0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
5 aylık bebeğim yataktan düştü geçen pazar günü 2 gün sonra kafasının sağ tarafında şişlik oluştu doktora gittik temograf i çekildi birşey çıkmadı şükür ama kafasında ki şişlik büyüdü bir türlü geçmiyor içi yumuşak dolu şiş oldu yumurta kadar nasıl geçer başına gelen var mı çok üzgünüm

9 Cevaplar

0 oy
(4,609 puan) tarafından
atsana fotosunu bi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pazar günü düştüğü mu canm yendn mi düştü 

Kizmda düştü park bbesikten temiz çıktı .birdaha götürün bnce 
(2 puan) tarafından
Geçen pazar düştü 2 gün sonra kafasının sağ yan tarafında şişlik oluştu tomagrafi çekildi birşey çıkmadı cilt altı kanama dendi dün yine gittik zamanla geçer dedi başka bir beyin cerrah söyledi bunu benim merak ettiğim şu başına gelen oldu mu ne kadar sürede geçti merak ediyorum işte sizede geçmiş olsun bu arada Rabbim bütün çocukları korusun
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Gecmis olsun tekrar götürüp gösterseniz iciniz rahatlar en azindan 
0 oy
(800 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

......3 çocukla hastaneye götürebildinmi MasaAllah bırtnm 
(2 puan) tarafından
Kusma yoksa bilinci yerindeyse korkmana gerek yok bizde olmadı şükür bu belirtiler 1 gün sonra gittik zaten şişliği 2. Gün belirdi o yüzden gittik
(800 puan) tarafından
Az öncede kalem varmış elinde nerden buldu kim bilir sen çekyatdan düş ağzını çız
Allah göstermesin gözüne de girebilir di az önce bir ton gözüne kalem girmiş çoluk çocuğa baktım usandım yeminle bu ağlamalarından
İsteklerinden
Birde başlarına devamlı bir şey gelmelerindem
Ya düşerler ya bir şey için kavga ederler deliricem
Ya gözüne girseydi
(800 puan) tarafından
2 gun öncede kalemleri kaldırım diyordum af okadar usandım ki herşeyi düşünüb her işin bana bakmasından
(2 puan) tarafından
Senin kaç tane çocuğun var cnm. Bıktım deme zor bu günler geçicek elbet böyle kalmıyorlar bize düşen görev çok her an başlarında olmak zorundayız çünkü bize muhtaçlar
(800 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun hiç kolay değil
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım tekrar bir gösterin içiniz rahatlasın.
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Tekrar gösterin Allh korusun bu gibi durumlarda sonradan farklı semptomlar gelişebilir.Gecmis olsn 
0 oy
tarafından
Yumurta kadar şişmesi hiç normal gelmedi tekrar götür Allâh muhafaza 
0 oy
(219 puan) tarafından
Cnm bnm oğlumda düştü aynı dediğin gibi şişti kırık vardı kafa tasında zamanla iniyo bu arada bişey yapmanıza gerek yok 
(2 puan) tarafından
İçi yumuşakmıydı dokunduğunuz da Aynen birşey yapamıyorum zaten dün doktor da söyledi hiç birşey yapmayın dedi geçer zamanla
(219 puan) tarafından
Evet yumuşaktı su toplamiş gibiydi

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 606 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 651 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,268 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı