0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar bişey soracam ben 25 haftalık hamileyim ve doktorlar bebeğime kesin kız dediler ama ben nedense hiç kızım diye sevemiyorum hep elim karnıma oğlum diye gidiyor doğduğunda kız değilde erkek bebek kucağıma alacak gibi hissediyorum kendimi bu arada bitane dünyalar tatlısı kızım var bunun erkek olmasını istiyorduk ondan mı acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kesinlikle ondandir

Ben kizimda oglan

Oglumda kiz hissetim 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ondandır canım bende kız hissettim oğlum oldu:D

0 oy
(622 puan) tarafından

Bnde  kiz hissediyorum hep kizimmmm die seviom kocamda oglum die seviyo kiziom sus diom o kiz hisseder kuser sana diom:D

(6 puan) tarafından
Banada eşim kızıyor oğlum deme diye doktorlar kaç kere söyledi kız diye diyor ama benim nedense hiç kızım diyemiyorum
(622 puan) tarafından
Bizim daha belli değil cinsiyet etrafimdaki herkes erkk diyo kiziyorum kizim olcak diyorum erkk demeyin kuzum aliniyo diiom sinir oluom etrafimda da erkk meraklilari ay kizmi olcak diyolar he diom kiz olcak nolcak yani cahil insanlar iste
(6 puan) tarafından
Hayrlısı olsun canm benim belli de bakalım rabbimin dediği olur hakkımızda hayrlısı olsun inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende kız hissetmiştim hep erkekmiş :) 
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ondandir cnm ben ilkimde bildim doğru hissettm yani ne hissediyorsun dedi erkek dedim evet dedi <3

Şimdi 2. 'ye gebeyim doktorlar erkek gibi dediydi ama ben farkında olmadan karnımı elime götürüp kızım dedigimi farkediyorum galiba gönül kızdan yana olduğu için tek sağlıklı olsunlar da :angel:

(6 puan) tarafından
Tabi canım önemli olan sağlıklı olması rabbim hayırlısıyla inşallah gönlümüzün muradını nasıp eder
(5,436 puan) tarafından
Inşallah canım ♡
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Evet ondandır benimde 3 kızım olcak 37 +5 haftalıklığiz ben sanki hep erkek olcak diye düşünüyorum  
(6 puan) tarafından
Belki bir muze olacak hissettiğin gibi olacak canm rabbim gönlümüzün muradını nasip etsin inşallah hayrlısıyla

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 318 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
2 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dilan28999 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 519 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 467 göst.