+1 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (783 puan) tarafından
Tartıştığımız zaman ben konuşmasam asla gelip konuşmaz aynı 3vin içinde aylarca küs kalabiliriz öyle diyim geçen yine tartıştık bir kac gun sonra annemlere gidicem biraz dedim tamm dedi geldik 2 buçuk yaşında kızımla 1 kere aramış görüntülü duymamışım sonradan gördüm geri dönmedim bi daha arasın diye 5 gün oldu geri aramadı bende inat ettim aramıyorum bir kere de o çabalasın insan çocuğunu da mi merak ermez hiç ne zaman gelirsiniz falan yok bide benden büyük daha olgun olması gerekirken çocuk gibi davraniyo her seferind3 bend3 aramadim geri merak etsin biraz sizinkile4 d3 boyle mi

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tripp atan erkekk 

Bildigin karı yani .......
tarafından
Küstüm sana
(24 puan) tarafından
Bana hiç küsülürmü :)) sen benim bitanemsin
tarafından
Elifcimm aynenn vallahi yaa olayy ki ne olay :)
(24 puan) tarafından
Olaylara karisma hhha sjsjsjs :)))
tarafından
:) qhahah  kiz olaylar bana karisiyor sucumda yok vallahidee:)
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Yok kız biraz tartisalim ben hemen başka odaya giderim oda 15 dk sonra gelir yanıma bilemedin yarim saat sonra derdin ne senin gel buraya konuscaz diye bende ağlarım oda gelir sarılır ilimizde özür dileriz bir kere uzun surdu 2 gün kus kaldık onda da yine ben aramadim o aradı acmadim mesaj attı cevap vermedim tekrar arar diye teli kapattım merak edip eve geldi sonra baristik:D

(783 puan) tarafından
Ne güzel valla ya bizde hep tam tersi olur ama bende aramiycam artik
(1,437 puan) tarafından
Arama tabi eninde sonunda kendileri gelecek biz kaldırıyoz bunların totolarini boyle yaparak cnm
0 oy
tarafından
E aramıs ya donsene gerı sen trıp atıyo gıbı olmussun
(783 puan) tarafından
Birazda ben trip atacam hep o mu atsin:)
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Trip atan erkek nasil oluyo hic bi fikrim yok valla cunku esim 1 gun birak 1 dakika bile küs kalamaz illaki ufak tefek atismalar tartismalarimiz oluyo nadir de olsa o zamanlarda hakliysa bile hemen gelir guldurmeye calisir suratimi asik gormek istemez elinden geleni yapar valla ama ben cok trip atiyorum ya birakamadim huyumu
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Benim katlanamayacağım insan tipi.gerçekten çekilmez yani erkeğin tribi hadi kadının ki işve cilve naz gibi olabiliyo ama erkeğinki evlerden ırak 
0 oy
(2,926 puan) tarafından
Eskiden şey derlerdi. Trip atan erkek tayt da giysin. Artık onu da giyiyorlar ekstra bişey kalmadı. :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 206 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Zehra asude (179 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 264 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde M.emirbebekk (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,200 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 645 göst.