0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (242 puan) tarafından
Mrb kızlar. Burnuma darbe aldım burnum bianlik sızladı sonra geçti 1 hafta oldu burnumun ucu bir şiş geliyo gözüme. Önceden böylemiydi bilmiyorum bi tuhaf göründü. Ama kan felan akmamisti herhangi bir ağrıda yok. Ama kırılmış olabilirmi bilemedim. Bilgisi olan varmı?

6 Cevaplar

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Kırılsa duramazsin lafına inanıyorum bazen kirilmasa bile duramıyorsun çünkü burun çok hassas. Burnunun ucu kirilmaz herhalde ya kıkırdak yapı ya. Kırıklar hep üstte oluyor kemiğin başladığı yerde 
(242 puan) tarafından
İnşallah öyledir teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kırılınca akmaz canım sen binfilm çektir yıllar sonra bi hasar çıkmasın ortaya
(242 puan) tarafından
İnşallah öyledir bundan önce dedem.anlatmisti kendi yüksek biyerdenn düşmüş oan burnu kırılmış ama hiç hissetmemis.doktor demiski burnun kırılmış ama kaynamış demis dedeme bende çok şaşırmıştım dusundumde benimde.oyle.olmasin :D
(14,428 puan) tarafından
Bazen zamanla eğriliyo canım ihmal etme
0 oy
(16 puan) tarafından
Kirilsa yerinde duramazsin.  Sen yinede doktora baktir. 
(242 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm dedem eskiden anlatmıştı kendi yüksek biyerdenn düşmüş oan burnu kırılmış ama hiç farketmemis ne ağrısı olmuş ne sızısı doktor demiş burnun kırılmış ama kaynamış demis çok garibime gitmişti umarım öyle bisey yoktur
0 oy
tarafından
Burnn kirlsa anlrsn merk etme farklı birşey o
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Ben burnumu kırmıştım, kırılsa öyle anlık bir sızlama değil yüzünü hissetmiyorsun resmen burnun nerede yerini bilemiyorsun:) evet kan da geliyor. Senin kırılmamıştır ama çatlama falan olabilir. Burun kemikleri çok inceymiş çabuk hasar alırmış. Müsait olduğunda hastaneye git baktır yine de. 

(242 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim ❤️
(2,211 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.
0 oy
(434 puan) tarafından
Kızımın burnu kırılmıştı öyle böyle değil ayaklarına kadar kan olmuştu heryeri gözlerinin altı morarmıştı kırılsa kesin anlardınız.
(242 puan) tarafından
Yaa gerçektenmi anladım canım cok sağol

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cansuyu89 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 384 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu