0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba 2 gün önce yaptığım idrar testim pozitif çıktı aradaki iki gundede testi tekrarladım ve yine pozitif yarın adet günüm henüz kan vermedim büyük ihtimalle hamileyim ama şöyle bir sorunum var dünden beri sol kasığımda geçmeyen bir ağrı var batma yada sancı gibi değil uzaninca geçiyor ama ayağa kalkınca gerilir bir biçimde ağrıyor bazende vajinama vuruyor sizce neden olabilir

4 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Oooo daha yeni başladın artacak o ağrılar norml
(4 puan) tarafından
Öncesinde tekrarlayan 3 dusugum var ne yazikki o yüzden korkuyorum aslinda ama sizce normalmi hiç geçmiyor ayaktayken anki lastik le bağlanmış gibi gergin ve agriyor
(1,862 puan) tarafından
Bence normal
(4 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yerleşme sürecinde oluyor öyle ağrılar kuzu 

Hadi bakalım şimdiden hayırlı gelsin minik 
(4 puan) tarafından
İnşallah canimm Allah razı olsun <3 korkuyor insan artık saglikli gebelik sayısı ne yazikki çok az kimi duysam ya düşük ya düşük tehtidi benim başımdan da 3 düşük geçince herşeyi irdeler oldum
tarafından
Öyle bi riskin varsa en ufak bi agrida hastaneye git canım 3 düşük normal deil inşallah sorunsuz olur bu seferki
(4 puan) tarafından
Gittim canım bütün testlerim yapıldı önemli bir sorun görünmedi hastaneye gitmeyi düşünüyorum ama her yer corana kaynıyor napicagimi şaşırdım burası küçük yer özelde yok malesef
0 oy
tarafından
Zamn zaman ağrılar artacak canım 
0 oy
(437 puan) tarafından
Geçmiş olsunnnn ben hamile kaldiğımı bilmeden adet günü bekliyordum bir sancı bir sancı belimi oynatamıyordum olacam diye beklerken bebek çıktı hele o hamile kaldığımı öğrendikten sonraki ağrılar hem kasık ağrısı hem bel ağrisı hemde baş ağrısı canıma okudu kaç geceyi acilde gecirdim sayamadım 
(4 puan) tarafından
Peki nasıl sonuçlandı umarım sağlıkla kucağınıza almissinizdir
(437 puan) tarafından
Valla canım ozamanlar bu ağrılarımdan dolayı gebeliğiniz cok riskli gececek masalı okudular bize cok şükür bir sıkıntıda olmadı şuan 3 aylık bebeğim rabbim sanada bir an önce kucağına almayı nasip eder ama korkma geçecek daha başka neler çıkacaķ çatı ağrısı miyde ağrısı tecrube ede ede öğreniyorsun merak etme kanaman olmadığı surece korkma o kanı gormezsen sıkıntı yok demektir
(4 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim evet kanamam yok ama önceki dusuklerimde bu baskılayıcı agrılar sonrasında kanamalarım başlamıştı hepsi 6 haftalıkken düştü bu beni korkutuyor aslında böyle bir hikayem olmasaydı belki de hiç kafama takmazdim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
0 oy
0 cevap 27 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif000000 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu