+1 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Köyde yaşıyoruz iki gündür düğün var diyo ayıp olur arkadaş dugunudur gitmesem diyor gece sayt 11 e Kadar gelmiyor az önce aradım nerde kaldın diyorum bağırıyor hiç bir yere gitmeme izin vermiyorsun bilmem ne dünya görmemişsin diyo bana çok üzüldüm gebeyim canım sıkılıyor benimde annesi ablasi vakit geçirilecek tipten değil surat ölü görmüş gibi internette geçiriyorum ama nereye kadar kb derdimi bı sizinle paylaşıyorum haksız mıyım ben git gitme demiyorum ama benim canım sıkılıyor burda saatlerce kalıyor 

8 Cevaplar

0 oy
(8,323 puan) tarafından
Ya kuzum can sıkımızı onların gidermesini beklemeyi unutmalıyız biraz.dünya onların etrafında dönmüyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende düğüne gitseydin canım değişiklik olurdu 
(245 puan) tarafından
Gebeyim.istesem bile gidemem kaynana mendeburu laf eder
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım yaz için 11 geç bir saat değil ki.. Sürekli de çıkmıyormus doğru anladıysam. Çok baskılama
(245 puan) tarafından
Bilmem ki benimde canım sıkılıyor annesi fkn iğrenç tipler görümcem yedi yirmi dört telde dedikodu sorsan sofi diğeri suratsız sevmem
0 oy
tarafından
Sende eşlik et düğüne git yada eğer o yanında olunca nasıl sıkılmadan aktivite yapacaksan planları tek yap sıkılmazsin
0 oy
(859 puan) tarafından
Sen yine iyisin ben 1 aydir ev bulamadim kaynananin yanindayim. Esim yok tasinacagimiz sehirde . Bide beni dusun sjsjxjxd
(245 puan) tarafından
Of Allah kurtarsın berbat bir şey
(245 puan) tarafından
Kız bı yandan sen benden de şanslısın en azından geçici benimki oda belli değil
0 oy
(833 puan) tarafından
Sorun sende canım sıkılıyor yanımda dursun ne bu adam malmı
(245 puan) tarafından
Öyle deme yahu en azından canı sıkılınca gidebiliyo bende oda yok varsa yoksa anası olacak    sinsinin yanındayım yedi yirmi dört dibimde
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Benimki de arada arkadaşlarıyla çıkar çok sık olmadığı sürece sıkıntı yapmam aslında 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Valla bende 2 aylığına köye geldim 4 gün üst üste düğüne gittik bu gün düğün yoktu yarın ve sonraki 3 gün yine düğüne gideceğiz bana kalırsa hiç gitmem ama bürolarında düğünleri çöl güzel oluyo biraz alakasız mi oldu janyaaaaaa
(245 puan) tarafından
Vey bı nezer bı maşallah ben 10 aylık evliyim 19 yaşındayım
(10,411 puan) tarafından
Sen daha yeni sayılırsın  canım Rabbım muhabbetinizi artırsın sen jaynananlami yasiyorsun
(245 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun evet onunla birlikte zehir ediyor hayatı bize borçlar var bitmesini bekliyoruz bizde ama bu gidişle biraz zor  gebeyim üstelik
(10,411 puan) tarafından
Allah kayalık versin oda olur inşaallah biraz sabret bekar kaynin var mı bende 4 yıla yakın kaynanamlayasadim bilirim çok zor
(245 puan) tarafından
Var ama bizlw birlikte yaşamıyor evlenince burda kalmayacağını söylemiş en başından beri ayri planlamış akıllı adam

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
6 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 105 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu

379,763 soru

11,368,526 cevap

34,850 kullanıcı

...