0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar selam, kayınvalidemgil şehir disindan geldiler, dün bana sormadan burda yaşayan akrabalarını evime çağırdı, ben hamileyim bazen ayağa bile zor kalkıyorum.

Akşam akrabaları gelecek, onlar için tatlı kurabiye vs bı şey yapmaya çalışıyorum, eşimde aldı annesini babasını kardeşini dışarı deniz kenarinda gezmeye gitti. Yani anlayacağınız akşam misafirleri gelecek ben hazırlık yapıyorum bu halde onlar dışarda gezme derdindeler. Napacagimi bilmiyorum artık çok bunaldımmm. 

Eşimden bile nefret etmeye başladım bu şekilde davranışlar çok canımı sıkıyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(8,174 puan) tarafından
Yuh hem misafiri kendileri çağırıyor hemde sana yemek yaptiriyolar seni yanlız bırakıyolar pes
-Reklam-
0 oy
(2,743 puan) tarafından
Bu misafirler gelip gitsin kaynanana bir şekilde ben çağırmadan misafir çağırma diye söyle veya hamilesin elini hiç bir şey e sürme nasıl çağırıyorsa öyle de halletsin 
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Hiç birşey hazırlamam senin yerinde olsam başım döndü der yatarım
0 oy
(873 puan) tarafından
Ay ben olsam şeytanca şeyler yapardım :D 
0 oy
(14,956 puan) tarafından
Net söylüyorum hiç bir şey yapmazdım ya nerde kocan bacım demedim mi ben kendime zor yetiyorum hadi annenler misafir ya o gelenler 
(24 puan) tarafından
Anlamıyor ki, annemgil 10 gün burda sabret diyip çıkıyor.
(14,956 puan) tarafından
Tamam annengili ağırlarım elimden geldiğince ama bu halimle bu kadar işi tek başıma nasıl yapayım de valla öküzler ya hepsi mi aynı olur
(24 puan) tarafından
Dedim vallaaa canımm aynı soylediklerini söyledimm ama yokkk ben yardımcı olurum diyor ama yok yani, tek başıma bırakıp gittiler
(14,956 puan) tarafından
Hiç özenme aman çeşit olsun aman duysunlar söyle böyle diye uğraşma kendini ve bebeğini düşün ikinizde çok değerlisiniz gerisini salla

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Dilaykorkmazoglu (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde 2801 (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 302 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &rumrum& (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 265 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,687 puan) tarafından soruldu

395,504 soru

11,831,443 cevap

35,902 kullanıcı

...