0 oy
731 göst.
Diğer kategorisinde (1,209 puan) tarafından
Bebegim ayin 9 unda 4 aylik olcak bu zamana kadar kaynanam ve esimle yikadim hep suan esim çalıştı icin musait deil tek kendim yikadim  benim gibi tek yıkayan varmi dusa soktum ama aksam bu saatte yıkayan varmi  hep gündüzmu yıkiyorsunuz inşallah bisi olmaz tek kattim icin zar zor yikadim ilk cocum birde yere kundak serdim sac kurutma makinasini açtım kendim  dus aldim siz nasil  dus aliyorsunuz

23 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
Canım ben duş teknesinde yıkadım bebeğimi kendim ayağa kalktıktan sonra kirli kıyafetlerini seriyorum başını yüksek ayarlıyorum ayağından başlayarak yavaşça vücudunu yıkıyorum sonra saçlarını yıkıyorum şampuanlıyorum en son yıkama bitince sudan yukarı çıkarıp en son suyunu döküp hemen kuruluyorum yani ilk oğlumu öyle yapmıştım şimdi 38+1 im bunuda öyle yapacağım. Rabbim nasip kısmet ederde sağlıklıca kucağıma alabilirsem eğer.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende tek yıkıyorum ne olcakki üstelik benimki cok kucuk gece gündüz farketmez  bişey olmaz bence aksine rahat uyur 

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bn tek basima yikadim hep oglen yikiordm esim iste oluyordu ama eli kolu hareketlendiginden beri tek kiyamaya korkuorm elimden kayar duser diye 3 haftadr esimle yikiorm 3 aylik bu arada. Gece 2 de bile banyo yaptirdgim oldu bi ara gaz sancisi cok cekiordu dus rahatlatr biraz hafifler belki uyur die gece 2 de esmle yikamistik kafasi islak kapmasin guzel kurula hizli hareket et bisi olmaz
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Ben en başından beri hep tek yıkıyorum sadece ilk banyosunu annemle yaptırdım sonra ara ara eşim yardım etti ama genelde hep tek yıkadım eğer küvet filesi var ise çok pratik kolay oluyır 
0 oy
tarafından
Gobegi dustunten hemen sonra tek yikamaya basladim gunduzleri aksamlari farketmez ama aetim havalar soguk diye aksamlari yikamiym ustu acik alr usutur diye birsey cik olmaz canm her daim birileri olamiyor yanimizda
0 oy
(227 puan) tarafından
Bn kendim yıkıyorum canım kendi oturana kadar filede yıkadım oturmaya başladı artık simdi küvetin icine oturtuyom yıkıyom
(1,209 puan) tarafından
Kac aylik suan
(227 puan) tarafından
Suan 6bucuk canım kendi oturuyor artık tabi lafasına su döktümmü arkaya atıyor kendini su dökecevim zamn sıkıca tutuyorum önüne oyuncak top koyuyom oynuyor
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Doğdu doğalı hep ben yıkıyorum ilk zamanlar eşinle yıkadım kızım 9 aylık hep ben yıkadım 
0 oy
tarafından

bebegimi alti aya kadar annemle yikadik sonra esimle yikamaya yasladik dort dort bes defa tek yikadim yikadim ama buyudukce zorlasiyor suan 13.5 aylik hayatta tek yikayamam kaçıyor.

kendim dus almam için illa evde biri olacak yazin koktugumu biliyorum yinede tekken dus alamadim hic
0 oy
tarafından
Doğduğunda bi kere kaynanamla yıkadık ondan sonra eşimle yıkadık hep
0 oy
(6,678 puan) tarafından
İlk 3kez esimle yikadik daha sora yalniz yikadim
0 oy
(2,031 puan) tarafından
Hep kendim yikadim 
0 oy
(55 puan) tarafından
Canım gündüzden yıka çünkü gece banyo yaptırıp bir de uyurken benim kız gibi ayaklarını cirpa cirpa üzerini aciyorsa üşütüp hasta olur. Gündüz yıka. Ben iki aylıktan itibaren tek yıkamaya başladım kimseye izin vermiyorum kızımın mahremiyetine dikkat ederim babasıyla yıkarken de altında çamaşır olur :D en güzeli tek yıkamak onunla konuşmak güldürmek suyu sevdirmek ama yazın güzel oluyor bu dediklerim kışın hemen hızlı hızlı yıkar çıkarırım 
0 oy
(30 puan) tarafından
Bende hep tek yıkadım oynaya oynaya
0 oy
tarafından
Ilk dodgunda 2 aylik olana kadar hep kaynanamla yikadik smdi 3 aylik oldu kendm yikiyorum
0 oy
tarafından
Duşa kabin içinde fıskiye ile yıkıyorm küvete sığmıyor
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ben hep tek yikiyom valla 4 ayligiz
0 oy
(413 puan) tarafından
Banyoda yikama soguk olur odada yika kuveti varsa. Odayi isit once yoksa hasta olur. Banyoya da cocugu yatirma yerler cok soguk olur. Esin varken duşunu al. Yada bebek uyurken. 
0 oy
tarafından

Sadece 3 defa falan annem yıkamıştır ondan sonra ben denedim tek kalınca korka korka alıştım ilk aydan beri yıkıyorum :)

0 oy
(5,938 puan) tarafından
17.günden beri kendim yıkıyorum eşim evde olduğu zamanlarda su döker ama genelde ben yıkıyorum 10 aylik olacak oğlum 
0 oy
tarafından
Ben başından beri tek yıkıyorum şu an 3 aylık. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 350 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gll01 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baharyigitkara (118 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 109 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 153 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (805 puan) tarafından soruldu

376,692 soru

11,273,970 cevap

34,660 kullanıcı

...