0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben bir kuruş istesem vermiyor onunla beraber bende o hayvanlarla beraber kısı atlattım belki gizli cuzdanindannon lira varsa almisimdir .onda dünyanın lafını etmiştir bugün annesi ağzından kaçırdı ****** parasını 500 lirasını annesine vermiş emek çektin diye ha hepimiz aynı evde yaşıyoruz?

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
O zaman bundan sonra siz de hay vanlarin bakımıni üstlenmeyi, madem emek veren tek kişi varmış, kendinizi yordugunuza değmez.
-Reklam-
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Haksızlık ne diyim valla üzüldüm benimki kimseye vermez bana getirir biriktiriyoz 
0 oy
tarafından
O kocani hayvanlar depiklesin emi 
(762 puan) tarafından
Allah seni güldürsün ne güzel bir kelime kullandım benimkide bans vermez  para
tarafından
Onuda depiklesin ozaman asko fhdhfh
(762 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin Ayn
0 oy
tarafından
1 kuruş dahi veremez asla. Benim oglumun mamasi yoktu mama alirmisin cocuga dedim de bana git annenden iste muhallebi yedir mama verme dedi kuruş verdigini duysam kiyamet kopar okadar net 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla bilmiyor para vermezde evlerine gelince herşey alır valla ama banada para verir bize gidince yigenleeime harçlık verir oyuzden konuşmam konuşsam der snein ailene de yeri gelince yapiyrm ki gerçekten yapıyor da
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Benimki de yaptı aynısını borcum var bu ay veremiycem sana dedi gitmiş bacisina göndermiş bana vereceği parayı bende kartını aldım gittim vereceği kadar parayla kıyafet aldım bana gelince yok millete dağıtıyorsun diye çok sinir olmuştum 
0 oy
tarafından
Valla bende üzülürdüm. Önce sana vermeli sonra annesine. Sana hiç vermeyipte annesine vermesi uzucu
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Banada veriyor ama anne babasına her ay 500 yolluyor üstelik kaynanamla kayinbabamin maaşları var bide 12 kardeşler hepsinin evi var ben kiradayim bide a dan Z ye market alışverişi yapıyoruz olan bize oluyor ay sonu ne oldu sıkıştık bu ay evdekilerle idare edelim falan filan 
(135 puan) tarafından
Savaş bu şey değil mi ya ben bizde bu haldeyiz
(7,376 puan) tarafından
Sorma canım
(135 puan) tarafından
O da yetmezmiş gibi her kış Ankara'ya yanıma geliyorlar bıktırdilar iyice
(7,376 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
(135 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Bana para vermez ben istersem 100 TL verir ama her ihtiyacımızı karsilar evine bakar Allah'a şükür 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Veremez net 
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Benim zoruma gitmez ama sizin durum farklı böyle bir eşim olsaydı asla kabul etmezdim 
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Senjnki gibi koca olursa zoruma gider tabiki sen isteyince yok diyor annesine veriyor 
0 oy
(196 puan) tarafından
Biz birlik oturuyoruz evin her ihtiyacına eşim koşar bitek faturaları kaynbabam öder.kaynvalidem hem çalışıyor hem emekli alıyor yinede bi kuruş harclamaz canı çıkıyor.gözü eşimin cebinde hergün nekadar kazandın diye sorar.eşim her hafta sonu ona para verir.ama ben dilimle istemem yinede banada verir incinmiyim diye
0 oy
tarafından
Eğer banada verseydi bişey demezdim ama sana vermeyip annesine vermesini kabul etmem
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Sorun burda zaten sana vermemesi eş olarak ben anlamıyorum vallahi kafası nasıl calisiyor
0 oy
tarafından
Kıyamet kopar valla bende çekiyorum o emegi
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Eşim bende kismaz her gün verir annesinede göndere bilir annesi sonucta
0 oy
(762 puan) tarafından
Çok şükür benimki eve bakar bana vermez ama ihtiyaç larimi alır 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 361 göst.