0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Kayınvaldem taşınıyo demiştim memlekete Giresun a önceki postumda görümcem de kanser durumu kötü ve oğlumu daha hiç görmedi. Onun için bende gidiyorum, hemde eşyaları yerleştirmeye yardımım dokunur en azından 1 ay falan kalıcam Allah korusun dilim varmıyo ama ona bişey olursa oğlumu hiç görmemiş olucak :( uçakla gidicektim ama 2 kişi bilet 2 bin tl ediyo mecbur otobüs aldım yarın akşam 9 a, son paramın hepsini verdim ama napalım sağlık olsun :/ 15 saat gidicez oğluma da koltuk aldım rahat gidelim diye 26 aylık uyumlu uysal bi çocuk yolu seviyo gece uyur zaten ama inşallah güzel bi yolculuk geçiririz. Kimsenin haberi yok herkese sürpriz olcak şok olurlar büyük ihtimal. Görümcem için dua edin :(

15 Cevaplar

0 oy
(3,412 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda hastalığı geçer :(

(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin
-Reklam-
0 oy
(1,021 puan) tarafından
İyi yapmıssın rabbim yardımcısı olsun inşallah şifa bulsun bazen bir mutluluk mucizeye sebep olabiliyor iyi yolculuklar diliyorum
(25,224 puan) tarafından
Allah razı olsun. İnşallah yiğenini görmenin mutluluğu şifa olur ona. :/
0 oy
tarafından
Çok iyi düşünmüşsün gerçektende Rabbim görümcene şifa versin bende kanser olmamak için uğraşıyorum ama böyle giderse hamile iken kanser olacam çok korkuyorum 
(4,172 puan) tarafından
Allah korusun canım ya nasıl gidiyor hamileliğin lütfen sadece bebeğini düşün başka şeyleri kafana takma
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim amin inşallah. Senin neyim var Allah korusun:(
tarafından
Bebeğim çok iyi çok şükür bugün tam 15 hafta olduk sadece bebeğimi düşünüyorum o yüzden zaten bu haldeyim önceliği bebeğime verdim ve çok kötü durumdayım
Bağırsaklarımda rahatsızım ve kronik bir rahatsızlık tedavi edilmezse kansere dönüşebiliyor ve ben 4 aydır ilaç kullanmıyorum hamile olduğum için ve şuan çok çok kötü durumdayım ilk defa bu kadar kötü oldum pazartesi günü istanbula gidecem profesör bir doktora görünecem
(4,172 puan) tarafından
Oyy Rabbim canına şifa versin canım seni de bebeğini de korusun insallah bebeğinin mucizesiyle sana şifa versin insallah ❤️
0 oy
tarafından
Allah  senden razi olsun balım ne guzel dusunmussun gorumcenede tum hastalara bol bol sifalar versinkurban oldugum rabbim insallah atlatir hayirli yolculuklar Allaha emanet olun❤️
(25,224 puan) tarafından
Sağol mihrim amin inşallah
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Giresun'un neresi. İnzaşlah fındıgı toplatmazlar sana bu curcunada
(25,224 puan) tarafından
Bulancak. Kimsenin fındık düşünecek hali yok şuan kadın ölecekmi kalcakmı belli değil. Kaldı ki gerekirse toplarım da
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Yolunuz açık olsun, Allah acil şifalar versin. Giresuna gelemene de sevindim bu arada ♡
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun. Sende mi ordası in
(4,668 puan) tarafından
Evet kuzum,giresun merkezdeyim ben de.
(25,224 puan) tarafından
Bende bulancağa geliyorum inşallah
0 oy
(10,513 puan) tarafından
Selo sen bizim sihirli eller selo musun diye sorayım önce şifa versin Rabbim canım inşallah. Gece gideceksen uyur biraz. Atıştırmalık bir şeyler al eline verirsin oyalanır
(25,224 puan) tarafından
Evet nagişim benim isimler değişince değiştirdim adımı. Aynen öyle yapcam öğlen alcam yanıma bişeyler
(10,513 puan) tarafından
Oy yavrum ya kalbini severim senin. Ömer de çatalcada güzel eğleniyordu. Giresun u da sever inşallah balım havası temiz Karadeniz in
(25,224 puan) tarafından
Evet pkula da başlamıştı ne güzel ama 1 ay ara vericez mecbur hayırlısı artık
0 oy
tarafından
Allah şifa versin 
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah yolunuz açık olsun kazasız belasız gidersiniz inşallah 
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim amin inşallah
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Sedosum inşallah Rabbim sifasini versin çok güzel dusunmussun 
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm benim ❤️
0 oy
(785 puan) tarafından
İyi yaptın csnim önceki post okumuştum rabim şifa versini ins 
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım amin çok sağol
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kanser hastalığından nefret ediyorum sevdiğin insan gözunun önünde günbegün eriyor bu çok kötü bir durum yaşamayan bilemez :( Rabbim ağrısını acısını hafifletsin şifa versin inşallah 
(25,224 puan) tarafından
Amin amin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Iyi yapıyorsun o da yeğeni canı kanı görmek ister. Rabbim şifa versin inşallah 
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Ayy çok iyi yapmışsın canım çok sevinir görümcen 
(25,224 puan) tarafından
İnşallah sevinci birazda olsa hastalıgına moral olur etki eder
0 oy
tarafından
Ne iui yapmışsın canm benim Allah gorumcenin de yardımcısı olsun ya çok zor. Çocuğu falan var mı peki 
(25,224 puan) tarafından
Amin inşallah canım. 2 oğlu var biri yüzde 50 otizm 16 yaşlarında diğeri 25 yaşında

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,171 göst.
0 oy
8 cevap 344 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 303 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu