+13 oy
1,781 göst.
Diğer kategorisinde (751 puan) tarafından

image

öncelikle herkese iyi akşamlar kızlar uzun Bi zaman sonra yine geldim çok yoğun Bi sürece girdik ve Bi türlü fırsat bulup girememiştim.  Mizgini hatırlayanlar var mı aranızda bilmiyorum şimdi kocaman oldu artık 2019 anneleri daha iyi hatırlar Biliyorsunuz ki artık tedaviye almanyada devam ediyoruz ve bizim için oldukça yorucu geçiyor adapte olmak zor süreci atlatmak falan ülke değiştirmek malum çok zor. Ama kızım için iyi Kide gelmişim orası ayrı . Biz zorluklar yaşasakta ona bişey yansımıyor elhamdülillah ve 

fizyoterapistine falan gidiyor sağolsunlar çok iyi gidiyor ❤ SİZİ özledim kızlar son durumlardan haberdar edeyim dedim . Fizyo

Fizyoterapistin yanında 3 4 adım kadar attı bizi dünyalar mutlusu etti ama evde ve dışarıda asla yapmıyor Bi tek fizyoterapistine güveniyor herhalde onuda zamanla aşarız inşallah .hepinizi çok öpüyorum gelen tüm mesajlar için teşekkür ediyorum iyi ki varsınız 

image

49 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım hastalığı nedir benim oğlumda da şaşılık var da başka bişey mi var acaba merak ettim 
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Allahım nasıl buyumuuussssss maşallah sübhanallah rabbim esirgesin seni kara biberim seni unutmak ne mümkün hep aklimizdasin minik mucize ")) ❣❣❣❣❣❣
0 oy
tarafından
Mizgin bizim de kızımız onu unutmamız mümkün mü yaa tatlılığa bak hep aklımda inan birtek mizgini merak ederdim burda ayy resmini görünce bile ağladım duygulandım Allahım tez vakitte yardımcı olsun meleğe ❤
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ayyy oğlumun yaşıtı idi ordan hep aklımda yeni gördüm postu bn onun deri kıyafetlerini yerim ya maşallah çok güzel olmuş kız Leyla nasıl merak etmiştim sizi inşallah koştuğu zıpladığı günleri de yazarsın leylosum gzl anne inşallah ülke değişimi yaptığına değer kuzm❤️☺️
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Geçmiş olsun neyi var bebişin 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Postlarina baktım Rabbim şifa versin inşallah canım maşallah prensese 
0 oy
(6,792 puan) tarafından

2019  <3 bi yanım sizi merak ediyordu gerçekten.. Hattâ mesaj atmıştım :ermm: 

MAŞALLAH mizginimiz kocaman olmuş, Allah'ımsağlıkla büyütsün inşallah :)  

Sizi unutmak mümkün mü :blush: 

0 oy
tarafından
Allah şifa versin evladına 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ay maşallah mizginime kocaman olmuş hatirlamazmiyim mizginim hiç inşallah dahada iyi olur rabim şifasını versin sizede sabır versin inşallah çok duygulandım ya ah bal kız nasılsa büyümüş 

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 1,730 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+17 oy
37 cevap 1,388 göst.
0 oy
12 cevap 753 göst.
0 oy
48 cevap 3,265 göst.

380,003 soru

11,375,059 cevap