0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde (462 puan) tarafından
Altı yıllık evliyim, eşimle o kadar uzağızki. Ailesiyle ilgili, kendisiyle ilgili, hayatıyla ilgili, planlarıyla ilgili, geleceğimiz ile ilgili hiç bir şey ama hiç bir şey paylaşmıyor. Ne sohbet ne muhabbet hepsi sıfır. Sürekli elinde telefon araba bakıyor. O kadar bunaldım ki nefret ediyorum resmen. Ben ona sohbet açmak için konuştuğumda kalkıp dalgaya vuruyor. Üzüldüğiö bir şey anlattığımda dalgyaya vuruyor. Yanda şükret abartma bilmem ne diyor. Annemden nefret ediyor. Sirekli anan gibi bilmem ne gibi laflar ediyor. Beni çok küçük görüyor. Bende evde sinir küpü tabi. Bir olay oluyor neden anlatmadım bana diyorum hangi olay benim haberim yok diyor. Bugün eltimlerle dışarı Çıktıkta  onlara baktım maşallah ne güzel sohbet ediyorlar. Kaynım onu insan yerine koyup bir şeyler anlatıyor ya kadının suratına bakarken sevdiği o kadar belliki bide kendi eşime baktım ama sadece baktım o hiç konuşmuyor sohbet sıfır. Sadece beni aşağılayıcı bakış, bir şey söylüyorum galga geçerek konuşma. Beni hiç ciddiye slmıyo çok mutusuz ve umutsuzum. B 

3 Cevaplar

+1 oy
(872 puan) tarafından
Benim eşim de konuşmuyor.  Bir kere arkadaşlarına gitmiştik yani hastaneye gitmiştik arkadaşlarına uğradık.  Ben çocuğa bakarken o arkadaşıyla vodir vodir konuşuyor. Benimle o kadar konuşmuyor. Hiçbişey anlatmıyor. Hep telefonda. Yemek yedik mi ben kıza bakıyorum kızımı dolduruyorum kendimi dolduruyorum eşim yemeğini yiyor çayını alıyor çıkıyor balkona. 
-Reklam-
+1 oy
(56 puan) tarafından
Onun seni takmadığı gibi sende takma yokmuşçasina yaşa kendine bakiyorsundur ama biraz daha özen hobiler edin yeni arkadaşlıklar kur ama onla hiç ilgilenme bak nasıl fark edecek seni 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Aslında çok basit bu durumdan kurtulman ama şimdi ben uzun uzun yazacam sen benindinliycen mi degiscen mi kulağından girip bir kulağından çıkacak mı bilmiyorumki
(462 puan) tarafından
Anlatın lütfen elimden geleni yaparım
(1,862 puan) tarafından
Mesleğin varmı ehliyetin varmı kendine giyim kuşam konuşma diksiyon ne kadar önem veriyorsun insanların fikirlerine ne kadar önem verirsin
(872 puan) tarafından
Valla bana da anlatın abla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 293 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 922 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 1,955 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Papatyaaaaa (163 puan) tarafından soruldu