0 oy
950 göst.
Aile kategorisinde (3,130 puan) tarafından

Kızlar benim oğlum en çok bana benziyor eşime kimse benzetmez sadece bakışları benziyor yoldan gecenler bile bana benzetirler hatta tanımayanlar bile görür görmez aynı sen diyorlar eşimin ailesi de bana benzetiyor ama gel gelelim abimin eşi bana hiç benzetmiyor her gördüğünde aynı babası diyor tabiki bende istiyorum babasına benzesin ama kim görse bana benzetiyor ben diyorum bana daha çok benziyor yengem hemen hiçte sana benzemiyor diyor sanki bilerek sırf beni sinir etmek için oyle diyor herhalde diye düşünüyorum dediğim gibi hamileyken bile dua ederdim babasına benzesin diye ama fazla benzemedi bilmiyorum yengem niye böyle yapıyor sanki bana benzediğini söylese kiyamet kopacak:D siz ne düşünüyorsunuz bu konuda 

59 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ona de ki evet aşık olduğum adama benzeyen oğlum vr çok güzel değil mi de kuduran o olsun
(7,768 puan) tarafından
Kıskançlıktan dahada ağzını açamaz :D
tarafından
Bana öle dediklerinde ohh ne güzel kocamı çok seviyorum iyiki ona benzemiş diyorum
(7,768 puan) tarafından
Bak zeki çevik çirkef kadın :D
tarafından
Asla çirkef değilim:))))
(7,768 puan) tarafından
Çirkef olacaksn o zaman :D çirkef hep kazanr
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bana kimse benzetmiyor bacım sanki ben dogurmadim gibi :D

tarafından
Benimki kız ama eşime benziyor :)
(3,140 puan) tarafından
Bunu yazmak için girmistim :D benimde aynı benle alakası yok :D
tarafından
Hahahha
tarafından
Bnm oglanda ayni hatta dayilrim yengelrrm bile diyo melisa bi cocuk bukdrmi babasna benzer senle hic alakasi yok diyolr :) gercektende oyle harektlrne kdr benzyo esime :) smdi ikinci oglana hamileym bundn ümidim var bakalm bana benzer insallah :)
tarafından
Hahahah inşallah
0 oy
(55 puan) tarafından

Kız herkes benzetiyo yengen de eksik kalsın benim oğlum tıpkı babası sadece babası çatık kaşlı ben güler yüzlüyüm gülmesi bana çekmiş herşeye güler ama babasının kopyası kaynanam der gözü aynı babası yok saçı büyük amcası yok ayağı küçük amcası falan ona sinirlenirim bi tek çocuğu sizinkiler tek yapmış derim :D

(3,130 puan) tarafından
Benim eşimin tarafı da hepsi bana benzetiyor ama anlamadığım yengem niye ısrarla bana benzetmiyor :)))
(12,854 puan) tarafından
Büşra resmen bizimkiler de böyle yapıyor ya ben hariç herkese benzetirler :)
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Kayınvalidem dışında herkes kızımı bana benzetir o asla benzetmez başlarda zoruma gidiyordu ama artık alıştım 
(3,130 puan) tarafından
Benim kaynanamda benzetir herkese de söyler geline çekmiş diye ama yengem bir türlü ikna olmuyor  babası da babası diyor :))
(3,095 puan) tarafından
Kıskanıyor olabilir
(3,130 puan) tarafından
Bende öyle düşünmeye başladım benim oğlumun saçları da sarı keşke benim oglumda sarışın olsaydı diyordu
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Vala bende 2 tane var biri 6 yaşında biri 2 buçuk bir Allah'ın kulu dememiş sana benziyor görenler senin mi diyo gülüyorum hiç zorumq gitmez ztn ben bana benzesin istemiyordum daha güzel olsunlar diye öylede oldu şükür:)):}
(3,130 puan) tarafından
Birkaç kişi dese babasına benziyor ben sorun etmezdim zaten ama doğduğundan beri birtek o babasına benzetiyor
(7,924 puan) tarafından
Gül geç artık demez seni sinir ediyo işte
0 oy
tarafından
Bence buna takmamalısın çocuk senin çocuğun benzeyebilir benzemeyedebilir böyle birşeye sinirlenme bile 
(3,130 puan) tarafından
Takmıyorum canım ısrarla aynı seyi söylüyor sanki bana inat yapıyo
tarafından
Tamam de geç canım boşver ya
(3,130 puan) tarafından
Birşey demiyorum zaten babasına benzicek zaten diyorum
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Benim kızım babasının kopyası valla :Dhic bana benzemiyor oglum daha 1.5 günlük ne babasına ne bana benzemiyor 

(3,130 puan) tarafından
Tanıdık çıkmasa oglusumla foto atardım bakalım sizde benzetir misiniz diye ama tanıdık çıkar :))
(1,297 puan) tarafından
Buralar tehlikeli:Dd
(3,130 puan) tarafından
Aynen valla ;))
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Herkes bama benzetiyo kaynanada imatla kayınlarıma dişlerimi dahi kız daha 1 yaşında her hareketi elleri ayakları benziyomuş :D 

(3,130 puan) tarafından
Aynısını benim yengem yapıyor sanki bana benzediğini söylese ne olacak yani bastıra bastıra tıpatıp babası diyor
(1,750 puan) tarafından
Aman desin takma inada yapıyo belli
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Aman benim oğlumu ben hariç herkese benzetiyorlar eşimin babası sürekli kaynanama anneme herkese benzetiyo ama bı bana benzetmiyo ilk başlarda  kafama takıyodm sonuçta ben doğurdum yinede annesi benim felan diyordum ama şimdi takmiyom amannnn boşver :)
(3,130 puan) tarafından
Birtek yengem bana benzetmiyor yoldan geçenler bile aynı sen diyorlar takmıyorum zaten ama neden öyle diyor onu anlamadim
(7,865 puan) tarafından
Aman boşver kız desin dursun ya
0 oy
(872 puan) tarafından
Eskiden ben de cahillik yapıp mesela çocuğun sana benziyor veya babasına benziyor derdim. Ama kendim anne olduğumdan sonra hiç hoşuma gitmiyor yabancılar kizimi kime benzediğini söyleyince. 7/24 Ben bebeğimi görüyorum ben iyi bilirim kime benzediğini. Yanı yorumlardan hoşlanmıyorum.
(3,130 puan) tarafından
Çevremde tek benzetmeyen o o yüzden o kadar şaşırdım yoksa takmam böyle şeyleri oda babası sonuçta ona da benzesin zaten
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Benimde en küçüğümü bana çok benzetirler dese nolcak yani adın görümce ya zıt gidiyo heral sghsjsh
(3,130 puan) tarafından
Bir türlü sevmedi beni zaten o yüzden bana benzetmiyor herhalde:)))
0 oy
(3,503 puan) tarafından

Valla benimkini sanki ben değil babası doğurmuş herkes söyler aynı babasi diye bende normaldir sonuçta babası diyip geçiyorum :D

(3,130 puan) tarafından
Babasına yüz olarak benzemiyor ama huy olarak çok benziyor sakinliği efendiliği merhametli olması bunlar da önemli sadece dış görünüş olarak bakışları benziyor
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Yo niye zoruma gitsin benzetmeyenin zoruna gitsin doğuran benim benzetmeyen benzetmesin  çok. Tin :D çocuk bu istediğine benzer ne gerek var takılmaya 

(3,130 puan) tarafından
Beni pek sevmez kendisi o yüzden bana benzetmiyor bence ;))
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Yok kiz niye zoruma gitsin ne güzel iste kocama benziyor derim<3 ama gel gelelim benimkiler ikimize de benzemiyor :D:D 

Bu arada yengen seni kıskanıyor :D yüzde  1 milyon eminim

(3,130 puan) tarafından
Kıskanıyor olabilir aşırı kıskanç bir insan
0 oy
(7,656 puan) tarafından

Hiç takmadım. Ben zaten kızımın ismini bu yüzden Zeynep koymak istemiştim. Babasının süsü olsun diye. Bir taraftan da anneannesine benzemiş kızım, tabi ona da çok bakıp çok sevince :P

(3,130 puan) tarafından
Bende hamileyken babasına çeksin diye dua ederdim ama huy olarak aynı babası sadece yüzü teni bana benziyor
(7,656 puan) tarafından
Bana benzetmediklerinde zoruma gitmiyor benim. Çünkü benim kızım bana benzese de benzemese de. Sıkıntı etmiyorum o yüzden çok şükür
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Tipik kaynana herhalde kötü huyları bana çekmiş gerisi aynıı babası küçüğüm anneme benziyor zaten
(3,130 puan) tarafından
Valla bende anlamadım benzetmese de benzetmesin zaten ;))
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Büyük kızım teyzesinin fotokopisi küçük kızım aynı babası benden hicbisey almamışlar üzülmüyorum ablam çok güzel mavi gözlü kızımda öyle küçük olanda zeytin gözlü 
(3,130 puan) tarafından
Benim oğlumda benim tarafıma benziyor erkek kardeşlerime bana benzetirler ama sorun değil ki oda babası sonuçta tabiki de benzeyecek ama babasına benzeten birtek o kimse benzetmiyor başka
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Valla herkes bana benzetiyo bi kaynanam benzetmiyo oda zoruma gitmiyo ne yalan söylüyim benzese de benzemesede benim çocuğum sonuçta 
(3,130 puan) tarafından
Zoruma gitmiyor zaten sadece amacını anlamadım üstüne basa basa aynı babası diyor birtek benzeten o
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Valla bana hiç benzetmiyolar herkes aynı babası der hicde zoruma gitmez nie gitsinki ben annesi isem oda babası 
(3,130 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum zaten babasına tabiki de benzeyecek ama yüz olarak hiç benzemiyor sadece huy olarak benziyor bu bile benim hoşuma gidiyor
0 oy
(93 puan) tarafından

Illa bi benzetme olacak yani benim ki babasinin kopyasi klonlanmis gibi bizimkilerde her yerini ayri ayri yedi sulalesine kadar benzetiyorlar aman derdim mi yok onu takicam :D

(3,130 puan) tarafından
Bizde sadece yengem bana benzetmez yoldan geçen bile senin oğlun mu ne kadar benziyor sana der beni sevmedigi için benzetmek istemiyor galiba ama takmıyorum varsın babasinin kopyası olsun çok mutlu olurum valla

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 572 göst.
0 oy
6 cevap 359 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 228 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 542 göst.

378,250 soru