+1 oy
860 göst.
Diğer kategorisinde (18,089 puan) tarafından
Kızlar bugün bi arkadaş geldi zorla atkadaş olmaya çalışıyo benimle ısınamadm yalan yok ersağ satmak için zırt bırt görüşelm diyo kaç kez reddettm artık dedm gel neyse. Çay kek patates salatası tatlı kurabiye koydm yedik filan ama çocuklaruçı aşırı terbiyesizz ya ben böyle beklemiyodum kanepeleri koltukları kaldırıyolar klozete çiş yapmış öylece bıraktı dedm su dök neden öyle bıraktn kızı 9 yaşında yatak odama kadar girmiş evde eşim bana para bırakıyo çekmecelerde hep baktm ellememiş alparslanı kucağına almış beşikten yavrum niye alıyosun ya düşürseydin annesi oturmuş çay içiyo hiç bi şekilde dur demiyo ilk kez geliyolar eve okan dükkandaydı oğlu kendini yırttı okanı istiyom diye en son aradm eşimi oda şuan yollayamam çalışıyorz dedi ya benim 2 oğlumda kimsenin evini karıştırmaz oturur kalkmaz ben çok daraldım ama bişi demedm ayıp olur diye bida asla görüşmem ya banada gel diyo eşim yollamaz dedm ki zaten yollamaz eşi ümitcan uygunun abisiymiş görüşmemi istemiyo kadın çok ısrar ediyo benidemi kesecekler napacaklar :) kız ben bundan nasıl kurtulcam ailem arkadaşlarım hep kızıyo gdiememde buda gelmemesi lazım ya

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oha gerçekten abisimi kesinlikle görüşme derim
(18,089 puan) tarafından
Bilmiyorm ama herkes öyle diyo
-Reklam-
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Kendi post tumu okud sanki :) benzerini bende yaşadım hala bahane buluyorum görüşmemek için
(18,089 puan) tarafından
Oyyy ben burdan taşıncam adresimi vermem ararsa açmam dönmem yani hiç bi şekilde artk
(2,522 puan) tarafından
Canım o kadar mı ya . O zmaan açıkça de gorusmek istemiyorum diye ben diyemiyorum diye oyaliyoruym
(18,089 puan) tarafından
Aynen  o kadar kuzum
0 oy
(606 puan) tarafından
Numaramı değişicem de heryerden engelle
(18,089 puan) tarafından
:D ay değiştim aslında ama anasınıfı gurubunda ya ordan almış kaydetmiş ne diym neyse kescz irtibatı artık
0 oy
tarafından
Kız 80 milyonun içinde ümitcanın abisini nerden buldun tövbe yarabbim dikkatli ol.canım 
(18,089 puan) tarafından
:D ajajaj abisinin hanımı canım yanlışı düzeltelim
tarafından
Abisinin hanımı çok uzak değil canım :))) Allah korusun
(18,089 puan) tarafından
Tabi canım görüşmem zaten
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Valla kes hemen görüşmeyi insanın yatak odasına kadarda girilmez artık herkes çocuk eğitemiyor ne yazık ki.
(18,089 puan) tarafından
Aynen canım kestim bile çocuğuna dur demediği dakka
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ula adaşşş açıkca istemiyorum de kurtul işte
(18,089 puan) tarafından
Devam ederse öyle olcak ay
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Zaten isinamamissin. Sevmemissin. Ben yerinde olsam kızı tutar annesinin yanına getirir. Sen kalkma burdan bakiyim. Başkasının odası çekmeceleri karistirilmaz çok ayıp. Sen kızsın hanimhanimcik otur derdim. 
(18,089 puan) tarafından
Ya kıza kaç kez dedim çıkma yukarı girme odalara diye duydu ama ses etmedi
(1,464 puan) tarafından
Nefret ediyorum böyle şeylerden ya. Valla iki.cocukluyum kimsenin evine gitmiyorum. Kimsenin evini kırmadım dokmesin diye. İşin aslı cocuklu kimseyi de cagirmiyorum. Kimse uğraşmıyor. Ev mahvoluyor.zsten.cocuklarim.vae yoruluyorum. Birde onlar gidince her yeri silip.supirmeyle.ugrasiyorum. üstüne bı de maddi zararları oluyor. En son biri iki saksıyı devirdi ve kaçtı. Hiç bişey demeden oyuncak odaisna gitti. Kaç dakika onu temizledim. Annesi gördü hiç bişey demiyor.
(18,089 puan) tarafından
Annelerin sakin kalması ayrı bi sinir ediyo insanı
(1,464 puan) tarafından
İşte kafaları rahat. Bişey dese kalkıp yaptıklarını düzeltmeye çalışacak. İki saksı temizleyecek. Bana mahcup olacak. Ya da çocuğun peşinde dolaşıp yorulacak. Ne gerek var.  Banane diyordur.
0 oy
(1,204 puan) tarafından
eşim yollamaz dedm ki zaten yollamaz eşi ümitcan uygunun abisiymiş görüşmemi istemiyo kadın çok ısrar ediyo benidemi kesecekler napacaklar deyip gülücük koyman çok sinir bozucu istemiyorsan bahane üret biz ne yapalım burdan 
(18,089 puan) tarafından
Haddinemi bana kızmak?
(1,204 puan) tarafından
Ya saçma sapan konuşma öldürülen kızla dalga geçer gibi yazmışsın ondan bahsediyorum
(18,089 puan) tarafından
Öldürülen kız benim hemşerim sen saçmalama asıl ben onlarla dalga geçiyorum iyi anla kaç tane cana kıydı kızla neden dalga geçim hem anlamıyosun hem ahkam kesiyosun
(1,204 puan) tarafından
Hee tm
(18,089 puan) tarafından
Höö tmm
0 oy
(3,062 puan) tarafından
Kabul etmen hata olmuş engelle gitsin muhatap olmak zorunda değilsin ki. Uzak olmak lazım öyle insanlardan. 
(18,089 puan) tarafından
Haklısın sürekli gel diyince ben çağırmak zorunda kaldm ilk ve son görüşmemizdi
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ne geliyorsa inanın başına şu iyi niyetinden zaten o ürünleri satan insanlar sakız gibi yapışıyor kız 
(18,089 puan) tarafından
Üff sorma anlattıda hiç dinlemedm ben farmasi kullanıyorm dedm kestm araladm
(7,036 puan) tarafından
Ayh kafan şişmişti şimdi ya ben o yüzden o tür şeyler satan insanlarla çok muhatap olmuyorum
(18,089 puan) tarafından
Ay nerde değişik var blur beni o
(7,036 puan) tarafından
Boşver kız eşim görüşmenizi istemiyor de
(18,089 puan) tarafından
Israra devam ederse derim artık canım
0 oy
tarafından
Engelle bacım gitsin sorarsa eşim sizinle gorusmemi istemiyor de 
(18,089 puan) tarafından
Aynen kafamı  yormasın ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 524 göst.
16 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 290 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 455 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,366 soru

11,473,057 cevap

35,076 kullanıcı

...