0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (2,463 puan) tarafından
6 aylık kızım sabah 7 de yataktan düştü uyandığında ağlamaz donebiliyo emeklemeye çabalıyor sabah ta sesine uyandım kendi yatağından çıkmış bizim yatağa geçmiş ordanda düşmüş 50cm aradı yerde şagi hali var kalında onun üzerine düştü allahtan herhangi bir yerinde morluk kızarıklık kanama birsey yok gözlerde kayma bilinç kaybı bayılma da olmadi genel durumu iyiydi gülüp oynadı mamasinnuu yedi saat 16 da kusmaya başladı ama ne yese fışkırarak küstü hemen acile götürdüm tomografi çekildi cok şükür birsey çıkmadı kusma için iğne yaptılar birde damla verdi dr  ama hala kusması devam ediyo ne yese hemen kusuyo bu saate kadar unutmadık ama çok küçük daha fazla dayanamadı uyudu az önce kızlar başına gelen varmi dr takipte kalalım başka bir şikayet olursa hemen getir dedi ne zaman gecer bu kusma cok endişe ediyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok küçükmüş benim oglumda beyin sarsıntısı gecermisti iki uc gun kustu 48 saat hastanede durduk sizi niye yolladılar yaaaa
(2,463 puan) tarafından
Doktor sabah kadar kalın gözlemleriz dedi de evde iki çocuğum daha var anne gel diye agliyorlar ddurmuyolar bensiz evimiz uzak değil arabamızda var birsey olursa hemen getiririz dedim doktora oyle yolladı  ben sabaha kadar bekliycem basında bu gece
(2,463 puan) tarafından
Beyin sarsıntısı geçirdiğini nereden anladiniz canim kusmasindanmi tomografidemi çıkmıştı
tarafından
Temografide çıkmıştı
-Reklam-
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Belki başka bi sebebi vardır canım bişey olsa tomografi de çıkardı inşallah geçer telaşlanma
(2,463 puan) tarafından
Bir iki gündür cok huzursuzz zaten dişler geliyo galiba reflüsü de var mama az fazla gelsin kusar normalde de ama boyle her yediğini hemen çıkarınca korktum inşallah canim cok sagol
0 oy
(810 puan) tarafından
Su kaybı yaşar cok kusuyosa Allah acıl sifalar versın canm bende cokndusurdum halada düşürüyorum ve hep aksı gibi sert yerlere dusuyo yada başını çarpıyo ama bısı olmadı sukur kusma vs hıc götürmedımde sıkayetler olmayınca.inşallah olmaz annesı duzleır bır an once cok kusuyosa serum takmaları getekırdı su kaybından harap düşer cocuk 
(2,463 puan) tarafından
Tesekkur ederim ikizlerimde bebekken düşmüşlerdi düşmeyen bebek yoktur neredeyse kusması olunca korktum ben aslında doktor şimdilik iğne vuralım gerek olursa serum takarız dedi takip ediyorum uyuyo su an     tekrar kusma olursa goturucem hastaneye
0 oy
tarafından
Nasıl yolladılar ya 48 saat gözetim de olması lazım beyin sarsıntısı geçirmiş cocuk
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım benim kızım doğum sırasında beyin kanaması geçirdiği için ufacık düşmede hastanedeyiz çocuğun uyuyor ya arada dürt kontrol et gözüm altında tut Allah'ın izniyle bir şey olmaz inşallah Allah acil şifalar versin 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 412 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (589 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 651 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 258 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 3 kiz Annesi_- (2 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı