0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (1,682 puan) tarafından

Baba tarafı olacak pislikler yani halalarim bayram arifesi evimizi bastı saç baş annemi dovemeye geldiler mahkemelik olduk neyse o gün bugündür içimde öyle nefret büyüdü ki eşlerinin küfürleri onların bize bayramı zehir ettiler babam varken hepsi bize öyle iyiydi ki anlatamam kızlar hepsinin gebermesini istiyorum hepsinin :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim halalarım da tam bir o.rospudur. :) ama ben ayarsız bi insanım o yüzden benden çok korkarlar.
(1,682 puan) tarafından
Canım ** sürüsü gibi 7 tane annem ben ablam bot de gelinimiz vardı Allah onları kahretsin gebersin istiyorum hepsi evde 3 aylık bebek be iki yaşında oğlum vardı
-Reklam-
0 oy
(227 puan) tarafından
benimde gorumcem oyle ukala saygisiz bana karsi, muhtemelen benim kzimda onu sevmeyecek. Oysa bende halayim yengem beni kardesinden ayirmaz ben onu ablamdan yegenlerimde beni cok sever:)
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Tıpkı benim halalarim gibilermis
(1,682 puan) tarafından
Ölsün ler inş hepsi
(15,224 puan) tarafından
Biri benim yuvamı yıkmaya çalıştı. Ama Valla ben olsunler demiyorum. Herkes yerinde iyi olsun yüzlerini görmeyeyim bana yeter. Kandillerde de duamda onlara da yer ayiririm ona rağmen. Şimdi çok sinirlisin. Zamanla sakinleşirsin.
(1,682 puan) tarafından
Cnm babam onlar yüzünden öldü adam içine dert ede ede kanser oldu babam öldü şimdi anneme yapiolar açık açık da diolar derdimiz o diye tek gelin ne var yani şu dünyada hepsi geberecek ne var iyi olsalar ama cigersizler hepsi
(15,224 puan) tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın vicdansizlar
0 oy
tarafından
Hiiiiihh Allah'ın cezaları edepsizler annen napti kuzum polise gidip davacı olsaydınız 
(1,682 puan) tarafından
Olduk cnm mahkeme süreci yarın başlar ama nankör hepsi annemin sofrasına oturmuş insanlar hele o ******** kocaları küfürleri yediremiyorum kendime
0 oy
(293 puan) tarafından
Derler neymiş ki? Nasil evi basarlar 
(1,682 puan) tarafından
Ev tarla miras cnm 7 bacı aç köpek annem babam ölünce ezer elinden alırız demisler

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 493 göst.
5 Ocak 2021 Aile kategorisinde Msdefne19 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 456 göst.
9 saat önce Diğer kategorisinde Nur343746 (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 276 göst.