0 oy
184 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (385 puan) tarafından

image160a 64kg suan kı yapım normalde çok zayıftım 48dım hamıle kaldığımda 74ke doğrdum doğumdan bı ay sonra 56oldum ama 2senesonra suan kı halıme kavuştum göbeğim var artık bırseylerın ıcıne kendımı yakıstrmıyorum spora gıdıcem dedım bızım burda yakında yok malesef oda gıtmıs böyle bırsey almış ıse yarar mı ben sporda bunu kullanırdım dedı cok vermesemde 57 58e razıyım direnç kılo kaldı 62

3 Cevaplar

0 oy
(17,683 puan) tarafından
Sen istediğin herşeyi başarırsn senin inanılmaz bi gücün var 
tarafından
Ulaaa maslalah ne güzel teselli veriyon
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sız boyle 57-58e razıyım 62 dırenc kılo kaldı falan yzınca benım gozum segırıyo sınırden ya, kılo mu bunlar 
(385 puan) tarafından
Valla bacım ben çok zayıf oldugum ıcın önceden bana çok ağır geldı malesef ağırlık ağırlık bastırıyor . Salsam gıder o potansıyel var bana zor
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yürüyüş le beraber olmasi lazım bir de abur cubur ve ekmeği kesmen gerek. Fitness a gitmedim ama diyet artı yürüyüş göbeğe iyi gelmişti benim. 
tarafından
Diyeti nasıl yaptın yürüyüş yerine merdiven ciksam
(385 puan) tarafından
Yürüyüş oglum babannesıyle duracak artık dedım kaynanaya 1saat ıdare et yürüyeyim gelıpdus alayım yeter. Çok kılo olmayablr ama sarkan bırseyler hoş degıl
(4,040 puan) tarafından
Merdiven bacakalara kas yapar canım göbeği bilmiyorum. Yürüyüş direk göbeğe çalışıyor Diyeti bana diyetisyen yazdı. Kilo ve boyuma gore. Ben 165 boy 58im. Aslında kıl iyi ama zararlı şeyler yiyince göbek alıyor başını. Fiziğim şekilsiz
Diyet şöyleydi sabah yumurta bir tam buğday ekmeği peynir zeytin
Bir buçuk saat sonra şekersiz sütlü kahve bir porsiyon meyve
Bir buçuk saat sonra öğle yemeği bol salata çorba
Bir buçuk saat sonra ayran bir porsiyon meyve
Bir buçuk saat sonra akşam yemeği köfte çok salata susuz bakliyat yemeği
Ve yatmadan önce yoğurt bir porsiyon meyve
İşte bu meyveleri ne kadar yiyecegimin listesi vardı öğle ve akşam yemekleri için yemek çeşitleri vardı.
Ama genel mantık abur cubur dan uzak durmak yoğurt yemek yürüyüş yapmak bol salata şeklinde

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
4 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 524 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu

378,759 soru

11,337,123 cevap

34,799 kullanıcı