+1 oy
1,169 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bilen bilir şuan internetim yok çok yazamıyorum kocam görümcem yüzünden kızımı bırak git dedi annemle bana ve daha 4 günlük doğum yapmışım

25 Cevaplar

+9 oy
(4,152 puan) tarafından
Hkardesi yuzunden dort gunluk bebeginle seni yolluyosa arkana bile bakma Allah cezasini versin ikisinnde
(9,225 puan) tarafından
Bebeğiyle yollamıyormuş ki onu bırak git diyormuş vicdansız
tarafından
Umarım verir
(4,152 puan) tarafından
Polisi daya kapisina nasil veriyo izlee
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Kızını bırakıp gitmiyorsundur umarım
tarafından
Nasıl giderm
0 oy
(921 puan) tarafından
4gunluk.bebegimi.birakip gidiyon :( kocan olacak adama ne denmeli lohusa kadina
tarafından
Hayır kızımı bırakmam
0 oy
(3,451 puan) tarafından
İnşallah kızını bırakıp gitmemişsindir
tarafından
Hayır
0 oy
tarafından
Bebegini birakmiyorsun insallah?
tarafından
Hayır
tarafından
O koca musveddesi seref siz kalsin kardesiyle sen bebeginle ilgilen allaha havale et bebegine tutun ona odaklan onun sana ihtiyaci var annesi.
tarafından
Öyle yapıyorum ama annem şahit oldu diyo sen kalsan ben bir daha evine gelmem
tarafından
E dönme böyle bir adama
0 oy
(44,694 puan) tarafından

Kizinimi bırakıp gidiceksin:'(:(

tarafından
Hayır asla annem bana sahip çıkar
(44,694 puan) tarafından
Ohh aman aman yaa bı an öle sandim
(673 puan) tarafından
Annenin ellerinden öperim
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Ben olsaydım o adamla kadını kapıya koyar bebegime otururdum kocan ne dese yapıyor musun sen 
tarafından
Ah keşke canım öyle yapa bilsem
0 oy
(13,202 puan) tarafından
O bebeği geçtim Allah affetmez bırakıp gidersen ki 4 günlük bebeyle kovanlara bebek bırakılmaz
tarafından
Asla vermem canım
0 oy
(61 puan) tarafından
Kızını bırakmadan git.. o eşekler gibi gelecektir senden özür dilemeye... Ama asla affetmeee .. senin fikrini sormuyorsam bir saatini bile harcama... Sonuçta orada yaşamak gibi büyük bir karar sonra sormadım nasıl karar alır.. saygısız...
tarafından
Neymiş efendim o kardeşi yükümlüymüş
(61 puan) tarafından
Maddi yardımı yaoabilir ama aynı çatı altına alamaz sana sormadan...
0 oy
(48,683 puan) tarafından
kizini birakip gitmezsin umarim kendisi ablasiyla gitsin
tarafından
Asla kızımı alıp gidicem
0 oy
(119,334 puan) tarafından
4 gunluk bebenle lohusa kadina git diyeb adamin yaninda durma ondan hayir gelmez
tarafından
Kalmıycam canım kardeşiyle kalsın
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kızını bırakma canim 
tarafından
Asla vermem
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kızını ona bırakma sakın daha çok küçük sana ihtiyacı var
tarafından
Nasıl bırakabilirim canım
0 oy
(1,161 puan) tarafından
kizini al git o zaman. boyle  adamla  yasamak zorunda diyilsin git anenin yanina yeri gelir  sen calisirsin annen bakar. ama  bilirsin seni boyle  ezen birisi yok kizinda  huzur icinde buyutursun ama asla  coguugunu burakip gitme.  burayada burakdim yazma.   
tarafından
Asla bırakmam o kadar kolay mı
(1,161 puan) tarafından
afferin sana..
tarafından
Bütün acıları biz çekelim onlara bırakıp gitmem
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ne olursa olsun yavrunu sakın bırakma polisi ara yavrunu al git Allah bildiği gibi yapsın onlarıda
tarafından
Amin annem var onunla gidiyorum
(3,282 puan) tarafından
Bebeğin yanın damı sorun neydi ki git dedi yeni doğum yapmışsın bide
tarafından
Canım görümcem bize geldi işte kocası kumar oynamıştı bizimle yaşayacak onu boşayıp geldi dedi sen ondan rahatız oluyorsun bende dedim hayır sonra iste dedim beni ilgilendirmez burda kalıp kalmamasını takmıyorum zoruna gitti sonra eniştem geldi bebegi görmek için kalktı içeri gitti o gidene kadar
0 oy
(636 puan) tarafından
Sakın kızını bırakma. Zorluk çıkaracak olursa da polisi ara. Mecbur sana verecek o bebeği. Onun sana ihtiyacı var. Koca deme bide şuna. İnsanım diye dolaşıyor bide böyleleri. 4 gün önce doğum yapmış kadına bu yapılır mı yazık günah ya. Sen sakın üzülme sütün çekilmesin. Sakin kal. Çünkü bebeğinin sana ihtiyacı var. 
tarafından
Sakin keşke kalabilsem canım
0 oy
tarafından
4 günlük loğosa kadina git diyen adamın yanında durulmaz bacım ❤️ çocuğunu al git vermezse polisi al kapısına dayan al bebeni❤️ vur tekmeyi g* tüne:))) adam olup karısına sahip çikamiyosa s*ktir etmek en iyisi:)))
tarafından
O ancak kardeşine sahip çıkar canım biz el kızıyız
tarafından
El kızı olur musun hiç sen artık onun mahremisin. Çocuğunun annesisin ne kadar saçma sapan insanlar var ya.
tarafından
Valla öyle canım keşke durumumu görsen rabbim iyi eşler nasip etsin
tarafından
Amin inşallah cnm Rabbim yardımcın olsun inş ❤️
0 oy
tarafından

Nye kizini babasinin evinden mi getirmis hayatta birakmam ne hali varsa görsün alir kizimi ceker kapiyi giderm babamin evine ne hali varsa gorsün gereksiz koca ne saniyomus kendini pardon bulunmaz hint kumasimi ayy nasil sinir oluyorm şöyle erkeklere ya tut gırtlağıni sık cinsler :angry:

tarafından
Daha 4 gün oldu ya bu kadın o kadar dikiş o kadar sancı çekmiş bana evlat vermiş diyecegine bana git diyor annemin yanında annem de kızımı torunumu sana Bırakacak değilim dedi
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ara polisi gelsin alsın seni anında zatn uzaklaştırma alırlar 4 günlük bebek babaya değil annesine ihtiyacı var terbiyesiz al çık çocuğu drek karakola git anlat uzaklaştırma al 
tarafından
Pislik iste biliyor canım bende senden iyi biliyor kanunları ama insan degil işte
(4,061 puan) tarafından
Terbiyesiz kardeşi dhaa mi önemliymiş Allah aşkına çok önemli ise evlenemseymisti
tarafından
Öyle galiba eş kardeş ayrımı bilmiyo
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Bende sizi merak etmiştim aslında ne yaptınız diye buraya girince gördüm Allah yardımcın olsun inşallah 
tarafından
Sonunda görümceminn istediği gibi oldu
tarafından
Çok iyi düşün kararımı ver aynı evde kalıcaksan daha sakin olmaya çalış bebeğin küçük strese girip sütün kesilmesin
tarafından
İnan sakinim sadece çocuğu olmuyor aşırı hiber aktif ona üzülüyorum ama onda hiç empati kurma düşüncesi yok asırı bencil

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 372 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hayalunl (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 264 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 375 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 373 göst.