0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (293 puan) tarafından
KıZlar ben komşumdan şüpheleniyorum evime de sokmuyorum zaten ama ayakkabılarm falan dışarda ben ne zaman kapımı kiteyip dışarı  çıkçak olsam bu da kapısınınaçıyor ben dışarı çıkana kadar bekliyor bikaç kez de bnm katıma çıkmşlığı var katta başka daire yok benden başka bnmle zaten küs bu apartmana taşındım taşınalı eşimle aramz bozuk komşumla mahkemelyz kendisinn de bu işlerde parmağı var hatta zaten başkasına da bnm hakkımda okuduğunu vs söylemiş eski yazı vs biliyor

Neyse büyü vs işlerinden korunmak için ayetel kürsü nas felak okurum var mı bildiğinz başka dua

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Birşey var ama yapmazsın muhtmelen yapacaksan özelden atayım 
(293 puan) tarafından
Atarsan memnun olurum canım
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Evini sirkeli suyla sil bakara suresi ac onunla birlikte sil kuzum Allahın izniyle dualarida okurum yazmışsın bisey olmaz inşallah 
(293 puan) tarafından
Hep öyle yaparm zaten sağol canm
(1,389 puan) tarafından
Bnde bu yorumu yapıcaktım aynen byle uygula cnm bakara suresi hep açık olsn evnde
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Derdi ne seninle biyü yapıcak kadar
(293 puan) tarafından
Kız anlatsam sabah olur kadın deli taşınıcam zaten onun yüzünden büyük ihtimal geçen sene sülalesini üstümüze saldı Allah a havale ettm tez zamanda alsın hakkımızı
(17,876 puan) tarafından
Anlamadımki ne sorunu var değişik biriymiş
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Sabah 7 akşam 7 kere ayetel kürsi oku zırh gibi korur seni ayakkabılarını da al içeri gülüm tutma dışarıda 
0 oy
tarafından
Neden sana büyü yapsın ki hemen kötü düşünme bence 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Her gun evinde telefondam bakara suresini ac evi sirkeli suyla bir  guzel temizle Allaha bocla dua et korkma
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Sirkeli suyla her yeri sil aynı anda da Felak nas oku. Bende de çektim bu büyülerden Allah bildiği gibi yapsın çekemeyenleri 
(293 puan) tarafından
Nasıl kurtuldun canm
(2,387 puan) tarafından
Bize iki defa yapılmıştı. İlkinde eşimle nişanlıydık arabasına iğne batırmışlar hoca sizi ayırmak için yapılmış demişti. Laflarınız birbirinize iğne gibi batsın vs. onu bozdu öyle. İkincisinde evde koltuğa domuz yağı sürmüşlerdi koltukların kılıflarını değiştirdik. Hocaya gittim muska verdi bana dua yazdı suyun içine koyduk bir hafta kadar içtik o suyu eşimle. Sonra geçti gitti rahatladık. Çok çektim ama Allah sorsun hesabını yapanlara hakkımı helal etmiyorum hiç birine
(293 puan) tarafından
Canm aynı biz biz de birbirimize ne desek batıyor iyi bişey bile bu eve taşınmadan önce böyle değildik insan fark ediyor değişikliği
(2,387 puan) tarafından
Etmez mi biz neler yaşadık eşim en ufak şeye kavga çıkarıyordu kaç defa beni evden kovdu ama şimdi o halinden eser yok çok şükür
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Yunus süresinin 81.ayetini yazıp kapına as. Sürekli kapı eşiğini kontrol et Domuz yağı falan sürebilir.zaten evde ottan boktan yere kavga oluyorsa bilki buyu var.bn çok çektim vlla.yapanlarin elleri kırılsın.dogmamis çocuğumun besigine sürmüşler Domuz yağını düşün 
(293 puan) tarafından
Canım daha önceki evimizde böyle değildik şimdi yok yere kavga ediyoruz her laf batıyor birbirimize insan fark ediyor kapıya asarım duayı başka yapabilceğim bişe var mı canım
0 oy
(48,735 puan) tarafından
kendisine doner insallah 

evden cikinca pat diye geri dön ayakkabida birakma kapida
(293 puan) tarafından
Canım içeri giriveriyor ama bu kadar bana  takıntılı hasta olması canımı sıkıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 315 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 958 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 882 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde poyrazlina22 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 69 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı