0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (1,311 puan) tarafından
Nasıl affediyorsunuz yani kırgınlık kalıyorsa mecbur unutmuş gibi mi yapıyorsunuz? Benim içimde birikiyo her gelen kırgınlık katman oluşturuyo. Barışmam da 1 ayı buluyo özür dilerse de hep aynı hataları yaptığı için hatasını anlasın diye barışmak istemiyorum çünkü kendi ihtiyacı için barışmak istediğini düşünüyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Artık kirilmiyorum 
(1,311 puan) tarafından
Yakında bende bu boyuta geçecem herhalde sevgi kalmadıkça naparsa yapsina mi dönüşüyor
(1,862 puan) tarafından
Düzelttim:)
tarafından
Neden
(2,803 puan) tarafından
Yalnış anlama lutfen lütfen ama kendine olan saygini yitirme artik kırılmıyorsun ama unutma sen çiceksin annesin o yavruların herşeyisin ❤❤
(1,862 puan) tarafından
Kirilmamak daha güzel hissiz olmak daha güzel:) keşke hiçbirşeyi takmasaydım degmezmis
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dırdır ediyorm surat ypiyom trip atiyom en cokda icimde biriktiriyorum
(1,311 puan) tarafından
Ben konuşsam kavga ederiz diye tabir alıp konuşmuyorum. Bagirirsak çocuk etkilenir korkar diye
0 oy
tarafından
Uzun sürerse tadı kaçar aranız daha kötü oluyor bir ay nasil dayaniyorsun 

Ben esime dayanamam ki kırılınca hemen gönlümü alır
(1,311 puan) tarafından
Eşini seviyosun demekki
0 oy
(1,483 puan) tarafından
Herhangi bi tartışmada haklı veya haksız bı kaç gün sürat asarım konuşmam yemeğini veririm onunlayemek yemek oturmam o yanaşır sonra unutmam ama dediklerini 
0 oy
(17,750 puan) tarafından
:D ağzıma geleni sayarım yoksa rahatlayamammmm
(1,311 puan) tarafından
Kavga etmek istemiyorum çocuk etkilenir diye
(17,750 puan) tarafından
Gece ederim genelde
0 oy
tarafından
Anında soyluyorum bunu bunu yaptın kırdın benı dıye genelde illa bi açıklaması oluyor işi trıp atma kus kalma noktasına getirmiyorum hiç
0 oy
tarafından
Kimseye beni kırma izni vermiyorum esimde olsa yakar gecerim affetmem
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Gönlümü almadan affedemiyorum 
(1,311 puan) tarafından
Gönlünü almaktan kastın ne mesela. Ben bı kuru özür dilemesini gönül almaktan saymıyorum
(1,271 puan) tarafından
Kuru kuru özüru de ben anlamadım cnm. Ne yapabilir ki mesela. Özür diler bnm eşim gelir yanağımi sıkar öper hadi uzatmayalım der hatalı olduğunu anlar affederim. Konu da önemli tabi
(1,311 puan) tarafından
Yani benimki hatasını anladığı için özür dilemiyo ki. Barışsın ki işi görülsün. Hatasını anlamadığını nerden biliyorsun dersen hep aynı şeyi yapıyor
0 oy
tarafından

Ağzımı açmıyorum sonra kendi gelip zorla sarılıyor öpüyor kukla var burda nasıl olsa :ermm: 

0 oy
tarafından
Özür dileyen bir eşim yok naparsa yapsın bu yüzden uzadıkça uzuyor küslük 
(1,311 puan) tarafından
O daha kötü. Bizde de özrü dilesede kendisi için dilediğini düşündüğüm için affedemiyorum
0 oy
(437 puan) tarafından
Bak canım iyilikle anlat anlarsa anlar anlamazsa hatalariını yüzüne vur neden içine atiıp dert ediyorsun senden gideceğıne ondan gitsin ben her gece yatmadan önce gün icinde bana ne dediyse  birer birer yüzüne vuruyorum imalı imalı naz yapa yapa hhem naz yapıyorum hem lafı sokuyorum işine geleni dinler uygular işine gelmeyeni dinlemez uygulamaz aynı sekilde bende ona yapmaya başladım birazda o kudursun demi :)) o yuzden biz hic küsmüyoruz lafı sokuyorum uuyuyorum  :))
0 oy
tarafından
1 ayda cok uzunmus cnm. Ben 1 gun dayanamam
(1,311 puan) tarafından
Bir gün küssem hatasını hiç duzeltmez ki nasılsa küsuyo barışıyo diye. Bence biraz ağzı sürtülmesi lazım
tarafından
1 ay durunca burdaha yapmiyor mu o hatayi. Bence erkek milletinin umrunda olmaz sen uzuldugunle kalirsin 1ay
(1,311 puan) tarafından
Yapıyor ama 1 ay uzak kalınca bende cezaeını vermiş gibi hissediyorum
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Balık gibiyimdir hemen olayı sinirden unutrum benle dalga geçer neden sinirlendin diye :)) bende bir şey diyemiyorum :))) ama sinirim devam eder temizlik yaparsa affediyorum :D
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Bazı şeyleri unutmuyorum dibe iteliyorum:(( aramız iyiyken hatadır yapmıştır o da böyle olsun istememiştir diyorum ama başka bir hatasında en başa dönüyorum 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benim gibisin pek inatciyim bende :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 115 göst.
5 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 305 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Busra28 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 323 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 373 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde NY (63 puan) tarafından soruldu

379,603 soru

11,363,646 cevap

34,840 kullanıcı