0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (3,354 puan) tarafından
Kızlar şimdi Benim üst katımda ev sahibi oturuyor Allah'a şükür kendisi ile hiç sorunum yok ama gel gelelim bir haftadır torunları(biri 8-9 öbürü 10-11 yaşlarında) gece saat 11 buçuktan saat 12 buçuğa bazen 1e kadar koltuklardan yere atlıyor zıplıyor rahatsız oluyorum dün en son sinirlendim gidip konuşacaktim eşimde otur gitme konuşma ev sahibi ne diyeceksin diyor ama ben de bedava oturmuyorum her ay parasını veriyorum sonuçta 3 yaşında oğlum var 11.30 da uyumaya geçiyor çocuk sesten uyuyamıyor eşim zaten sabah erken kalkıyor adam ne yapsın saat 1e kadar onların durmasını mı beklesin ben desen hamileyim uykular bölük bölük uyuyamıyorum 2ye kadar gece uyanıyorum sabah erken kalkıyorum..

Sizce gidip uygun bir dille konuşmam gerekmiyor mu? Her ne kadar ev sahibi olsada torununa bir dur desin yani..

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence de sanki bedava mı oturuyorsun gidip uygun bir dille konuş
(3,354 puan) tarafından
İşte eşim ters birşey derler sende susmazsın diyor ama gerçekten konuşmam lazım
-Reklam-
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ev sahibi olması gürültü yapmaya hakkı var demek olmuyor ki bedava oturmuyorsun sonuçta güzelce konuş bence
0 oy
(2,917 puan) tarafından
Geçici bı durum mu ne zaman gidecek 
(3,354 puan) tarafından
Okullar açılınca gidecekler
(2,917 puan) tarafından
Tatlı dille uyarsan da kimse çocuğa bişey yapamaz canım dur dan anlamaz sustan anlamaz bı sure idare et zor ama yapacak bişey yok
(3,354 puan) tarafından
9 ve 11 yaşlarında Koca çocuk nasıl anlamıyorlar gece yarısı tan uyku saati böyle yapmaları gerekmiyor
0 oy
tarafından
Ev sahibi diye her haltı yapacaklar mı git konuş tabi kiracıyız diye esir değiliz ki
0 oy
tarafından
Cnm sadece bı sure duracaklarsa ses etme. Hani sürekli kalsalar dediğin gibi gidip diyebilirsin ama sadece yaz tatili için gelmişlerdir bişey deme. Bu sürekli aranızda sorun olarak kalır yoksa

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,300 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 532 göst.
0 oy
5 cevap 106 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Bgm.bky (28 puan) tarafından soruldu