0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından

Evet bıktınız eşimde eşim bitmiyor ki dert tasa fikir tavsiye ediyorum sizlerden. Şimdi hanımlar eşimle tartıştık dan sonra bu yüzüğü çıkarıyor koyuyor bı köşeye konuşmuyoruz pek bu arada sadece yemek yapınca yemek yedinmi açmısin diye konuşuyoruz oturup tv izleme yok sohbet yok çocukla oyun yok tek telefon var onda . Akşam yemekden sonra saat 9dan bu saatte kadar dışarı da arasam dert aramasam dert .Dün babası disaridayim diye aramisdi azar yemişdim bide  kocam dururken ne haddineyse insanın aklına binbir türlü şey geliyo bu durumu yasayan oldumu yani biraz saçma bir post ama yazım dedim uykusuzluk başıma vurdu :woot::silly::sleeping:

6 Cevaplar

0 oy
(522 puan) tarafından

Yat uyu bence hiç bişi olmazsa sabah olur :D

(522 puan) tarafından
Sana birşey soylimmi postlarini şaşkınlıkla okudum biraz eşine karşı tavrını koymalisin bukadar ezilme
(101 puan) tarafından
Sabah oldu ve ben uyuyanadim hem çocuk hem bu geldi sabah kavgamızida yaptık kalvalti dan önce iyi gidiyor bizde. Birde buraya yazıp da rencide edilmemek için yazmadiklqrim var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diğer postlarina da baktım tavır alman gerek kadin ilgi ile bağlanır erkek ilgiyle baglanmaz erkege karşı sınırların olması gerekir onsuz da var olduğunuzu gostermeniz gerekir. Yani her zaman taviz verme ezilen üzülen sen olursun takmadığıni görsün birazda
(101 puan) tarafından
Tavrımi koyuyorum bu sefer de ailesi araya giriyor aileme yalan şeyler söylüyorlar kızınız çok terbiyesiz ki sadece gereken cevabı veriyorum beni şikayet ediyorlar oğullarının da bı yerleri kalkıyor o yüzden ya bosanicaz yada bı açıklık getirexez aile olamadık bari jnsan olsunlar
0 oy
tarafından
Yüzük çıkarmak nedir çocukca hareketler 
(101 puan) tarafından
Bosancaz  ztn takmanın ne anlamı var diyor sebebi de benle alakası yok ailesi
tarafından
Evliliği gözünden çıkarmış
(101 puan) tarafından
inanır mısıniz eşimden para almam kuaföre gtmem kendim hallederim alışveriş yapmam 6 7 senelik kıyafetlerim eskiyeni atarım yeni belki oğlumla kombin için olur arkadaş ortamım pek yoktur dışarı gezmeye cok çıkmam bı tek ailem var onlsra batan başkada bsyim yok egerki bunlar yüzünden sikildiysa benden sonraki bunu soyar soğana çevirir
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç bişi yakmasın ne olcak
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bu adamdan adam olmaz. Koca olmaz, baba olmaz. Derdi amacı ne. Yüzük çıkarması demek sizi de evliliğiniz de gözden çıkarmış anlamına geliyor. Hayırdır sana böyle davranmasını ne. Kendisi bulunmaz Hint kumaşı mı. Aklında yada yanında kimler var da sana böyle şeyler yapıyor 
(101 puan) tarafından
Bana göre takıldığı insanlardan kaynaklanıyor ve birde ailesi beni istemiyor doğum sonrası baya değiştiler çocuğumu benden alıcaklar bodandikdan sonra
0 oy
(966 puan) tarafından
Bu yüzük takmamak beni hep iskillendirir benim ki de takmazdi cebine atardı sürekli yada unutuyorum derdi bilerek yapıomus megersem sevgilisi var diye . Tabi herkes bir değil bazıları yüzük takmayı sevmiyor 
(101 puan) tarafından
Ben kavgalı da olsak yüzük takılı gttim adalara aldatsam aldatirdim ama karakter meselesi ins vardır da mahkemede çıkar çocuğumu alamaz

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 611 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 728 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 394 göst.
0 oy
25 cevap 584 göst.

378,402 soru