0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar iyi günler öncelikle bu elti belası yetti koyde işlerimiz olduğundan çoğu zman koydeyiz onlarda öyle ayrı ev yok ortak olan şeylere bizim dedikleri için kavga çıktı uzatmicam konuyu sonra bu hep içeri dışarı girerken gülümser gibi nispet yapar gibi yapiyo bende sinirleniyorum niyeyse takiyorum ben uğraşmak bile istemiyorum resmen köydeki ortak evi bile benimsemiş elinden gelse kaynanamlar olmasa koymucak bile sizce bendemi o şekil yapsam yoksa görmezdenmi geliyim

7 Cevaplar

0 oy
(2,769 puan) tarafından
Sende içeri dışarı girip çıkınca gül. Fark ettiyse Senin kafana onu taktigini daha çok yapar. Hiç takma sonuçta ortak yer keyfine bak.
-Reklam-
0 oy
(1,595 puan) tarafından
O yokmuş gibi davranabilirsin 
(136 puan) tarafından
Umursama diyorsun yani demi
(1,595 puan) tarafından
Aynen canım hiç ilgilenme bile kafana göre takıl
0 oy
(421 puan) tarafından
Ortak olan şeyler ne mesela neyi sahipleniyor konu ev mal mulkse o tavırlar bitti bi avukata bakar nasil koymuyormus evi filan hayirdir. Neyi sahipeniyosa al kullan madem ortak mal...  bsey desin yiyorsa cevabini verirsin. 

kardeşlerin arasınıda bozar o tavırlar ilerde Yazik edecek gibi  duruyor.  
(136 puan) tarafından
Bozdu zatn
0 oy
tarafından
Yok muş gibi davran 
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Bence görmezden gel ilgi bekliyo belliki ilgilenen yok hırsını sizden çıkarıyo yok sayda iyice bokunda boğulsun
(136 puan) tarafından
Sanırım öyle yoksa bi insan neden güler dusundum cozemiyorum
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Sinirlendiğini anlamış ondan öyle yapıyor canım
(136 puan) tarafından
Nasıl yapiyim sence canim görmezden mi geleyim
(1,461 puan) tarafından
Eee tabiki. Ama bunu sırf onu görmezden gelecem diye yaparsan bostan yere vakit doldurursun. Bnm fkrim gerçekten onu gormezden gel. Keyfine bak. İşini yap. Gül eğlen. Bu şekilde olduğunda o kudursa da görmezsin gülse de görmezsin. Senin iyiliğini istemeyen biri seni kızdıran biri taktik yapacak kadar bile değerli olmamalı. Hayat senin hayatın. Ona sinir olarak, onu kizdirmaya çalışarak harcanmayacak kadar degerli
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Etli siniri napayım okudum yanlış yazmış dedim düzelteyim. :)) Sinirli eti yazacaktı galiba dedim :))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,649 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,649 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.