0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar bazen eşimin beni aldattığını düşünüyorum sanki bişiler gizliyormuş gibi sürekli eski sevgilisiyle rüyamda beni aldattığını görüyorum düşüne düşüne bi hal oldum hislerimiz yanıltır mı bizi

16 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Evet yanıltır 
(48 puan) tarafından
Gercekten mi paranoyak oldum sanki
(1,862 puan) tarafından
Insan oğlu hep yanilir
tarafından
Sehercim  merhaba ☺️
(1,862 puan) tarafından
Merhaba canım:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanıltabilir .Her zaman hissettigimiz şey doğru çıkmayabilir .

Ayrıca bu rüyaların sebebinin de bilinçaltı olma ihtimali de çok yüksek kuzu.
(48 puan) tarafından
Haklısın canım bende ne düşüncegimi sasırdım
0 oy
tarafından
Dun burda aldatma postu okudum gece ruyamda herif beni aldatiyodu ruyamda bi mafettim onu ama uyandigimda hala sinirim gecmedi adami resmen ise kovarak yolladim nasil biyer oldu artik bu dunya Allah hidayet versin karisini aldatan yavsaklara 
(48 puan) tarafından
Amin canım insllah ben yanılıyorumdur
(7,036 puan) tarafından
Bhahahah ay mihri ya :D yazık kız adama neye uğradığını şaşırmıştır gariban adam  sjsjsjjsjs
tarafından
Ay sorma diyoki girme la oraya bidaha piskopatt gibi bisi oluyon girince fjjfh burdaki postları gorse adamin agzi acik kalir ahhahah
(7,036 puan) tarafından
Hahahhaa adam tek posta kalpten gider
tarafından
Viiiyyy kiyamam evimin diregine djjdhd
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Ben şöyle bir şeye de inanıyorum, düşünerek bu olayı hayata geçirebiliyoruz. Böyle düşünme derim. 
(48 puan) tarafından
Böyle düşünmemiştim
0 oy
tarafından
Buradan etkilenmiş olabilirsin canım 
(48 puan) tarafından
Sürekli rüya görüyorum canım
tarafından
İlk evlendiğimde bndede oluyordu zamanla gectu
0 oy
tarafından
Ben pek yaniltacagini dusunmuyorum. Hissettigine gore bunun altinda birsey vardir. Takipte ol bence
(48 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ben ilk iki sene hep bizi bırakıp gittiğini hep aldattığını görürdüm ama şükür bize bağlı biri Bi sıkıntı yaşamadım şükür beş yıl oldu Allah kimseyede göstermesin 
(48 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benim genelde 6 ci hissin kuvvetlidir canım genelde çıkar ne düşünürsem yada gördüğüm şeyler ama bu kişiye göre değişir belki senin bilinç altından kaynaklanıyordur ,mesela ben bir fal bakayım birine çıkar o yüzden korkuyorum bakmiyorum kahve fali falan hiç kişiye göre değişiyor bu işler 
(48 puan) tarafından
İnsllah öyle bişi yoktur ya
0 oy
(78 puan) tarafından
Ben de böyle hissediyorum rüyada da gördüm ama bir şeyini yakalamadan ne yazık ki emin olunmaz canım, içini ferah tut ben hep inanırım böyle bir durum varsa rabbim insanın karşısına çıkarıyor 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Rüyanızin sebebi düşünceleriniz.Burda önemli olan nokta sizi bu düşünceye iten bazı durum ve davranışlar olabilir yada yanlış anlaşılmalar  rahatsız olduğunuz şeyleri karşılıklı konuşursanız çözülebilir. Tabi  yersiz ve gereksiz fazla kıskançlık yapan biri değilseniz.

Ama nadir de olsa bazen tamda hissetigimiz gibi de olabilir malesef..
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Kaynanam gibiler varmış demek ki oda her gece rüyasınds aldatıldıgini görür evleniyordu kuma geliyordu eski sevgilisiyle gülüyordu bıkınlık gelmiş bana o böyle diyince bence bu psikolojik bir rahatsızlık adam gelmiş 60 yaşına kim senin ciğeri 5 para etmez kocana ne yapsın lafım sana değil post sahibi:)) öyle içimi döktüm:))
0 oy
(437 puan) tarafından
Canım ben hamileykende sürekli eşimin bir eski sevgilisi vardı rüyamda hep bebeğimi kaçırdığını görüyordum hep aynı kaçirma ama farkli mekan diyim ama hep amacı oğlumu kaçirmaktı bi gün artik kriz gecirme noktasina geldim eşimin telefonuna bakıyorum hic bisey yok instagram face falan zaten kullanmiyor iyice telefonunu kurcaladım oda yok en son dayanamadım bir arkadaşımdan rica ettim iş yerini biliyordum oraya gönderdim git bak ne yapıyor diye evlenmiş ve işten çıkıp bulunduğumuz memleketten gitmiş:) bazen olabiliyor saçma sapan seneryolar yazabiliyoruz kafamızda 
0 oy
(970 puan) tarafından
Vala beni yanıltmadı rüyama bile giriyordu hep 
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Evet yanıltır sen öyle düşündüğün için rüyanda görüyorsundur
0 oy
tarafından
evt ozellikle buradaki aldatmalari okuyorsan kesin yaniltir sirf bu yuzden cikicam burdan da becerip gidemedim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hissedipte yanildigim çok az şey olmuştur. Genelde çıkıyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 180 göst.
2 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dilan28999 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 519 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 348 göst.