0 oy
608 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar ya 2 senedir evde duruyor  hiç kullanmadim çalıştığım dönem patronum almıştı nadil kullanacağımı bilmiyorum napa bilirim yardimci olursanız sevinirim :angel:<3

image

14 Cevaplar

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Tencere fırın kız ressmen bu herşeyi yap içinde :) 
-Reklam-
0 oy
(62 puan) tarafından
Fişe takıyorsun etini helvanı  sulu yemeklerini aynı ocakta nasıl yapiyorsn onun icindede yapabilirsin :) benimde niyetim var böyle bisey almaya nasip olmadı bi turlu
0 oy
(659 puan) tarafından
Ne yapcan bildiğin tencere yemeyı gıbı yemek borek yapcaksan tepsı boregı gıbı  yapcan tencerede ama cevırceksın bı o zorlugu var yufkayı tencereye dızıp yqpcan
0 oy
(118,989 puan) tarafından
Patatesle tavuk muhtesem oluyo ayrica pirinc pilavini tane tane yapar gozlemesi muhtesem oluyo bende bundan var da silex bazlama makinasi almaki istiyom
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Valla ablamlar içind e mevlit pilavı bile yapiyo tavuk kızartması çok güzel oluyor küçük bulsam bende alirim
0 oy
(405 puan) tarafından

Uff annem bunda lahmacun pide börek patatesli etli yemek falan. Bazen ızgara ne desen yapardı ya benimde vardı kayboldu taşınırken nasıl olduysa :D

(557 puan) tarafından
Kayıp mı oldu allah seni naapmasin nasil kaybodu kız:D
(405 puan) tarafından
Ah bı bilsem :D kimsenin günahını almak istemiyorum o yüzden kayboldu diyorum herkesin gözü vardı zaten gözleri çıkmayasıca :D
0 oy
(199 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok kullanışlı kızartma bile yapıyorum bir defada kızartıyor herşeyi yağda sıçratmıyor her türlü yemek pişirebilirsin
0 oy
tarafından
Bundan esimin yengesinde var neredeyse her yemegi yapiyor pizza pilav sulu yemek balik 
0 oy
tarafından
Çok harika bişey ya , bende almayı düşünüyorum. Börek ,pizza , pilav  ,kavurma... Annemlerdeyken vardı tüp bitse bu kurtarıcı oluyordu ayrıca ne pişirsen çok güzel oluyordu.
0 oy
tarafından
Canım bizimde var herşeyi yapıyoruz icinde
0 oy
(15,527 puan) tarafından
Benim var kızartma pilav balık sulu yemek ne olursa yapıyorum içinde özellikle misafir gelecekse ve çok. Kişiyse çok güzel oluyor 
0 oy
(557 puan) tarafından

Valla bu harika bişey bende almak istiorum bundan senin elinde var kullanmiosun ask olsun:D sulu yemek bile yapilior bunda pizza yap lahmacun yap ne istiosan yap yani :D

0 oy
tarafından
Ben 3 yıldır kullanıyorum kendi ısısını kendi ayarlıyor çok fazla ısınınca ısısını düşürüyor karnı yarık için hamur işi için kavurma için çok güzel oluyor hatta çorba bile yapabilin kaynanam yapmıştı tavuk kızartabilrsin geniş genii 
0 oy
tarafından
Tencereyi nasıl kullanıyorsan onu da bu şekil kullanabilirsin.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
2 cevap 93 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde sumeyyee (679 puan) tarafından soruldu