0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Postu açan kardesim hakkini helal et kinama kız bebegn öyle olur demiistim bu akşam misafr geldi esimin iş arkadasi cock sandalye çekip firninn ustune mi çıkmadı buz dolabim buzluğa altta orayi mi açıp oynamadi çamaşır makinami kaç kez boş mi calsrrmadi annesi oturduğu yerden yapma etme dio anca ister istemez modum düştü onlarda kalkıp gitti benim oğlum kucaktan inmeyen bı çocuk o çocuk marullari yere alıp eziyo sabunlugumi kırdı annesi peceyle elinin ucunda sildi ben aldım geri ya sinr olmakta hakszmym

Bu arada sinirm cocugna degl kesnlkle annesine

7 Cevaplar

+2 oy
(7,441 puan) tarafından
Bugün ona da aynısını yazdım çocukları değil anaları sifirdan eğitmek lazım 
-Reklam-
+1 oy
(3,750 puan) tarafından
Bn annesine çaktırmadan kızardım git ananın yanına otur diye cnm o ne öyle 
tarafından
Kız anlamiyo cocuk mutfak dolabım komple ortada inanki toplaamadan gitti ben onun evinde çocuğu var diye tezgah Üstüner bulaşık koymuyodm zorlanma diye evimin mutfagnn dolabini cocuk komple aşağı indirdi
(3,750 puan) tarafından
Böyle kadınlara sinir oluyorm ya bakın nolcak yani bakıyorsan otur evinde ne diye milleti rahatsız ederler ki
+1 oy
(738 puan) tarafından
Offff valla kusura bakma da çocuktur yapar diyemicem bu kadar da büyük konuşuyorum herşey yetiştirme tarzıyla alakalı bence. Misal teyzemin en küçük oğlu öyledir gelir heryeri karıştırır buzdolabı falan açar teyzeme kızarım bu ne terbiyesizlik hadi yabancı değiliz başkasının evinde dolabı açsa ne kadar ayıp utanmıyor musun derim oda aç oğlum aç der demem o ki herşey annede bitiyor ve haklısın asla tahammül edemem öyle çocuğa da anneye de.
tarafından
Kız sinirden ağladım yemin ederim Cnku uzaktan yapma diyo yaa cocuk firinin önüme sandalye cekiyo annesinin gözünün önünde firinin tepesine cikiyoda annesi bişi demyio ya
0 oy
tarafından
Benim çocuğum başkasının evinde boyle yaoarsa valla şamarı yapıştırdım hic sevmem şımarık çocukları saygısız olur
tarafından
Bende öyle valla nasi sinir oldum oturdum ağladım ya
0 oy
(675 puan) tarafından
Benimde bir komşum var aynen öyle iki tane çocuğu var ama çocuklara diyecek birseyim yok onu yetiştiren anne ve babada hata var benim eşimin bilgisayarını aldı yere vurdu kırdı annesi hiçbirsey demedi oğlum neden yaptın bak çok ayıp oldu dedi başka birsey demedi bende artık geldiklerinde kapıyı açmıyorum valla evdeki bütün süs eşyalarımı kırmış zaten ben onlar için almıyorum ki 
0 oy
tarafından
Bu konuda kesinlikle iş annelerde bitiyor evet çocuk şımarır da kırar da döker de ama kendi evinde başkasının evine gittiğinde o çocuk hiç biseye dokunamaz benimde 15 aylık oğlum var kendi evimde kirsin döksün ama başkasına gittiğimizde yerinden kalkamaz çok şükür de kalkmıyor da ben öğretmek için dövdüm mu çocuğumu hayır bi iki kere kızarak otur yerine dedim bitti çocuklar zaten kolay kavrayabiliyorlar ama bu annelerin işine gelmiyor oh ben oturayım çocuğum misafirlikte kirsin olur mu ben utanırım şahsen misafirliğe gittiğim evi girdigim gibi bırakırım 
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Bize gelenlerde oyle evi alt üst edip  birde cocukları Mın esyaları ı alıp gidiyorlar biz onlara gidince bizimkıier masallah yerinden lkaşkmıuor sinirden artık oglum sende yap diyesim geliyor:D sonra neyse alısmasın diyorum ama iş ailede bitiyor cocuk ne görürse onu yapar

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 852 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,834 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 413 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Esraysf2009 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 455 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 286 göst.