0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Arkadaş benim bir arkadaşım var. Üç senelik bir arkadaşım. Zaman zaman kendi kendine tripli gibi davranıyor zaman zaman da fazla benimle vakit geçirmek istiyor. Böyle davranışları çok tutarsız. Yavaş yavaş yalnız kalınca benim iyi niyetimi suistimal ettiğini düşünmeye başladım. Yani vakit geçirecek birini bulunca hani ilk okulda olur ya böyle başka arkadaş bulup uzak kalır kimsesiz kalınca yanına gelir. Sanki öyle gibi . Yani bu durum hepten canımı sıkmaya başladı . Uzaklaşması değilde çok yersiz ve gereksiz soğuk tavırları, neye attığını bilmediğim tripler. Ve bazende ilgiyi abartmasi yani demgemi bozdu. Nasıl bunu ifade edip arkadaşlığımı bitirebilirim veya bitirmeli miyim ? Fikirlerinizi söylerseniz çok memnun olurum 

5 Cevaplar

0 oy
(564 puan) tarafından
Direk sorabilirsin yani davranış şeklini anlatıp neden böyle bilmeden kırıyo muyum vs gibi kendinde suç arıyomuş gibi yapıp ağzını yoklarsın. Cevabına göre devam edersin veya bitirirsin. Ben yapım gereği bu tarz insanlarla arkadaş olmamayı tercih ediyorum. Dengesiz tavırlar en sevmediğim şeylerden hele kullanılıyomuş hissi yaşatması bitiriş noktası resmen
(179 puan) tarafından
Evet ya dengesiz davranış durumu canımı sıkıyor. Yani nazını çekmek zorunda kalıyorum
(564 puan) tarafından
Çekmek zorunda değilsin canım öyle insandan uzak durman en hayırlısı olur senin için kafan da rahat olur yine buna noldu diye düşünmezsin en azından
(179 puan) tarafından
Evet haklısınız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Direk s.ktiret. Engelle 
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Valla kendi canının istediği şekilde davranıyorsa o artık arkadaşın değildir zaten kendini düşünüyor olmasıdır o yüzden bence direk söyle istediğin zaman benimle samimisin istemezsen uzak duruyorsun artık rahatsız olmaya başladım 
(179 puan) tarafından
Ya acaba çok mu kötü niyetliyim bu sebeple insan silinir mi diye ikilemde kaldım ama sanırım hiç kimse hayatında böyle biri olsun istemiyor. Silmem en mantıklısı
(5,837 puan) tarafından
Narsist insan silinir senin arkadaşın sadece derdi tasası olunca yada kendi isteyince görüşmek istiyor
(179 puan) tarafından
Evet kesinlikle
0 oy
(802 puan) tarafından
Bende de vardi oyle bir arkadaş lisede servisten cok iyiydik sacma sapan triplere girerdi ben pek umursamazdim uniye gitti hep ben aradim sonra aramayi kestim okullar bitti sehrimize donduk bu sefer surekli arayip sormalar basladi surekli sevgili degistiriyordu hepsinin arkasindan yas tutup tribini bana atiyodu en son ben nisanlandim ailevi sorunlar oldu bana msj atmisti kanka suan cok sinirliyim sana sonra donerim yazdim bu msj a alinmiş bana bir tripler yapmaya basladi. Zaten cok gergindim bununla ugrasamam artik dedim ve numarami degistirmistim ona vermedim oteki noyuda kapatinca sildim onu kurtuldum ve rahatladim. Yorucu insanlara gerek yok hayatimizda 8 9 yil cektim onun nazini bir kere nazlanmadim.
(179 puan) tarafından
Evet çok yoruyor insanı doğru olanı yapmışsınız
(802 puan) tarafından
Bence sende uzaklas kafam rahatladi
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Böyle arkdsmi olur ayy hele şuan kimseyi çekemem vallahi bide nazinı cekecem
(179 puan) tarafından
Evet doğru dediniz :)

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 164 göst.