0 oy
1,296 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından
İnanın artık bıktım ya gece gündüz aynılar kaç kere uyardım kadın m.lın teki anlamıo dövücem kadını artık o duruma geldim eşim eşini arıo tlf cvp vermiolar ya evine çıksak kıyamet kopacak

28 Cevaplar

0 oy
(12,510 puan) tarafından
Bizim üst ofis topuklu beynimizde ötüyor kaç kere güzellikle söyledik bebek uyuyor ders çalışıyoruz diye ama insan insan olmayınca avukat olsa kaç yazar. Kış geldi ya kayarım diye giymiyor herhalde.. bu ara çok ses yok çok şükür, başlar yine topuğu kırılasıca 
(12,510 puan) tarafından
Niye güldün kız
(742 puan) tarafından
Topuğu kirilasica  ne ☺☺☺☺
(12,510 puan) tarafından
Kırılsın valla hep öyle dua ediyorum inşallah topuklu ayakkabılarının hepsinin topuğu kırılır en önemli zamanlarda jdjdjd duruşmada pat diye kırılsın ohh
(742 puan) tarafından
Yemek yiyom puskurtturme  dışarıya ☺☺☺☺☺
(12,510 puan) tarafından
:Dddff puuuuu:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde öyle kaç kez yoneticiyle konuştuk artık deli olucam sürekli deprem oluyor sanki ama anlamiyorlar her dk her sn gün gün ne yapıyor lar aklım almıyor
(1,186 puan) tarafından
Utanmıolar bunu yapanda yönetici hemde
tarafından
Yok yonetici değil yoneticiye söyledik kadını uyarsın diye o da anlamiyor lar eşim bir kere gitti ama nafile benim gitmeme izin vermiyor eşim yoksa kavga edecegimk biliyor
0 oy
tarafından
2 çocuklu aile. Çocukalrdan çok karı kocanın sesi geliyor. Tv sesinden hangi kanalın açık olduğunu anlayabiliyorum... bir kaç kere eşim şakayla karışık adama dedi ama ciddiye aldıkları yok. Eşim kapısına gitmeme kızıyor 1 senedir burdayım bi sefer gittim.. ev arıyorum çıkmayı düşünüyorum bu evden. Kendimi öyle teselli ediyorum.. 
(1,186 puan) tarafından
İnan artık bnde o durumdayımya
tarafından
Benim çıkma durumum var sabrediyorum kuzum. Allah sana sabr versin
(1,186 puan) tarafından
Aminnn saol canım
0 oy
tarafından
Bizim üstte 2 kişiler yaşlı ses yok ama karşı fena gece bile bağrış çağrış çok sikayet aldilar bu ara sesleri yok ama 2 gune unutup yine başlarlar 
(1,186 puan) tarafından
Hey Allhım ya utanmıolarda ya
0 oy
(742 puan) tarafından
Ben sabırsız bi insanım  çıkar söylerim
(1,186 puan) tarafından
Çıksam kavga edicem biliorm
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Dün gece sayesinde uyumadıgım çakma Ferdi Tayfur olan komşumu baya bi anmıştık. Ortalama 60 yaşında geceleri en erken 01.30 sıralarında alkolün etkisi ile günlük Ferdi Tayfur taklidine (sabahcı kahvesini söylerken) sizarak ara verdi de şükür bi uyku çektik:)
(2,891 puan) tarafından
Ay bi de acilı söylüyor bi görsen karısı terk etmiş yalnız yasiyo kadın arada gidiyor buna kavga ediyorlar saatlerce online tabi bizim evde hepsi:)
(1,186 puan) tarafından
Töbe ya vala gülsim geldi
(2,891 puan) tarafından
Valla o kadar komik ki kızamıyorum
(2,891 puan) tarafından
Yazık adama kız
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Üst komsum degl de altta bi çatlak var bagirarak konuşması beni delirtiyo. Yaz gelmesin camlar acilmasin hiç malum sesi. Ve btün telefon görusmelerini balkonda camda yapar sayesinde görmedgim bi kezban tanidim:):) dün yönetici müjde verdi haziranda tasinp gtcekmiş cok şükür
(1,186 puan) tarafından
Gözünz aydın canm
(1,436 puan) tarafından
Sağol canım kurtuluyorum görgüsüzden
0 oy
tarafından
As önce katıl olacaktim canım Allah ıslah etsin artık cidden evden cikacam
(1,186 puan) tarafından
He vala bnde öle
0 oy
tarafından
Hic kavga etme polisi ara olayi cöz kimligini bile demez polis ben oyle kurtuldm canim
(1,186 puan) tarafından
Burdaki polisler umursamıo cnm ya
tarafından
Aa bizim polis dakikasina gitti uyardi valla 15 dk surmedi gelmeleri
(1,186 puan) tarafından
Bizimkler öle deil
0 oy
(571 puan) tarafından
Ustteki d3gilde yandakinden acayip rahatsizim 1.5 aylik bebegim var su kesilir kapiyi calar elektrk kesilir kapiyi çalar hava bozulur kapiyi calar asagi iner kapiyi calar eve gelir kapiyi calar her ne olursa direk kapima gelir hos b3n acmam ama acayip rahatsız ediyor beni
(1,186 puan) tarafından
Töbe ya insanlar çldırmş
(571 puan) tarafından
Bak sana bi yaptigini anlatm. Elektrik gitti kahve yapiyormus ne yapicam kahvem bozuldumu acaba yarida kaldi devam edimmi elektrik gelince yapmaya dedi ya cildircam artik esim acma kapiyi diyo son 1 haftada 6    7   kez kapimi caldi 1 aksamda yarim saat aralarla gelip caldi gelip caldi
(1,186 puan) tarafından
Ben olsam boğarım o zmn heralde :)))))
(571 puan) tarafından
Keske ciksada kurtulsam ya
0 oy
(59 puan) tarafından
Üst komşum kaynvalidem sesleri çıkmaz zaten

çikarsada ne diyebilirsin kaynavlidene:))
(1,186 puan) tarafından
Yani ne diycen :)))
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Polisi aricam bida güzültü yaparsanz die tehtid edin ciddiye almazlarsa polis arayn
(1,186 puan) tarafından
Tamm canım bidahakine öle yapıcam
0 oy
(5,323 puan) tarafından
BEN BEN BEEENNNNN artık o derece sinir oldum ki kendimi tutmaya çalışıyorum yoksa eşim yapacağını yapacak.  Düşün 2 kere uyardım birinde hatta gece gştim uyardım utansınlar diye ama nafile. Sanki ahırda yaşıyorlar.  Gece 1 düşün odamızın üstünde küüütt diye ses geldi kızım uyandı çıkıyım ağzıma geleni sayıyım dedim sonra boşver dedim ben çıksa artık eşim çok sabretti tutamam geçen zor tuttum. Ama böyle giderse polise şikayet edeceğim
(1,186 puan) tarafından
Canım ne 3 ne 4 2 yıldır uyarıom kadın m.a.al olunca anlamıo bişeyden
(5,323 puan) tarafından
Mal işte anlamadığına göre aynısından bizde de var
(1,186 puan) tarafından
Aynen aynen bişe dediğiöde ağlıo öldürüsem gelio
0 oy
(434 puan) tarafından
Üstte komşu yok çatı var :))
(1,186 puan) tarafından
Ne güElya işte:)
0 oy
tarafından

Bizim usttekilerde tepiniyo surekli baslarda hep kavga ettim artik etmiyorum kulagim alisti :D

(1,186 puan) tarafından
Hahahha seninkide iymiş:)
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Aile binası bi yandan kötü ama bu yanlardan da çok iyi.. bazen şükrediyorum.. kimse diğer türlü birbirine katlanmıyor
(1,186 puan) tarafından
Aynen öyle vala sabır yok
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bizim üstteki hayvanlar çocuklarla beraber sabah 5 te yatıyorlar 1.5 yiloldu baş edemedik ve su an taşınıyoruz ev degistircez Allah o kadında bildiği gibi yapsın insallah
(1,186 puan) tarafından
Aminnnn canım amin
0 oy
(259 puan) tarafından

Sizlerin sorunlarini okudukca müstakil evimden cikasim gelmiyo yazin tasinip daireye gidecektim yerimi kiraya verip gitmiyorum vazcaydim:D

(1,186 puan) tarafından
Amanın sakın canım sakın
0 oy
(484 puan) tarafından
Şuan bende tam bunu yasiyorumm saat kaç olmuş bildiğin tepiniyolar 
(484 puan) tarafından
Bi kere çıldırıp vileda sapıyla tavana vurmuştum susun yeter diye bildiğin halay çekiyolardi :D
0 oy
(406 puan) tarafından
Bende de var o dertten biz 2. Kattayz 3 boş 4. Katın çocukları paldır küldür sürekli büyük hani çocuklar uyardım yine aynı sandalye sürüklemeler evin içinde top oynamalar hoplamalar yeminle bıktım usandım artık gece 2 ye kadar tepinirler dur demezler. Benim bebeğimde 6 aylık onlar yüzünden 50 kere uyanıyor çocuk
(1,186 puan) tarafından
Ne olcak halimiz ya bunlarla

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 483 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 400 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde EsmaaEsinn (3,297 puan) tarafından soruldu