0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (76 puan) tarafından
Zor başladık ama söylemiyor kaç kere altına yaptı ben götürürsem yapıyor ne yapacağım tecrübeli anneler yardım

5 Cevaplar

0 oy
(6,240 puan) tarafından
Bizde bugün başladık aynı hemen söylemesini bekleme sen soracaksın sürekli 
(2,675 puan) tarafından
Gün belli oldu mu canım
(6,240 puan) tarafından
Yani inşallah bu cuma belli olucak ama benimkinin dakikası yok pazartesi anca belli olur
(76 puan) tarafından
Sizinki söylüyor mu
(2,675 puan) tarafından
Havalar da güzel oldu şimdi zike ayrı güzel yeşildir Esmacığım tez zamanda gelirsin inşaallah
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Bende 2.5 yaşını geçince başlattum benim kızım var değişiklik gösterirmi bilmiyorm cinsiyet . Her 45 dk da bir tuvalete gidiyorduk canm lazımlık almıştm sen onun söylemesini bekleme ilk 3 gün her 45 dk da bir götürki tuvaleye yapsn yapıncada alkışlayın binevi oyuna çevir . Altına yaparsada hemen değiştirme birwz ıslaklıktan rahatsz olsnki anlasın tuvaleye yapması gerektiğini
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Çok nadir söylüyorlar yaklaşık birkaç ay sürüyor belli aralıklarla siz sormalısınız 
0 oy
(7 puan) tarafından
Ben kızımda 2 yasinda başlamıştım eğitime tam 1 ay sonra kendisi söylemeye başlamıştı inşallah seninki daha kısa sürer.
(76 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(972 puan) tarafından
Sık sık götür bakalım gelmiş mi de gitmek istemezse öyle şöyle arada da sor geldiyse gidelim mi alışır öyle bn öyle yapmıştım şuan üç yaşında ama geceye hala çare bulamadjm kalkmıyor gece bide çok su içiyor gece bezlemeye devam ettim tekrar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 146 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,810 soru

11,369,480 cevap

34,852 kullanıcı

...