende sıkıldım kaç gündür
0 oy
(13 puan) tarafından
Canım eşine beraber gitmeyi teklif et bazi erkekler böyle malesef ben 2 senedir evliyim 1 yaşında bebegim var benim eşimde markete gidecek olsam beraber gidelim der gerçi bizim yaş farkı baya var kıskançlık oluyor biliyorum ama olsun ben alıştım ona bazen bende istiyorum bı yerlere gideyim evladimla ama eşim huzursuz oluyor mizmizlaninca bende artık uzatmiyorum beraber gidiyoruz heryere bazı şeyler zamanla rayına oturuyor inşallah eşin zamanla toparlar bozma moralini varsın böyle şeyler olsun şu kötü yorumlara bakma sen yalnız degilsn
0 oy
(4,091 puan) tarafından
Hata srnde niye arayip izin alionki kap ciocugu git
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bugünde kocamın geniş olduğunu öğrendim burda:)  bence senin kocanın cahilliği kusura bakma. Okumuş polis olmuş ama hala ilk insan modunda. İnsan çocuğuyla çıkıp gezince ne oluyomuş?  
0 oy
(48,508 puan) tarafından
bizde genislik hat safhada o zaman konya ovasina döndük o zaman kendisi götürsün onada yok ceker
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Benim eşimde aynısı onsuz bi yere yollamaz çocuğum büyüyünce değişir mi bilmiyorum 
0 oy
(703 puan) tarafından
Gözün açılacak diye korkuyordur o emin ol.
0 oy
tarafından
baskasinin esini ornek verdigin icin tepki vermis muhtemelem.. ama yollamamadi ilginc gercekten bomba vs bisi olur die mi korkuyor acaba.. yani duzgun konusup birbirinizi tam anlamamissiniz bence once bir kez daha konusun
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Geniş değilim ne ya ne alaka AVM ile. 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
esin ne is yapiyo avm gitmenin neresi genislik bide ariyosun ya esjni neden avm gidelimmi diye soruyosun ara biz avm gidiyoruz oyuncaklara bindircem de kapat bu kadar gidellimmi diye sormana gerek yokki izin alma verme olmaz yaa o senin eşin ebeveny degil
0 oy
(208 puan) tarafından
Canım senin ki avm ye yollamamış ben evden tek markete gidemiyorum o kadar diyim sana o kadar bunaldım ki bende 
tarafından
sebep ne buna

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 282 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 851 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,884 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu