+1 oy
851 göst.
Diğer kategorisinde (17,811 puan) tarafından
Kızlar bugün bi arkadaş geldi zorla atkadaş olmaya çalışıyo benimle ısınamadm yalan yok ersağ satmak için zırt bırt görüşelm diyo kaç kez reddettm artık dedm gel neyse. Çay kek patates salatası tatlı kurabiye koydm yedik filan ama çocuklaruçı aşırı terbiyesizz ya ben böyle beklemiyodum kanepeleri koltukları kaldırıyolar klozete çiş yapmış öylece bıraktı dedm su dök neden öyle bıraktn kızı 9 yaşında yatak odama kadar girmiş evde eşim bana para bırakıyo çekmecelerde hep baktm ellememiş alparslanı kucağına almış beşikten yavrum niye alıyosun ya düşürseydin annesi oturmuş çay içiyo hiç bi şekilde dur demiyo ilk kez geliyolar eve okan dükkandaydı oğlu kendini yırttı okanı istiyom diye en son aradm eşimi oda şuan yollayamam çalışıyorz dedi ya benim 2 oğlumda kimsenin evini karıştırmaz oturur kalkmaz ben çok daraldım ama bişi demedm ayıp olur diye bida asla görüşmem ya banada gel diyo eşim yollamaz dedm ki zaten yollamaz eşi ümitcan uygunun abisiymiş görüşmemi istemiyo kadın çok ısrar ediyo benidemi kesecekler napacaklar :) kız ben bundan nasıl kurtulcam ailem arkadaşlarım hep kızıyo gdiememde buda gelmemesi lazım ya

31 Cevaplar

+3 oy
(1,156 puan) tarafından
Evine niye davet ediyorsun istediği kadar konuşsun çağırsın. Kusura bakmada  suç sende .
(17,811 puan) tarafından
Ay ama kaç kez ısrar etti reddeettm en son kahve içsin kurtuluyum dedm
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Aa gerçekten mi abisiymis 

Buluşma bir daha canım dikkat et kendine 
(17,811 puan) tarafından
Evet canım zaten kimseye demiyolarmış bu yüzden
(1,381 puan) tarafından
İletişimi kes canım direk uzak durmaya calis . Belalı olur bu tipler
0 oy
(15,235 puan) tarafından
İçinin sinmedigi insanla görüşme tabi . İsim var de her seferinde
(17,811 puan) tarafından
İlk ve son ya kadın her hafta ısrarla görüşmek istedi en son çağırıyımda kurtuluyum  dedm
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Ne itici kadinlar var ya. Kendisinde saygi yokki cocuguna aşılasın o saygiyi. En nefret ettigim sey biri benim evime gelicekte heryeri kurcalicak valla acik acim azarlarim almam bidaha saygiyi ogrenip gelsinler
(1,223 puan) tarafından
Ya hani misafir sonucta evet azarlamakta ayip olur ama ben asla gelemem oyle seye bir uyaririm ikinci kez uyarmam ama direk soylerim kalkip baksin yani cocuguna yoksa ben almam bidaha evime valla
(17,811 puan) tarafından
Almıycam zaten başımdan savmak için gel dedm ama ben öyle çocuklar görmedm ya insan biraz terbiye verir bide uyarınca yalanda söylüyo odaya girmeyin dedim girdi niye giriyosunuz diyince aliş demiiş annemin odasında oyuncak var aliş odalara kimseyi sokmaz çıkarır tam tersi kardeşinide sevdirmez elletmez
(1,223 puan) tarafından
Valla ben okurken bile gicik oldum kalmis ki benim evime gelen oyle yapcak :) ve bi yigenim var laf soz dinlemez anneside zaten ilgilenmez sinir oluyorum o geldiginde tum kapilari kilitliyorum açmaya cabaliyo acmiyorum gidene kadar diger turlu kalp kirarim yoksa
(17,811 puan) tarafından
Üff niye bu kadar şımartılırki bi çocuk çokmu zor öğretmek ben izin vermem böyle yapmalarına hakları yok kimseyi rahatsz etmeye
(1,223 puan) tarafından
Yetistirmekle egitmekle alakali valla nereye gidersem gidiym annemin evi dahi olsa surekli cocugumda olur gözüm ha annem bana kizar bu kadar sikma kasma hani dagitsin kurcalasin oynasin diye ama ben sevmem izin de vermem
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Aman diyim uzak dur çok tehlikeli onlar nerden gelmiş bulmuş seni
(17,811 puan) tarafından
Ay okuldan tanışıyoz ama bi senedr samimi olmaya çalışıyo arkadaşm benimmmm diyo giderken gülümsedm bende
(6,204 puan) tarafından
Çok samimi olmamaya bak sen yine de cnm
(17,811 puan) tarafından
Aynen canım uzak dururm ya
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Madem istemiyorsun açık açık söyle sevmiyorsan kalbi kırılır mı kırılmaz mı umursamazsın da zaten 
(17,811 puan) tarafından
Umursarm tabiki azarlamadan halletmek istiyorm canım bence çok yalnız kimse görüşmüyo kadınla ümitcanın yengesi diye bende görüşemem ama o sanıyo arkadaş olcaz çok reddettm inanki bi senedir en son dedm gelsinde rahatlasın yani
(2,387 puan) tarafından
Ben onun yengesi olmasına takmadım da çocuklarına baksın biraz. Düşünmesi lazım zaten beni onun yengesiyim diye istemiyorlar bari gittiğim yerde de çocuklarıma sahip çıkayım da laf olmasın diye düşünse daha iyi olur. Bizim de çocukları yaramaz akrabalarımız var hiç istemiyorum gelmelerini çünkü zarar veriyorlar
(17,811 puan) tarafından
Aynen valla bende bida görüşmem ilk ve son olur
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Kız o arkadan tehtidler savuran bıyıklı adamın karisimiymis? Aman koru kendini görüşme 
(17,811 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım ya kocasını ama benim arkadaşjm var dedi bak bu seni çok çağrıyo sakın evine gitmiyosun
(3,274 puan) tarafından
Hmm ozaman uydurma da olabilir ama genel olarak böyle sırnaşık ve rahat insanları sevmem on paralık insanın başına kaliyolar en güzeli hiç bulaşmamak.
(17,811 puan) tarafından
Aynen yüz verdikçe astarını isteyecek belli benim sevmediim türden insan
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Umitcan uygun mu? Bence asla irtibatta olmayın eğer TV'ye çıkan abisiyse hele. 
(17,811 puan) tarafından
Hangi abisi bilmiyorm aynen uzak duruyorm zaten çenesini kapasın diye tamam gel dedm aslında o bni eve çağırmıştı yok dedm sen bize gel bdada görüşmem zaten
(6,047 puan) tarafından
Zaten başka abisi yok o tehtidler savuran tek var abisi.
0 oy
(48,695 puan) tarafından
umitcan genc kizi kesen di demi onlarin sucu varmiymis o olayda
(17,811 puan) tarafından
Valla bilmiyom bacım ya yerköylülermiş Allah canına alsın onun kızda bizim kırşehirden
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Her seferinde bahane bul oda anlar heralde bu zaman sinra 
(17,811 puan) tarafından
Bisenede anlamadı ama en son kızdırcak beni
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Yaradana kurban herşeyi geçtim katil abisi abisinin de kardeşinden farkı mı var uyuşturucu madde ne ararsan var bırak uzak dur 
(17,811 puan) tarafından
Evet her bk var onlarda yok kız gitmem evine keserler beni valla
0 oy
(1,389 puan) tarafından
O kapıyı açmakla hata etmişsin bikere yüz verince arsızlığı ele alıyor böylesi ararsa açma yazarsa bakma çağırırsa yada gelicem derse de işim var hem eşim de öyle çok git gel sevmez de
(17,811 puan) tarafından
Aynen çok haklısın canım ama işte kurtulurm belki artık gel yada geleyim demesin diye dedm ama bu dediklerin gbi yapcam yoksa düşmez yakamdan
(1,389 puan) tarafından
Bi kadın olarak böyle kadınlardan nefret ediyorum ya zorla kendini davet ettirmeye çalışıyorsun madem çoluğuna çocuğuna bak edebinle otur edep yoksunu
0 oy
tarafından
Ayy one öyle çocuklar değil o suçlu dur demesini bilecek çağırma bir daha 
(17,811 puan) tarafından
Yok kız çok terbiyesiz çocukları zor tuttum azarlamamak için kendimi
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Görüşmek istemiyorum de, kapat konuyu. Ararsada açma. Çocukta kabahat yok ki, öyle bişry yaptığında annesi demek ki hiç müdahale etmemiş çocuk normal karşılıyor. Zaten annesi rahatsız olsaydı bu davranışlarından, srnde şikayet etmezdin diye düşünüyorum. Oğlum 3 yaşında. Çok hareketli bi çocuk, bi yere gidince yerimde oturmuyorum 
(17,811 puan) tarafından
Aynen en azından peşinden gidebilirdi dur diyebilirdi izin verdi resmen
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ümitcan uygunun pisliklerinden sonra cevresinde arkadaş olacak kimse kalmamıştır .O abisi öküz gibi haykırıyordu basın toplantısında haklılarmış gibi .Ben olsam ben de görüşmem.Asla kabul etme ararsa bakma bile .
0 oy
tarafından
Görüşmeyi kes olsun bitsin 
(17,811 puan) tarafından
He öyle yapcam
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Ayıp olmasin
(17,811 puan) tarafından
Anlamadm?????
(13,143 puan) tarafından
Ayıp olmasin diye kimse ile arkadaşlık etme canım çocuk kucağımda tepindiği için yarım göndermişim mesajı :))
(17,811 puan) tarafından
:D hahahaha kız yok be aslında gelsinde kurtulsun dedm artık ne cevap veririm ne ararsa açarım
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Ayıp olmasın diye kimse ile arkadaşlık edemem 
(17,811 puan) tarafından
Bende edemem
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Açma telefonlarını sn niye evine aldım artık öğrendi çat pat gelir kapıyı açma direk kes muhattabı
(17,811 puan) tarafından
Aynen zaten taşıncam kız sjsjs
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Ümitcan uygunun abisi mi... Hatırladım o tipi. Görüşmen hata. 
(17,811 puan) tarafından
Evet ama bi senedir ısrarla gel diyo en son dedm gel bize benim eşim yollamaz
(10,384 puan) tarafından
Diyebilir olmaz diyeceksin canım. Asla normal insanlar değiller. Hanene alman çok çok yanlış bence. Herkesin kendi kararı tabi ama anneleri dahil 3 kadının ölüm şüphesi üzerlerinde
(17,811 puan) tarafından
Aynen baya değişik bi sülale zaten asla görüşmek yok bida

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 519 göst.
16 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 286 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 448 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...