0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (471 puan) tarafından
Özel devlet hastanesi farketmez oldu iki defa bebeklerimi kaybediyorum sebebini arastirmak istiyorum bildiginiz var mi acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(1,224 puan) tarafından
Benimde 2 kaybim vardi arastirilmadi devlette arastirmiyolar onemsemiyolar bile. Bu hamileligimde ozele gittim kontrole doktor dedi neden arastirilmamis arastirilmasi lazim diye. Ozgul bekar ismi
(471 puan) tarafından
Nelere bakti acaba  bide muayene fiyatini ogrenebilirmiyim
(3,880 puan) tarafından
Nelere baktı derken. 3 gebelgimde de her türlü kontrolümü yaptı doguma da dahil. Gayet memmun kaldım . Muayeneyi bilmiyorum  esim banka çalışanı ödemiyoruz. Ama en son 115 tl duymuştum.
(1,224 puan) tarafından
Nelere bakti diye bana dedi sanirim bendr kayip yasadim dedim ya. Rüya, canim kan pihtilasmasi olabilir ondan kaynakli kayip yasamis olabilirsin genetik test yaptir ama burda maliyeti cok yuksek devlette yaotir sonuclarina ben bakarim onun yani sira dabazi tahliller testler isticem onlari da devlette yaptırabilirsin dedi kan sulandirici igne ve hap verdi tekrar dusuk yasamamam icin. Develte gittim yapilmiyo burda dedi basindan atti doktor. Ozelde de yaptirmadim
(471 puan) tarafından
Misafir 199 evet canim sana sordum  canim benim kadin dogum doktorum trobofili pameli diye yazili bir kagit verdi onunla kan verdim bana bir ay sonra cikar dedi acaba bu mu pihtilasma testi
(1,224 puan) tarafından
Valla hic bilmiyorum dedigim gbi burada ucreti cok fazla devlette yaptir dedi develtteki doktor da basindan atti resmen burda yapilmiyo ankaraya git falan dedi igne ve hapı kullaniyorum iste vucudunda morluklar filan oluyomu benim kanim pihtilasinca morluklar cikiyo siddetli bas agrisi oluyo gozlerimi filan acamiyorum
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Elitparkta Mustafa uzun Çorum özelde Sabri Laçin Sinan Özer  devlette ise Özgür Koçak için iyi diyolar 
0 oy
(566 puan) tarafından
Pıhtılaşma ya baktır birde TSH tiroidlere kesinlikle baktır 
0 oy
(3,880 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kesinlikle OZGÜL BEKAR.... Canim doktorum 3 bebegimi de o dogurttu. Cok tatli bir hanım.  Hala her gidiş  başka  bir iş  icin de olsa ugrarim yanina iki sohbet eder çıkarım .... ama sana şunu  da diyebilirim  corum  özelde  sinan ozer bey riskli gebeliklerle ilgileniyor  onu da tercih edebilirsin bayan erkek doktor ayrimin yoksa
0 oy
(437 puan) tarafından
Ben başından beri sabri laçine gittim sağolsun cok iyi bir doktor çorum özel hastanesinde çok şükür doğumumu yaptım çok memnunum
0 oy
(811 puan) tarafından
Düşük mu? Dusuklere  fakültede bakıyorlar diye biliyorum. Genetik test mi ne yapılıyormuş. 
(471 puan) tarafından
Yok canim karnimda öldü kürtaj oldum
(811 puan) tarafından
Tip fakülteleri araştırıyor bence bir gidin.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 68 göst.
9 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslihan25. (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 677 göst.
0 oy
2 cevap 289 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...