0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (201 puan) tarafından

Merhaba kızlar oğlum tam 26 aylık ve inanılmaz derecede iştahsız hep zorla kızarak yemek yediriyorum hiçbir şey yemek istemiyo bıraksam bütün gün aç durur.. Bugün eczaneden şöyle bi ilaç aldım aranızda kullanıp faydasını gören oldumu yada bana bi öneriniz varmı fikirlerinize gerçekten ihtiyacım var 

image

4 Cevaplar

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Keçi boynuzu özü tavsiye ettiler aldım bnde onu deniyecgm bakalım işe yarayacak mı bu tarzda şuruplar işe yaramadı bizde bu dgl de başka bir şey almıştm
(201 puan) tarafından
Keçi boynuzu özünü denedim canım oda işe yaramadı bizde ilk defa böyle aldım inşallah faydası olur
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Eşimin kuzeni eczacı bizde söyledik ama bunlar işe yaramıyor dedi en güzel çözümü çörek otu yağında buldum ben iştah açmaya birebir 
(875 puan) tarafından
Onu nasıl kullandın keki canım benim oğlum hasta oldu yeni kendine geldi ama hastayken de şimdi de hiçbir şey yediremiyorum
(201 puan) tarafından
Nasıl kullanıyosun canım çörek otu yağı nı
tarafından
Aynen nasıl kullanıyorsunuz suda kaynatıp içirmeyi okumuştum ben nette
(1,389 puan) tarafından
Yok cnm güvenilir bir aktardan çörekotu yağı alın sbah ve akşam TOK karnına 1 tatlı kaşığı verin. Aç karnına vermeyin iştah kesiyor
0 oy
(426 puan) tarafından
Bunun portakallısını denedim işe yaramadı canım :(
(201 puan) tarafından
Of ya gerçekten mi inşallah bizde işe yarar
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Yemeyen çocuk ne kullanırsan kullan hicbisekilde yemez benim kullandığım vitamin iştah açıcı kalmadı bunuda kullandım Dr önerisiyle raporlu mama bile kullandım pedegoga bile gittim  sonuç hicbisey yemiyor yemiyor 

Yaşı 11 oldu 
(201 puan) tarafından
Of ya öylemi diyosun nebiliyim ya bi çocuk çikolata yemezmi onu bile yemiyo o az bile olsa bişey yesin diye ben kafayı yiycem az kaldı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 76 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Beyzanurw (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mrvgul (3,086 puan) tarafından soruldu

380,517 soru

11,392,974 cevap

34,903 kullanıcı