+13 oy
1,778 göst.
Diğer kategorisinde (751 puan) tarafından

image

öncelikle herkese iyi akşamlar kızlar uzun Bi zaman sonra yine geldim çok yoğun Bi sürece girdik ve Bi türlü fırsat bulup girememiştim.  Mizgini hatırlayanlar var mı aranızda bilmiyorum şimdi kocaman oldu artık 2019 anneleri daha iyi hatırlar Biliyorsunuz ki artık tedaviye almanyada devam ediyoruz ve bizim için oldukça yorucu geçiyor adapte olmak zor süreci atlatmak falan ülke değiştirmek malum çok zor. Ama kızım için iyi Kide gelmişim orası ayrı . Biz zorluklar yaşasakta ona bişey yansımıyor elhamdülillah ve 

fizyoterapistine falan gidiyor sağolsunlar çok iyi gidiyor ❤ SİZİ özledim kızlar son durumlardan haberdar edeyim dedim . Fizyo

Fizyoterapistin yanında 3 4 adım kadar attı bizi dünyalar mutlusu etti ama evde ve dışarıda asla yapmıyor Bi tek fizyoterapistine güveniyor herhalde onuda zamanla aşarız inşallah .hepinizi çok öpüyorum gelen tüm mesajlar için teşekkür ediyorum iyi ki varsınız 

image

49 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
hep merak etmisimdir sizi almanyaya alistinizmi cnm
-Reklam-
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Yaaa çok merak etmiştim rabbim şifalar versin kuşuma inşaAllah güle oynaya dönersiniz yurdumuza rabbim bağışlasın kuzumu ❤❤❤❤
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım, ben de çok yazmazdım ama 2019 annesiyim, başından beri hikayenizin takipçisiyim ve duacısiyim. Güzel haberlerinizi bekliyoruz bizi merakta bırakma ♥️
0 oy
tarafından
Leylaaaa güzel anneeeee 

Kocaman olmuş mizginn çok şaşırdım bayadir görmüyorum sizi.. 

Çok sevindim gelişme olmasına 

İnşallah daha da iyi olacak 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Maşallah canım daha da iyi olucak Allahın izniyle Rabbim senin gibi annelerden razı olsun 
0 oy
(758 puan) tarafından
Cok cok iyi hatirliyorummm masallah buyumus
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Oyy MaşaAllah SubhanAllah inşaAllah tez zamanda iyileşir yürür Rabbim size bağışlasın 
0 oy
tarafından
Ben hatirliyorum masallah kuzuya buyumus epey❤️
0 oy
tarafından
Allah şifasını versin inşallah 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

masAllah hatırlıyorum minnaki büyümüş kocaman kız olmuş Mevlam şifa verir insAllah 

0 oy
(7,935 puan) tarafından

Mizginciğimizi hatırlamazmıyım hiç :)

Maşalah kocaman kız olmuş.Allah yolunuzu açık etsin inşallah .Nice güzel haberler alırız inşallah Mizginden

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Mizgin im kuzum Allah şifa versin Leyla ❤️ hep baktım da göremedim aman siz iyi olun da gerisi önemli değil 
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Hep aklımdaydı ara ara profiline girip baktım hatta çok merak etmiştim naptınız oralarda diye inşaallah güzel haberlerini de bekliyoruz MasaAllah kuzuya <3

0 oy
(7,737 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Geçen gün geldin aklıma güçlü anne:) Rabbim bağışlasın sana koştuğu günleri de göstersin hayırla ve sağlıkla kal canm
0 oy
tarafından
Mizgini unuturmuyuz hic❤❤Allah sifa versin bu güzelliğe 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
RABBIM şifalar versin inşallah en güzel günlerini görün inşallah 
0 oy
(2,423 puan) tarafından

Ya. Minik mandam benim kocaman olmuş nisoşumun kankisi <3 inşallah koştuğu günleri de görürücez leylacim :)<3

0 oy
(6,724 puan) tarafından
Kuzum benim hatırlamaz miyiz siziii❤️

Sürekli aklima geliyorsunuz. Cok mutlu oldum postunu görünce. İnşaallah herşey Yavaş yavaş duzelecek ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Şükürler olsun ohhh Allahım sağlığını sıhhati i versin çok merak ediyordum nolur ara ara paylaş bizi merakta bırakma tüm dualarım sizinle

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 1,700 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+17 oy
37 cevap 1,385 göst.
0 oy
12 cevap 753 göst.
0 oy
48 cevap 3,263 göst.

379,891 soru

11,372,352 cevap