0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
27 aylik bir veledim var 3 4 gündür saat 5 6 gibi kalkıyor gece 12 de yatıyor uykusu olmasına rağmen kalkıyor esnemekten ağzı yirtilacak ama uyumuyor ya yetişkin insanlar dayanamyor 5 6 saat uykuya bu nasıl bir çocuk anlamıyorum normalde 7 gibi kalkardı bu ara iyice erkene çekti sizinkiler nasıl uyurlar mi?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geç uyuyan çocuk erken kalkar zaten .Bu hiç şaşmaz .Erkene almaya çalış uykusunu kuzu .Bu şekilde çok zorlanırsınız .

Ayrıca 27 aylik ne giii  shshhsdj 2 yaş desene şuna .☺️
(771 puan) tarafından
Kiz erken yatınca daha erken kalkiyo bir kere öğlen uykusuna erken yatmisti sabah çok erken kalktığı icin akşamda erken yatırdım 10 a geliyodu sabah 4 müydü ne kalkti:) çok düzensiz bir uykusu var
tarafından
Kuzu sabah 7-7 30  da uyanırsa bebekler akşam en geç 9 da uyur .Yani şöyle uykuyu sevmeyen bı bebekse çok zor .Ama eğer uykuyu seviyorsa bu saate uyanırsa gündüz uykusunu da 4 ten ince yaparsa akşam rahat uyur diye düşünüyorum.Bir dene istersen ❤️☺️ gündüz uykusunu da birakabiliesin .Bazı bebekler gündüz uykusunu erken bırakmak istiyor .O zaman gece erkenden bayilir yorgunluktan ☺️❤️
(771 puan) tarafından
Gündüz uykusunu bırakamıyor sabah çok erken kalktığı için kendini hep 5 6 saatlik gece uykusuna ayarlamış erken yattığı zaman mesela dediğin gibi 9 da yatırsam en geç gece 3 4 gibi uyanır zaten gece de uyaniyo genelde sanki yenidoğan gibi uykuyu hiç sevmiyo napicam bilmiyom 6 saat uyku yetişkinlere yetmiyo
-Reklam-
0 oy
(308 puan) tarafından
Benimki doğduğundan beri gece saat 12 den önce kolay kolay yatmaz ne kadar uğraştıysam olmadı 9 da yatırdıpımda 11 12 gibi kalkar sabahlarız 4 5 e kadar 

Ama 12 de yattığında ya 7 ye kadar kadar uyuyor bazen çok çok az da 9u bukduruyoruz 

Bu uyku şeyine çözüm bulamadım 

Ama benim de senin ki gibi ara ara Bi 4 aylıkken birde tam hatırlamıyorum 9 10 aylıkken bu sıkıntıyı yaşadık baya gece birden bire ağlayıp uyanıyordu uykusu olmasına rağmen ne sallanmak istiyor ne uyuma istiyordu 
(771 puan) tarafından
Aynen genellikle öyle diyolar geç yatan çocuk erken kalkar diye benimki de aynı valla dedikleri gibi 9 10 gibi uyursam gece ayaktayız sonra saatlerce uyumuyo öyle olacağına boyle raziyim:)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 501 göst.
+5 oy
15 cevap 318 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 312 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu