0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
25 aylık oğlum 2 ay olacak ilk zamanlar 2 hafta anca alıştı fakat. Bu 1 haftadır ben wc götürmesem altına çiş yapıyor. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hazir degildr ondn 

(909 puan) tarafından
Canım hep çiş var diye söylüyordu. Kaka var derdi
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bi ara oluyor öyle sıkıntı yapma altında bağlama bağlamaz zatn 2 aydır takmıyormuş, Bi kaç güne düzelir o söylemese sen götür 
(2,804 puan) tarafından
Bizde aynı yeni çiş diyor ama altına kaçırınca :=) kakasını yapmış gelmiş anne çiş diyor baktım yapmış altına  :))) halbuki çiş demeden önce elini götürür tutardı yapmazdı, kovadan  değildir sanmıyorum, Bi zaman tepiyor öyle diyolar yada üşütmüş olabilir bak ondn tutmaıyordur tuvalete kadr
(909 puan) tarafından
Ne bilim canım altına kaçırınca istemsiz kızıyorum sanırım oda Altın yaparak tepki veriyor. Tekrar bez takmak istemiyorum
(2,804 puan) tarafından
2 aydır takmıyorum diyorsan o çocuk alışmıştır bezsiz dolanmaya istesende bağlatmaz artık, kesin idrar yollarını üşütmüş tür kızma ki yapmasın sen anlat ona altına yapma flan de
(909 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler. Ayağına çorap takmıyorum sıcak diye ondan olabilir mi deneme yanılma yolu ile öğrenecem.
(2,804 puan) tarafından
Oda olabilir yada farkında olmadan altını gece ıslattı ustünde kurudu fark etmedin,çorapsız dolandışı içinde olabilir küçük daha öyle öyle öğrenecekler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.