0 oy
200 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar çok ağır geçiriyorum  . İlk gün bütün kemiklerim ağrıyordu. İkinci gün boğaz ve burun yanması öksürük hapşırık eklendi çok kötü oldum. Bugün de koku ve tad gitti . Kaç gün sonra gelir 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Kızlar dua eder misiniz kızım çok küçük bana bişey olsun istemiyorum çok korkuyorum:'(

tarafından
Ay Allah razı olsun. Annemdeyim canm.  O bize bakıyor . Ona dediklerini soylicem hemen hazırlar . Çok teşekkür ederim canm
tarafından
Ne demek. Hiç korkma sen psikolojini bozma. Moralini yüksek tut. İnan çok önemli. Hadi Allah en acilinden şifalar versin inşallah :)
tarafından
Allah razı olsun canm sana bol bol dua edecem ❤️
(6,681 puan) tarafından
Ecelidünya kesinlikle sana katiliyorum eşimle bizde gecirdik kovid 2mizde aşimizi olmuştuk çok kolay atlattik hatta hic kovid olduğumuza inanmiyorduk 14günü tatil yapmiş gibi olduk evde
tarafından
Bizim ilk kovitimiz aşısız oldu. Dedim ki Allah'ım al canımı. Böyle bir ağrı olamaz yani. Sonraki kovitlerimin birinde 2 aşılıydım grip gibiydi. Sonraki de 3 aşılıydım temaslı olduğum için test yapmışlardı sadece pozitif çıktığına inanamadım ben de :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız kardeşimin 4 ay sonra geldi. Benim 15 gün sonra. Değişiyor kişiden kişiye 
tarafından
Öyle mi ya çokmuş sagol canım
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Cok gecmis olsun cnm koku ve tat kaybı kötü bi durum bn kafayı yiycektim artik cok zorlandım ama bnm 10 gün sürdü intte bakınca aylarca falan yazıyor ödüm kopmuştu 10 gün sonra kendime geldim 
tarafından
Çok şükür inşallah iyi olurum da tadı da kokuyu da alırım
0 oy
(670 puan) tarafından
Kardeşim ablam annem oldular ilk 3 gün çok ağır geçti onların da sarımsak limon ev yoğurdu turşusu yediler geçti.Annem iki asılı kardeslerimin asi yoktu korkma korku bagisikli düşürüyo canım çok geçmiş olsun.
(670 puan) tarafından
Birde kozalak sirkesi salataya suya kattılar
tarafından
Çok sağol canm Allah razı olsun bol bol sarımsak tuketecem
0 oy
(564 puan) tarafından
Yaklaşık 5-6 gün koku alamadım hiç. Tad o kadar gitmedi de koku hiç alamıyorum. 5-6 günden sonra çok güçlü kokuları arada bir almaya başladım yavaş yavaş geri geldi koku duyum.
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben 2 yıl önce ağır geçirdim. Astımım vardı. Koku yu o zaman kaybettim hala koku alamıyorum. Düşün çocuğum altını kirletiyor ben hariç herkes kokuyu alabiliyor. 
tarafından
Ciddi misin inanamıyorum. Benim de astımım var
(2,067 puan) tarafından
Nefes alıp verirken güçlük çekiyor mu6sn çok... RABBİM tez zamanda eski sağlığına kavuştursun inşallah.
tarafından
Yok canm . Sadece ağzımdan nefes aldığım için dudaklarım yanıyor ve kuruyor
(2,067 puan) tarafından
Nemlendirici kullan iyi gelir. Ben alamıyordum sabah ambulans kapıdan alır akşam eve bırakırdı. Çok zor geçirdim Allah kimseye yaşatmasın. İnşallah sende en kısa zamanda atlatırsın
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Annem 2 sene olcak koku alamıyor hala
tarafından
Ay çok kötü gerçekten
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Koku eşimin 1 yıl hiç gelmedi tad 2 haftaya geri gelmişti 
tarafından
Ay çok da uzun sürüyormuş ya çok zor gerçekten
0 oy
(606 puan) tarafından
2 sene sonra oda tam değil 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Yaklasik 4 ay sonra geldi malesef tat ve koku 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun ben hafif atlatmistim koku tat gıdine anlamıştım oğlum iki aylıktı ve nerdeyse iki yaşına gireceği zaman koku tat geldi ama hâlâ parfüm kokusu almıyorum iki seneyi geçti şuanda kokuları alıyorum ama eskisi kadar değil. Yoğun tatları hâlâ almıyorum inşallah senin çabuk geçer üç güne alanda var
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Geçmiş olsun .benim koku tat 6 ay sonra az az geldi .eskisi gibi değil hiç bir şeyin kokusu tadı .aylarca ot yiyormuş gibi hissettim .çok kötü bir his 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm bnm 3 ay gelmedi tat koku
tarafından
Çok geç gelmiş 2 yıl gelmeyen olmuş :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde soruicin (1,691 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 727 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 123 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,648 cevap

34,884 kullanıcı