0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Son 1 senedir balık üretimine taktı kafayı kaç balık kaç akvaryum gitti geldi akvaryumlar patladı her yer su oldu neler neler herneyse en sonunda kullanmadığım tuvalete döşe tahta kur akvaryum bir tane de mutfak da olsun dedim kurdu ama bütün ilgisi onların oldu eve gelince uyuyup kalan adam onlarla ilgilenmeye başladı bende bir şey isteyince küfür eder neyse pazar günü kahvaltıyı hazırladım arkadaşının birini çağırdı eve 1 saat gitmedi yaptığım her şey soğudu öğlen de 2 oldu öyle böyle değil çok kötü kavga ettik. Tamam saticam hepsini dedi. Fakat bugün yine mutfaktan kaldirayim akvaryumu tuvalete set alayım gözün görmesin demeye başladı çok uğraşmam yem atarım vs diyor. Lakin ben istemiyorum onlarla ilgilendiğini gördükçe boğuluyorum. Parası var diyor para da istemiyorum. Ben annem babam yanımda olmadan sevgiye ilgiye muhtaç büyüdüm babam her istediğimi alırdı ama sevgi göstermez uzak dururdu. Evlendim kocam da aynı her istediğimi alır ama ilgisi bana değil. Siz olsanız izin verir miydiniz tuvalete yeni bir akvaryum kurmasına mutfaktakini kaldircakmis. Sırf bu ay 2.000 harcadı o balıklara deliricem akıl verin

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Disarida gözü olacagina ugrassin işte  evinde yaninda
tarafından
İlgisi yok ki nasıl yanımda
tarafından
Soyle dusun en azinda disarda degil yolunu beklemiyorsun nerde napti kiminle konustu ne yedi.ne icti derdin yok onu dedim.
(45 puan) tarafından
ilgisz olan bu sefer balik bulmaz baska.sey bulur mesele balik degil sirf ilgilensin diyr boyle dusunuyosan umdugun olmayabilf
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
****** beslemesi iyi bir sey ama eşin baya abartmiş
0 oy
(17,786 puan) tarafından
Bence kaldirsin direk hepsini balik icin evin huzurumu bozulur ya
tarafından
Sen sus gardaş :)
(17,786 puan) tarafından
Buda hep beni susturuyo la :D
tarafından
Başka kimseye gücüm yetmiyooo :)
(17,786 puan) tarafından
Ahahahha aşkoom takiliyorum naptin bakim
tarafından
Uyuycam da bi bakim ayşaam napıyo dedim :) maşallah iyisin :)
0 oy
tarafından
Balıkları başka yere alır akvaryuma onu koyardım. O zaman görürdü ebesininkini :)
0 oy
tarafından

İzin vermezdim evde******n beslemeye karşıyım buna balıkta dahil o kadar masrafı bana ve çocuklarıma yapsın isterim

0 oy
(14,079 puan) tarafından
O kadar paraya yazık 
0 oy
tarafından
Eşin izin alma, izin verme noktasından cıkmış artık. Onda bağımlılık yapmış. Anlattıklarından izin vermesen de yapacakmış gibi görünüyor 
tarafından
Şu an trip atıyor laf söyleyip duruyor duygu sömürüsü dayanamayıp tamam dememi bekliyor
tarafından
Insallah kazanan sen olursun zor bir durum
0 oy
tarafından
Hayvanları seviyor eşin bir kaç postunu okumuştum
tarafından
Beni bu kadar sevmiyor dün ağlamaktan gözlerimi açamadım başımın ağrısı cabasi
tarafından
Sen eşini çok seviyorsun biliyorum sizin güzel bir aileniz var hiç üzülme hevestir geçer zaman ver sen ısrarla yok yok dersen inada binebilir kafasına sokarsin iyice
0 oy
(883 puan) tarafından
Bırak ilgilensin bı sure sıkılır 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Seninki parayı çok bulmuş sıvıyacak yer arıyo bence balığa 2000 tl harcamak nedir ya.. Sen onu borca sok araba ev filan yatırım yaptır her ay o kadar para kalıyosa elinde. Ki ben de ****** ticaretine, evde bu tarz beslemeye karşıyım. Bence günahına giriliyor küçücük yere tıkıyorsun wcde balığın ne işi var yani... Canlı bu farkına varın lütfen. 
0 oy
tarafından
Balıklar evden gidince seninle ilgilenecek mi pekii 

Eyer yine ilgilenmeyecekse bırak dışarıya dadanacağına evde onlarla uğraşsın 
0 oy
(286 puan) tarafından
Sende eve kedi anketi besle veya kus al bütün ilgin ona alsin bakalım nereye gidecek bu yolun sonu 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım eşine i yemegi yeme diyeceğine tabağa başka bir yemek koy canı sıkılmasın başka yere yönelmesin yanında dursun sende kendinle ilgilen 
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım eşine kızıp kavga edeceğine yaptığı işi sahiplen sende onunla ilgilen onlarla ilgili sohbet et eşinle balıkları sevmeye çalış eşin onlarla ilgilenirken yardım et bak o zaman herşey daha güzel olacak benim eşimde tavuklara çok düşkün sürekli yanımda bile değil geldiği zamanlarda çokça onlarla ilgilenir başlarda çok sinir olurdum sürekli kavga  ederdim ama baktım elime hiç bişey geçmiyor bende o napıyosa yanında oldum hiç değilse evde oturuyor kötü bişey yapmıyor dedim ve inanki daha mutlu olmaya başladım sende öyle yap bak o zaman herşey değişecek
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Benim eşim akvaryum hastası salona kocaman akvaryum kurdu yavruyken aldı büyüttü sattı yenilerini alcak şimdi. Onlarla mutlu oluyor bazen saatlerce onu temizler,oturur izler çok seviyor  Banada ilgisiz davranmıyor  o yüzden karışmıyorum hayatta tek hobisi bu çünkü neden kısıtlayayımki

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 557 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,727 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
0 oy
18 cevap 449 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu