0 oy
955 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
İkinci evliliğim eşimin duzeninin uzerfine geldim .4 senenin sonunda ancak bir perde aldık onuda eşimin kızı cami acarken yirtmis oturup ağlıyorum şimdi benim hiç güzel bir esyam olmucak galiba 

38 Cevaplar

+11 oy
tarafından
Ya sen eşinin kızına niye bu kadar taktın ya .Olabilir yani.

Bu hayatta her şey olabiliyor .Ölüm varken kıytırık bir perde için de ağlamazsın.

Bu kadar büyütme eşyayı gözünde .ölümlü dünya kuzu.
tarafından
Kesinlikle çok haklısın.Bi dk sonrasinin garantisi var mı ki ? Allah hayırlı insanlar çıkarsın karşımıza.Hem bizim hem de evlatlarımızın .
tarafından
Ben de ikinci evliligimi yaptim kizlar biliyorsunuz,birebir icinde yasiyorum olayin.kizimi dusunuyorum, esim boyle yapsa icten ice istemese nasil zoruma gider. Kotu hissediyorum boyle dusununce.
tarafından
Serifecim +
 Benim de izlenimim o yönde. Post sahibinin içinde hayata karsi bi hirsi var ve cogu zaman ofkesini uvey kizinin davranislarina yüklüyor. Bi anne olarak okuyunca uzuluyorum. Ahh almamak gerek. Empatiyi yuksek tutmaliyiz iki günlük dünyada.  Çünkü yarın ne olur bilinmez.
(10,320 puan) tarafından
Şerife aşkım sana artı.
Allah kimseyi kimseye düşürmesin diyor insan. Üzücü yazık.
(446 puan) tarafından
Beni babaanneme postalamişti uvey annem yemek falan saklıyordu ayy allahim sen koru kötü bişey allah kimsenin eline kimseyi dusurmesin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Dünya malı dünyada kalır ağlanacak bir şey yok.

Senin çocuğun yırtmış olsaydi aynı tepkiyi verir miydin merak ettim...
(809 puan) tarafından
Benim de iki kedim var her sene perde alırim kedisi olsa sokağa atar :)))) dün de eşim kendimize ait tek koltuk takımını kırdı ne yapayım. Gülerken donuma isedim zaten 32 haftalık gebeyim:) tutamıyorum. Dedim kırılan koltuk takımı olsun daha iyisini alırsın bana :))
(657 puan) tarafından
Bende de 3 tane var. Perdeleri yenilemiyorum artık. Bir L koltuk delik deşik. Ama ne perde ne koltuk ne delik deşik kıyafetler kedilerimden kıymetli değil.
tarafından
Milkasu sana gülerken bende iseyecektim ☺️☺️☺️
tarafından
Nurpia keşke herkes böyle düşünse. Bez parçası işte candan kıymetli olmasa keskeee
+1 oy
tarafından
Allah eşinin kızına hayırlı bir kısmet versin kurtulsun senden tez zamanda kız napsa suçlu senin gözünde perde bu yaa ğlayack ne var bunda 
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Tamam insan biraz sinirlenir ama ağlamak nedir :) Sakin ol, yenisi alınır. Rabbim dermansız dert vermesin 
tarafından
Yenisini 4 senede alabildim nasıl uzulmeyeyin daha 1 ay olmadı alalı durumum yok ki yenilemeye
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Evet insan üzülür ama ağlama canım ya sağlık olsun sizden değerli değil ya
0 oy
tarafından
Nasil yirtmis ki ama bilerek olmasın 
tarafından
Bilmiyorum cami açmış sonuna kadar oda tülü yirtmis
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bende üzülürdumde aglamazdim herhalde alip yenisini koyabilirsin sonucta hayati bu kadar takma bugun variz yarin yokuz güzelce yasamaya bakk
tarafından
Yenisini nasıl alacağım 4 senede ancak bir tül aldim
0 oy
tarafından
Perde için ne ağlıyorsun. Olabilir çocuk bu. Yeni telefonum klozete düştü bişey yapmadım. Sağlık olsun de 
tarafından
Cocuk deyil bee bu kiz 24 yaşında ben post sahibi deyilim
0 oy
(339 puan) tarafından
Benimde kendi oğlum yırttı canım hem tülü hem güneşliği normal yavaş yavaş biriktirip alırsın almadım bende daha 1 ay oluyo yırtılalı napalım yani herkes dört dörtlük değil
0 oy
(809 puan) tarafından
O zaman bende pencereden aşağı kendimi atayım. Eşyalı evde oturuyorum geçen sene ucuza koltuk takımı yaptırdım boş odamız dolu olsun diye 1600 TL'ye köşe. Dün eşim üstüne çıktı kolu kırıldı. Ben ağlamıyorum ama daha iyisini alacak eşim :) demek ki evinde kedi olsa kedilerini sokağa atarsın her yıl perde yırtar kedilerim. Giderim alırım. Gerçekten bazı insanları anlamıyorum bunlar alınacak şeyler. 
0 oy
tarafından
Evliliği yapıp 2. Ye cesaret edenlere madalya veresim geliyor ..... Çocuk bu yapar yani alma esyasiz olsan burdakiler bunu problem etmez bence 
tarafından
Kız çocuk bu dediğin 20 yaşında falan ha
0 oy
tarafından
Cana geleceğine mala gelsin 
0 oy
(916 puan) tarafından
Vallahi anlamıyorum evlenmeden önce biliyorsun ki o adamın çocuğu var evlendikten sonra da ne hikmetse elti gibi takıntı haline getirilir yazık günah yani perde bu yırtılsın ne var bunda
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Benımde oglum 10 yasında. Cama taktırrıp yırtmıs tülü. Hıc aglamak aklıma gelmedi. Bellı olmayacak sekılde dıktım. Bızde kosa kosa yenisini almaya gitmiyoruz. Saglık olsun. 
0 oy
(48,628 puan) tarafından
kiz uzulme benim kiler hepsi yirtildi gunesten
(10,320 puan) tarafından
İkbal benim kocam geçen bir çekti en az 50 cm yırtı şu an :) umrumda değil ha dursun öyle ne olacak. Makineye atmadan bi çiteyiveririm Allah nasip ederse de bi zaman sonra yenilerim
(48,628 puan) tarafından
bende kestim iki parca oldu ☺️
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Cittimisin bunun için mi agliyorsun yapma .Allah başka dert vermesin ve esimin kızı ne demek ya seninde kızın
0 oy
(396 puan) tarafından
Hey gidi hey bnm gorumcemle eşi cekyati açarken tül sıkışmış kocaman yırtılmış. Bi sinir oldumm. Bir sürü para verildi bide. Bazı eş taraflari anca zarar ziyan.
0 oy
tarafından
Arkadasim seni rahatsiz eden o cocuk. Tul mul bahane. 

Yazik kendisini istemeyen benimsemeyen biriyle ayni evde yasamak zorunda kalmis. 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Canm madem 2. Ci evliliğin keşke daha cebi gönlü bol biriyle evleneydin ne diyim 
0 oy
(3,628 puan) tarafından
Sen o çocuğa 'eşimin kızı' diye hitap edersen eğer daha  çook perdelerin yırtılır.

İyi bak bakalım gözünün üstünde kaşı da varmıymış? Ona göre babasına şikayet et. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 287 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 410 göst.
28 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu

379,117 soru

11,348,623 cevap

34,813 kullanıcı

...