0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşım hamile test yaptı hamileymiş direk çift çizgi net çıktı adet gecikmesi vardı... 

Doktor 2 haftalık anca sadece kese gözüküyor demiş ama birde kist olduğunu yeni olduğunu söylemiş ? 

Sorum şu tuhaf bilgi edinmek için soruyorum

1 2 haftaliksa hemen teste nasıl çıkıyor net birsekilde 

2 sorum da kist yeniymis doktor birsey dememiş sadece gözlem içinde olacaksın 2 hafta sonra gel hem bebegi görelim demiş  bu kist nasıl oluyor da oluyor küçükmüş yeniymis yani bundan 6 ay falan oluyo gitmişti gözükmustu birseyi yoktu gidermi sizce o kist

3 Cevaplar

0 oy
(2,700 puan) tarafından
2 haftalik dediğiniz adetle birlikte 4 haftalık filan oluyor. Döllenmeden 14 gün sora belli oluyor zaten. Kist eriyenbilir doktor takip etsin birşey olmaz insallah
-Reklam-
0 oy
(7,375 puan) tarafından
2 haftaliksa kese oluşmaz ki canım adetle 4 5  haftalık sayılır ki bu da teste net çıkar kist kontrolüne de gitsin bir şey olmaz Allah'ın izniyle 
tarafından
Bende onu anlamıyorum bilmislikte yapmak istemedim kafam karıştı
(7,375 puan) tarafından
4 haftalık hamileydim doktora gittiğimde 1 hafta sonra gel keseye bakacam demişti bana doktor o konuda biraz saçmalamış sanki kist te hamilelikte oluşmuş olabilir zamanla geçer geç döllenme de olsa yine o kadar küçükse kese olmaz ki
tarafından
Şey dedi arkadaşım dayanamadım söyledim oda 2 haftaliksin dememiş sadece kese oluşmuş demiş..
Benim doktorumdu zafen bende memnun değildim devam ettiğim için onda devam etmiştim.  Ona da bir kaç kişi demiş doktoru beğenmediğini hareketlerini oda başka doktora gidixek . Sadece 10ngun sonra duyabilirsin demiş kalp atışlarını demiş.  Hiç erir o olur bu olur dememiş Sadece gözetim altında olursun bakicaz  demiş doktora siz bursey sormadan birsey söylemiyor ondan sevmiyorum biraz da paraci sonrada  anladım
(7,375 puan) tarafından
Anladım canım en iyisi değiştirin
0 oy
tarafından
Doktor saçmalamış önceki adetin ilk gününe göre hesaplanır ve kist gebelikten dolayı çıkmıştır gider o zamanla
tarafından
İste bende onu anlamadım 2 hafta diyor yaani imkansız 2 hafta olması.. hani hamile olmamış birisi olsam tamam yaani çokta bilmişlik yapmakta istemedim açıkçası.  Yaani en son adetten sonra hesaplanır hayır doktorumuz da aynı kişi 33 haftadan sonra farkedip bırakmıştım iyi ki de bırakmışım. Yaani kese var demiş 2 hafta sonra gel falan demiş bence doktorun düşündüğü başka birsey var ya söylemek istemedi o an

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.
4 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 474 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aylin35ksk (932 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 81 göst.