0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Bugün bir post açmıştım Kayınvalidem kızımı kardeşinin yanına cezaevine görüşe götürmek istiyor diye Kayınvalidem bugün sordu yine görüşe götürelim mi diye  ben de gitmesin dedim babası yok dedim bende gidemem hamileyim ki istemiyorum gitmesini ama böyle yüzüne bakamadım kırmamak için Kaynım var 20 yaşında bana öyle bir bakışı vardı ki niye soruyorsun sen buna minnet eder gibi der gibiydi nefret ediyorum onun pis bakışlarından Bir de ben bunların dedelerinden hiç hoşlanmıyorum kayınvalidem hep över babam şöyle babam böyle Sana göre öyle Olabilir Herkes sevmek zorunda değil adam beni hep görümcemle kıyaslar kız bir naneye dokunmaz bir iş yapmaz Ben de elimden geleni yaparım adam bana hep laf sokmaya çalışır Ben de sevmem Tabii ki Neyse bu dedeleri bir gün telefonla konuşuyordu Ben de o an bir şey sormaya çalıştım fark etmeden kaynımın bana öyle bir bakışı var ki dövecekmiş gibi tabii eşim farkında değil görümcem de aynı yanlışlıkla yemek yerken kendi önümdeki yoğurdun kenarını batırdım bana öyle bir pis bakışı vardı ki anlatamam Neden böyle küçük kardeşler büyükleri sindirmeye çalışır eşime öyle bir pıstırmışlar ki Onların yaptığı her şeye gülüp geçiyor Hatta korkuyor diyebilirim Kavga çıkmasın diye Neden böyle ya neden ben zerre yorum yapmam hayatlarına oturuşlarına kalkışlarına bunlar bu gururu haddi nereden buluyorlar

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızın kaç yasinda
(134 puan) tarafından
16 aylık
tarafından
Yani sende gitsen olurda sen gitmesen çok zor çünkü muhtmeleen açık görüşe goturcek araması falan çok sknti çocuk perişan oluyor
(134 puan) tarafından
İlk gittimizde eşimle bende gittim bide k. Validem zor ideare ettik çocuğu bir sürü göz muayenesi kapılar falan ya bizi bulaştırmasa ne vardı kendi gitsin sözüm yok ben evdeyken bu durum yüzünden yeterince suistimal ediliyorum zaten
tarafından
Tm da kocasının dayısının görüşüne gitmesine ne gerek var çok saçma
-Reklam-
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Kaynın kafayı yemiş herhalde.
(134 puan) tarafından
Bilmiyorum neresini yedi egosit çünkü bende boyun eğen gevşek bi tip değilim o güçlerine gidiyor gönül dağı dizisinden onun yüzünden nefret ettim herkes susacak o tv bakarken çıt çıkmayacak
0 oy
(48,680 puan) tarafından
ufacik cocugun cezaevinde isi ne anasindegil babasi degil babasini dayisi yani ömrü hayatinda gormese hicbirsey kaybetmez 
tarafından
Ben oğlumu daha 40 i çıkmamıştı götürdüm ☹️
tarafından
Senin oglunun babası
Bu kocasının dayısı gerek yok
(134 puan) tarafından
Bunu akıl etselerdi böyle yapmazlardı
(48,680 puan) tarafından
ama senin oğlunun babasi dedim ya annesi degil babasi degil diye
esinin dayisina goturur musun gormesede olur ne isi var dersin
umarim yasinda kavusur babasina
(134 puan) tarafından
Ya arkadaşlar herkesin başına gelir hayat bu insanları dışlamıyorum zaten ama bize ne biz niye bu kadar maruz kalıyoruz çocuğumun babası olması çok başka ben görül günlerini iple çekerdim k. Validem adamın çocuğuna bakıyor zaten kızım bi torun olarak yeterince suistimal ediliyor
0 oy
tarafından
Cezaevındekı ozbabası degılse cocugun oeda ne ısı var mılyontane hastalık var ya
(134 puan) tarafından
Düşüncemesiz işte yeterki içerdeki adam mutlu olsun
0 oy
(13,066 puan) tarafından
Cezaevi ne alaka ya küçücük kız annesi değil babası değil mahkum babasının dayısını görsün diye cezaevine götürmek mi yuhhh kafayı yemiş bunlar memur olarak çalıştım işe giderken bile götürmek istemezdim çocuğumu oraya canım sen bosver kccani seni sindirmelerine fırsat verme onların o bakışlarını görmezden anlamazsan gel umursama hiç birini kaale alma kendini de her durumda kendin savun iş patlak verirse de eşin tavrını ona göre koyar 
0 oy
(293 puan) tarafından
Evin agası kaynin galiba. Büyük abi olarak kocanın yapması gerekenleri o yapıyor galiba. Gereksiz yere simartmislar. 
(134 puan) tarafından
Sen ne diyosun ya  ne şımartmak k. Pederimde çok ukaladır onu bile pıstırmış adam çocuktan korkuyor tek duam bunları yola getircek bi elti
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Allah aşkına el kadar  çocuk  kaynananın  kardeşini  görse  ne görmese ne birde  öyle  bir  ortama sokulur mu ya  valla  geri  kafalılık  değilde  ne sakın  gönderme başına  birşey  gelse  nasıl  hesap  verecekler  akılsızlık  yani  dıdının dıdısından  bebeğe  ne :getlost:

(134 puan) tarafından
Öyle şeymi olur canım sende aaaa herşeye boyun eğeceksin

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 576 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nazife (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 491 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu