0 oy
1,052 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhabalar. Eşimin erkek arkadaşının düğünü var ve tüm erkek arkadaşları toplanıp birlikte gittiler. Aralarında birkaçı nişanlı biri evli diğerleri de bekar. Yani diğer arkadaşlarının eşleri gelmeyecek. Eşimde seninde gelmen doğru olmaz deyip götürmedi. Siz olsanız eşinizi düğüne yalnız gönderir misiniz? 

55 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gönderirim. Tanımadığım onsanlarla beraber ortamda bulunmaya bayılmıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bizimkide öyle olduğunda beni götürmüyor arkadaşlarıyla gidiyor
0 oy
(11,438 puan) tarafından
Ben gönderirim ki zaten eşimin köyünde kadınlarla erkekler ayrı oynar gitsem de giremem iclerine
0 oy
tarafından
Yanlis birsey yok bunda tabiki gidebilir.

İzne de gerek yok, ikimiz de koca koca insanlariz ne izni :)
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Eşleri olsada olmasa da evlide olsa bekarda olsa düğün dünyanın diğer ucunda da olsa gidebilir izin almasına gerek yok zaten bende aynı şekilde tabi ki bunlar Güven meselesi 
0 oy
tarafından
Gonderirim nolcak ki gecende esimin is yerinden arkadasinin dugunu vardi bende tanimiyordum dedim sen git zaten gitti 1 saat durdu geldi arkadaslariyla 
0 oy
(356 puan) tarafından
Gitmem ama yollarım 
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Gidebilir çünkü o bana bu konularda asla karışmaz benimde hakkım yok o yüzden ve tabi güvendiğim için 
0 oy
(8,364 puan) tarafından
Ya ben tek gitmesine içerlesem de nihayetinde onunda kendi arkadasları felan var.Gitmişliği var bi kac kez hatta şehir dısına da cıktı.Bu konuyu buyutme elbette gidebılırsın de ve bunu sorun etme eşin mutlu olursa senide mutlu eder.
0 oy
tarafından
Gidebilir tabiki ve daha önce de gitti arkadaşları nişanlı ve bekardi bir tanesi tek evliydi onlar toplaşıp gittiler ben gitmedim 
0 oy
tarafından
Niye göndermeyim ya . Saçmalığa bak ne olacak orda kendine yeni karı mı bulacak?
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kocaman adam izin mi isteyecek çocuk gibi. Haber vermesi yeterli gidebilir tabii ki.
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Gönderirim çok kez de o şekilde gönderdim 
0 oy
(5,000 puan) tarafından
O kadar erkek içime bende girmem cnm gitsin bana karşı bı yanlışı yoksa eğer ona güvenim tamsa yollarım ki yıollardim bn 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Tabikide goder düğüne gitmek icin izinmi isticek kac yasinda adam cocukmu bu kolundan tutup bende gideyim 
0 oy
(5,911 puan) tarafından
Öfff evcil hay.vanım değil o benim birey ve kendine ait hayatı var kiminle napacağınada ben karar verememem arkadaşlarınada bize karşı yanlışlarını görmediğim sürece müdahale etmem o evli bu bekar ne saçma ya evlenince bekar arkadaşlarımla muhabbetimi kesmedim gayet buluşuruz eşimdende bunu isteyemem. Ayrıca izin istemez haber verir. 
0 oy
(618 puan) tarafından
Gider bazen düğün olur dobdukten sonra söyler takilmam hiç 
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben heryere niye gideyim onunda benimde yalniz gideceğimiz yerler olur o kadar arkadaşı anlastilarsa bana sormasına bile gerek yok 
0 oy
(887 puan) tarafından
Sonuçta eşleri gelmeyecek gidipte adamın yanında sap gibi neden oturayım ya da neden göndermeyeyim erkek erkeğe gitmişler yani bir sıkıntı göremedim ben 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Gönderirim bunda ne var ki,çok normal bişey

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 564 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,729 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 659 göst.