0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından

Kizlar bugun kafam o kadar kasindiki anlatamam ablama dedim kesin bit dustu bi bk ablm bkti bu sirke dedi yarin bit ilaci al dedi eve geldim evde varmis yillar oncede bi kasindigimda almistim onu kullandm hemen ya kestigimiz kurban keciydi allah kabul etsin ondan geldi yada kaynanama gtmistim koye ondan geldi bende anlamadm bugun kasinmaya basladm kucukkende hep bit duserdi bana :(

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Keciden bitmi gecer yahuuu
(1,235 puan) tarafından
Bilmiyom koyde yasarkn kecisi olan arkadaslarim bitlidi ama bi kere yanlslikla grdim ağıla bitlenip ciktim
-Reklam-
+1 oy
(2,359 puan) tarafından
Keçiden bit olmaz canım pire olur. O da kafada kalmaz. Başka yerden kapmissin 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Olur kuzum her yerden gelebilir. Ara ara gelir. Üniversitede bile bulasmıstı en son çözümü saçımı boyamakla halletmiştim.  Hatta suan yazarken kaşınma tuttu :)))
(1,235 puan) tarafından
Hic bilmiyom inanki yani insan birine soylemeyede cekiniyo pis gbi hissediyo kndini
(2,545 puan) tarafından
Yok kuzum ya pislikten falan olmuyor. Herkesten herkese geçebiliyor. İlacı sür ince tarakla hep tara. Baktın zorlanıyorsun al saç renginde boyayı sür:)
(710 puan) tarafından
Valla bend e öyle mesaj yazarken saçlarım kaşınmaya başladı huylandim :D
(2,545 puan) tarafından
Öyle oluyor kuzu :))
0 oy
(11,405 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum bu sene kurbanlıklar felaket galiba ya bizde pirelendik valla bi görsen 
(1,235 puan) tarafından
Gecms olsun yaa şükür daha pireye ait bsy gormedimde bitlendm herhal
(11,405 puan) tarafından
Pire daha fena kuzum biti nerde arıcani biliyon pire her yerde olabiliyor
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Hayvan  biti insanda  yaşamazki  
(1,235 puan) tarafından
Bilmiyom yaa nerden geldigini nasl oldugunu ama geldi basimada boyle bsy gecer ins
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Geçenlerde bana da düşmüştü bit taragiyla taradım rahatladım şimdi yine aynı 
(1,235 puan) tarafından
Yaa gecer ins cok kotu oluyo insan
(2,128 puan) tarafından
Aynen kız
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Olabilir ince tarakla tara 
(1,235 puan) tarafından
Evdeki en ince tarakla taradim
0 oy
(710 puan) tarafından
Keciden geçmez bacım bana da düşmüştü o yemek falan yaparken o anda başımızı falan kasiyoruz ya öyle geliyor galiba ben  sürekli evdeydim hiç dışarı çıkamadım öyle pazar çarşı çıkartmadı babam köyde olduğumuz için benim bile düştü yemek benim üstündeydi saçlarım kaşınmaya başladı bir hafta falan sürdü ama varya başımı yiyiyorum resmen kasintidan bı baktım sirkeyi de geç bitler yuva yapmış hemen cogaliyorlar gerizekaaalilar kafamın ici çok kötüydü hemen ilaçla hallettim şükür 
(1,235 puan) tarafından
Bnde kullandim ilacta 7 gun snra tekrar kullanin fiyo ama bn bugunfe kullanacam bakim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 244 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 400 göst.
22 Kasım 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Gizemr (1,472 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 257 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Cano6can (135 puan) tarafından soruldu

381,367 soru

11,417,535 cevap

34,970 kullanıcı

...