0 oy
408 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (636 puan) tarafından
Ya cidden ben kafayı yedim ya 5 aylık bebeğim en son 11de sadece 60 ml hero baby kaşık maması yedi şuan saat 5 buçuk bu saate kadar aç verim dedim formül mamayida sadece 60 ml icti neden böyle ya doktora götürdüm yemek için zorlama ne zaman isterse yer dedi erken ek gıdaya geçiş yaptırdı ama 6 buçuk saattir aç Allah aç lütfen yardım edin lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
(7,702 puan) tarafından
Demek ki aç değil. Bence de zorlama. Yemek isterse yer zaten. 
(7,702 puan) tarafından
Yok ama daha küçücük zaten. Ek gıdaya başladınız mı
(636 puan) tarafından
Evet 120 günlükken başlattı balkabağı tatlı patates normal patates armut yoğurt kayısi bunları verdim daha ne verebilirim yarın elme veririm bilmiyorum varsa öneriniz yapayım
(7,702 puan) tarafından
Daha yeni yeni başladığı için zorlama. Daha fazla tiksinir yemekten. Bir de tadımlık vermektense kendi yaptığın yemeklerin suyundan filan da ver. Benim kızım 2 yaşında. Öyle yapmadığıma pişmanım. Çok seçici çünkü
(636 puan) tarafından
Tamam öyle yapım bakalım birde teşekkür ederim sağolun
(7,702 puan) tarafından
Rica ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(4,210 puan) tarafından
Yani canim gece zaten. Uyku bebekleri daha cok gelistirir. Buyume hormonu salgilaniyo. 

Hero baby kasik mamayi neden veriyosun doktorun mu onerdi.
(636 puan) tarafından
Hayır kilo alsın diye ben aldım çünkü çok zayıf kilo alımı onun için erken ek gıdaya geçiş yaptırdı doktorum bende tadimlari yaptım gece yatmadan bazen bu kaşık mamasından veriyorum
(4,210 puan) tarafından
Anladim canim ama onlar hic saglikli degil. Kendin de evde yapip verebilirsin. Yulaf, ruseym ,tam bugday unu gibi besinler kullanirsan besleyicilik degeri de artar.
(636 puan) tarafından
İlk bebeğim bilmiyorum birdaha almam teşekkür ederim sağolun
(4,210 puan) tarafından
Rica ederim,mumkun oldugunda ilk 3 yil paketli gidadan uzak tut. İcerigi temiz urunler var onlarada bakabilirsin. Hipp markanin urunleri temiz iceriklidir.
(636 puan) tarafından
Tamam birdaha kullanmam sağolun
0 oy
(1,433 puan) tarafından
Kendinizi hiç üzmeyin, her bebek bir değil sonuçta. Eltimin bir oğlu 8 yaşında doğduğundan beri iştahsız bir bebekmiş kardeşi 2 yaşında şuanda bile abisinden çok yemek yiyen iştahlı bir bebek. Bu tamamen çocukla alakalı bir durum. İkisinide aynı anne büyütüyor sonuçta 
(1,272 puan) tarafından
Kızımla oğlumu anlattınız resmen. Kızım 7 buçuk yaşında hiç bise yemez. Oğlum 16 aylık, yeterki ağzına bise girsin yemeyi çok sever. :)
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Gece bahsediyorsan 5. 6 saat durablir sıkıntı yapma mama bu  tok tutar uykusu bilmiyor bnce elleme cocuga
(636 puan) tarafından
Gecede gunduzde
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Acıksa uyanır içer bence bu kadar kafaya takma o uyurken uykusunu bölme gece uykusu çok kalitelidir uyandırma 
(636 puan) tarafından
Gündüz de yemiyorki bak şu saat olmuş hala yemedi
0 oy
tarafından
Canım çok zor bir süreç ama biz zorluyoruz ve zora sokuyoruz. Hero baby mama verme diye geçende de söyledim içerikleri asla temiz değil ve demek ki tokluk hissi veriyor. Şerife nin postunu gördün mü bilmiyorum ama öyle blw yap küçük küçük parça yapıp koy bakalım 
(636 puan) tarafından
İnan yesinde ne yerse yesin kafasindayim  yoruldum artık yok görmedim o postu nasıl yapim
tarafından
Yok balım öyle yapma ilerde daha çok yorulursun.
O mama tatlı olduğu için başka şeyleri zamanla reddeder.
Bide tok tutar yemez daha sıkıntı edersin.
Her sabah keçiboynuzu pekmezi ver bir kaşık o zamanla iştahını açar inşallah.
Sebzeleri haşla küçük parçalara ayir zeytinyağı ile harmanla önüne koy biraz yesin biraz döksün zamanla kendisi yer.
Şerife 1 ay mücadelenin sonunda kazanmış vallahi Allah nazardan saklasın o masada annesi olsa onu bile yerdi sanırım öyle güzel yiyodu ☺️
(636 puan) tarafından
Hay maşallah ya darısı bize olsun daha mama sandalyesine desteksiz oturamiyorki otursa yaparım o sekilde
tarafından
Arasına önüne ince yastık koy canım. Olmazsa bu ay da kucakta devam et önümüzdeki ay başla☺️
(636 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah yesin başka birşey istemiyorum
0 oy
tarafından

14 aylığız 120 yi zor içiyor :D çokta takma yani 

(636 puan) tarafından
Zayıf bebek mi sizinde
tarafından
Bence değil. Yani doktoruna göre ve bana göre değil. Ama herkese göre iskelet
(636 puan) tarafından
İşte bizimki zayif
0 oy
(6,288 puan) tarafından
Onu yemek istemiyor olabilir. Başka bişey vermeyi dene. 
(636 puan) tarafından
Sma veriyordum gittim bebelac Gold aldım onuda yemedi iki biberon yaptım farklı mama yemedi

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 953 göst.
15 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 287 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 374 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.